TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

FOTOT: Njihuni me “njeriun peshkaqen”

Gazeta Tema - 14.08.2019

Pierrick Seybald nuk ka aspak frikë të futet në ujë dhe të qëndrojë shumë pranë një prej grabitqarëve më të rrezikshëm të planetit. 34-vjeçari është fotografuar teksa përkëdhel dhe qetëson me një ...

FOTO+VIDEO/ Ky zhytës “i çmendur” luan me peshkaqenin, por…

Mapo - 13.08.2019

Pierrick Seybald është i patrembur në përpjekjen e tij për të luajtur me një nga krijesat më të rrezikshme të ujërave. Në fakt, zhytësi 34-vjeçar siguron jetesën duke marrë të tjerët për të notuar në ...

Do hidhej në det, por sheh poshtë varkës peshkaqenin 5 metra (VIDEO)

Mapo - 13.08.2019

Një familje nga Massachusetts ndau në internet momentin e tmerrshëm kur ata vunë re një peshkaqen të madh të bardhë që po qarkullonte dhe po notonte pranë barkës së tyre.

Peshkaqeni kapet në Radhimë, shkakton panik te pushuesit!

Botasot - 13.08.2019

Një peshkaqen është kapur këtë të martë në plazhin e Radhimës. Pushuesit e shumtë janë vënë në panik pasi kanë pikasur kafshën 1,5 metra të gjatë, e cila më pas u kap nga disa peshkatarë.

Video/Del peshkaqeni në bregdetin e Radhimës

ABC News - 13.08.2019

Një peshkaqen ka dalë në bregdetin e Radhimës në Vlorë dhe ka panikosur pushuesit. Ai quhet peshkaqeni “Bebe” dhe u kap nga disa peshkatarë. Është i gjatë një metër e gjysmë por sipas peshkatarëve ...

Kapet peshkaqeni i rrallë në Vlorë

Gazeta Express - 13.08.2019

Gjatë ditës së sotme një peshkaqen i vogël ka rënë në rrjetat e peshkatarëve në afërsi të zonës së Rradhimës në Vlorë. Peshkaqeni i kapur është 1.5 metra i gjatë.

VIDEO/ Çuditen pushuesit, kapet peshkaqeni në Vlorë

BalkanWeb - 13.08.2019

Një peshkaqen pranë bregut në Radhimë ka shokuar pushuesit paraditen e sotme. Ata që kishin zgjedhur bregdetin e Vlorës për të pushuar janë habitur teksa kanë parë një peshkaqen rreth 2 metra të ...

FOTOT: Vlorë, kapet peshkaqeni 1.5 metra i gjatë

Gazeta Tema - 13.08.2019

Një peshkaqen pranë bregut në Radhimë, ka shkaktuar panik tek pushuesit mesditën e sotme. Gjallesa detare, 1.5 metra i gjatë, ishte nxjerrë në bregdet nga peshkatarët, të cilët e kishin kapur së ...

Kapet peshkaqeni 1.5 metra i gjatë

Durres Lajm - 13.08.2019

Një peshkaqen i vogël, ka rënë në rrjetat e peshkatarëve gjatë paradites së kësaj të marte në afërsi të zonës së Rradhimës në Vlorë. Peshkaqeni i kapur është 1.5 metra i gjatë dhe nuk është i rritur ...

E pabesueshme, kapet një peshkaqen 2 metër në Vlorë (FOTO LAJM)

Albeu.com - 13.08.2019

Një peshkaqen pranë bregut në Radhimë ka shokuar pushuesit paraditen e sotme. Ata që kishin zgjedhur bregdetin e Vlorës për të pushuar janë habitur teksa kanë parë një peshkaqen rreth 2 metra të ...

Radhimë, kapet peshkaqeni 1.5 metra i gjatë

Lajmi.net - 13.08.2019

Një peshkaqen pranë bregut në Radhimë, ka shkaktuar panik tek pushuesit mesditën e sotme. Gjallesa detare, 1.5 metra i gjatë, ishte nxjerrë në bregdet nga peshkatarët, të cilët e kishin kapur së ...

Në ujërat e Vlorës kapet peshkaqeni 1.5 metra i gjatë

Koha.net - 13.08.2019

Një peshkaqen i vogël, ka rënë në rrjetat e peshkatarëve gjatë paradites së kësaj të marte në afërsi të zonës së Rradhimës në Vlorë. Peshkaqeni i kapur është 1.5 metra i gjatë dhe nuk është i rritur ...

Në ujërat e Vlorës kapet peshkaqeni 1.5 metra i gjatë

Zeri - 13.08.2019

Një peshkaqen i vogël, ka rënë në rrjetat e peshkatarëve gjatë paradites së kësaj të marte në afërsi të zonës së Rradhimës në Vlorë. Peshkaqeni i kapur është 1.5 metra i gjatë dhe nuk është i rritur ...

Kapet peshkaqeni 1.5 metra i gjatë në Vlorë/FOTO

Medial - 13.08.2019

Një peshkaqen i vogël, 1.5 metra i gjatë ka rënë në rrjetat e peshkatarëve gjatë paradites së kësaj të marte në afërsi të zonës së Rradhimës në Vlorë.

Kapet peshkaqeni 1.5 metra i gjatë në Vlorë

Zhurnal - 13.08.2019

Një peshkaqen i vogël, 1.5 metra i gjatë ka rënë në rrjetat e peshkatarëve gjatë paradites së kësaj të marte në afërsi të zonës së Rradhimës në Vlorë.