TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Fero i bën dhuratë luksoze vetes

Lajmi.net - 21.09.2019

Fero ditë më parë publikoi një fotografi duke numëruar para dhe në mënyrë ironike kishte thënë se kjo është arsye pse nuk ka sjellë ende ndonjë projekt të ri, shkruan lajmi.net.

Vogëlushi në foto, sot një ndër reperët më të pëlqyer të estradës

Zeri - 21.09.2019

Në moshë fare te rë ai ia ka dalë të depërtojë suksesshëm në tregun muzikor shqiptar duke marrë vëmendje me projektet e tij por edhe me atë se çfarë përfaqëson në përgjithësi.

Kështu dukej Fero para se të bëhej i famshëm

Botasot - 20.09.2019

Sot e njohim si reper, por të gjithë jemi kureshtarë të dimë si dukej Fero vite më parë. Fero ka hapur arkivat e fotografive, duke u kthyer prapa në kohë dhe solli fotografi nga fëmijëria.

Kështu dukej Fero para se të bëhej i famshëm

Lajmi.net - 20.09.2019

Fero ka hapur arkivat e fotografive, duke u kthyer prapa në kohë dhe solli fotografi nga fëmijëria, shkruan lajmi.net. Reperi e postoi një imazh nga koha kur ishte fëmijë dhe ishte goxha e vështirë ...

Kështu dukej Fero para se të bëhej i famshëm

Zeri - 20.09.2019

Sot e njohim si reper, por të gjithë jemi kureshtarë të dimë si dukej Fero vite më parë. Fero ka hapur arkivat e fotografive, duke u kthyer prapa në kohë dhe solli fotografi nga fëmijëria, shkruan ...

Kështu dukej reperi Fero kur ishte fëmijë

Gazeta Express - 21.09.2019

Në moshë fare te rë ai ia ka dalë të depërtojë suksesshëm në tregun muzikor shqiptar duke marrë vëmendje me projektet e tij por edhe me atë se çfarë përfaqëson në përgjithësi.

Fero i bën vetes dhuratë luksoze

Botasot - 22.09.2019

Reperi është pa kontratë, por nuk i ndal shpenzimet. Fero ditë më parë publikoi një fotografi duke numëruar para dhe në mënyrë ironike kishte thënë se kjo është arsye pse nuk ka sjellë ende ndonjë ...