TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rudina zbuloi këtë detaj nga shtatzënia e saj që askush nuk e dinte

Botasot - 14.09.2018

Është një nga moderatoret më të dashura dhe gjatë emisionit të saj, Rudina Magjistari tregon edhe copëza nga jeta e saj private. Në një prej emisioneve të saj ku ishte e ftuar nutricionistja Diola ...

Rudina zbuloi këtë detaj nga shtatzënia e saj që askush nuk e dinte

Gazeta Express - 14.09.2018

Është një nga moderatoret më të dashura dhe gjatë emisionit të saj, Rudina Magjistari tregon edhe copëza nga jeta e saj ...

Rrëfehet Rudina Magjistari: Kur do lindja, kërkova të shkoja në parukeri të krihja flokët

SOT - 14.09.2018

Moderatoren Rudina Magjistari e shohim gjithmonë të kuruar. Ditën e djeshme në emisionin e saj, moderatorja ka treguar një detaj nga jeta. Magjistari ka treguar një ndodhi në muajin e saj të 9-të të ...