TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Elita e quan Gjikon ‘My Zhuga’!

Lajmi.net - 13.01.2018

Janë bashkë në një udhëtim. E nga gëzimi që ka shkuar në plazh, Elita Rudi nuk po mundet t’i përmbahet emocioneve, shkruan lajmi.net Të paktën kështu po kuptohet përmes postimeve që po i bën në ...

Gjiko dhe Elita shijojnë momente romantike në pushime (Foto)

Telegrafi - 13.01.2018

Elita Rudi dhe i dashuri i saj, Gjiko, janë duke i vazhduar pushimet në ishujt Maldive. Prezantuesja dhe reperi i njohur kanë publikuar imazhe në rrjetet sociale që kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime ...

Gjiko: I thash të dashurës që s’kemi me u përla…

Lajmi.net - 13.01.2018

Reperi Gjiko ka përmbyllur suksesshëm vitin 2017. Pas një periudhe të ngarkuar me shumë angazhime në muzikë, ai ka udhëtuar për pushime në Maldive, shkruan lajmi.net.

Gjiko ‘ndërron’ profesion, bëhet peshkatar

Lajmi.net - 13.01.2018

Reperi Gjiko ka përmbyllur një vit shumë të suksesshëm në karrierë. Ndërsa, vitin 2018 ka preferuar ta fillojë me një pushim me të dashurën e tij, moderatoren, Elita Rudi, shkruan lajmi.net.

Gjiko e zë ‘peshkun e artë’ (Foto/Video)

Telegrafi - 13.01.2018

Reperi i njohur Gjiko është duke shijuar pushimet luksoze në Maldive bashkë me të dashurën e tij, Elita Rudin. Ata kanë ndarë me fansat e tyre në rrjetet sociale disa imazhe nga çastet e ëmbla që po ...

Elita me imazh provokues nga Maldivet, komenti i Gjikos epik

Lajmi.net - 12.01.2018

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë çifti më simpatik në estradë. Këto ditë, dyshja është larguar nga angazhimet e përditshme dhe po pushojnë në ishullin Maldive, shkruan lajmi.net.

Gjiko dhe Elita shijojnë momente romantike në pushime (Foto)

Almakos - 13.01.2018

Elita Rudi dhe i dashuri i saj, Gjiko, janë duke i vazhduar pushimet në ishujt Maldive. Prezantuesja dhe reperi i njohur kanë publikuar imazhe në rrjetet sociale që kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime ...

Gjiko e zë ‘peshkun e artë’ (Foto/Video)

Almakos - 13.01.2018

Reperi i njohur Gjiko është duke shijuar pushimet luksoze në Maldive bashkë me të dashurën e tij, Elita Rudin. Ata kanë ndarë me fansat e tyre në rrjetet sociale disa imazhe nga çastet e ëmbla që po ...

E dashura e Gjikos shfaqet shumë tërheqëse në Maldive

Ina - 12.01.2018

Elita ekspozon linjat në bikini Ka disa ditë që çifti i shumëpërfolur i showbizit shqiptar, reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi, kanë nisur pushimet.

E dashura e Gjikos shfaqet shumë tërheqëse në Maldive

Zhurnal - 12.01.2018

E dashura e Gjikos shfaqet shumë tërheqëse në Maldive Elita ekspozon linjat në bikini Ka disa ditë që çifti i shumëpërfolur i showbizit shqiptar, reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi, kanë nisur ...

Elita poston foton provokuese por Gjiko lë komentin epik (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.01.2018

Ajo është një ndër moderatoret më të simpatike vend. Elita së fundmi ndodhet me pushime me të dashurin e zemrës, reperin e njohur Gjiko . Dyshja këtë herë kanë vendosur t’i qëndrojnë larg të ftohtit ...

Elita Rudi provokon nga pushimet

Zhurnal - 12.01.2018

Elita Rudi provokon nga pushimet Prezantuesja kosovare, Elita Rudi është bërë e njohur fal emisioneve të saj të suksesshme. Por, pos emisioneve një faktor tjetër padyshim që është edhe bukuria dhe ...

Elita Rudi provokon nga pushimet

Gazeta Express - 12.01.2018

Prezantuesja kosovare, Elita Rudi është bërë e njohur fal emisioneve të saj të ...

Gjiko edhe pse në Maldive lyhet me kos (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.01.2018

Të gjithëve na ka ndodhur që në periudhën e plazhit të jemi djegur dhe kemi filluar të aplikojmë recetat e gjyshes me kos apo me kastraveca. Epo ne shqiptarët kemi disa zakone që nuk i ndryshojmë dot ...

Gjendja e Gjikos nuk është aspak e mirë, reperi tregohet i pakujdesshëm në Maldive

Lajmi.net - 11.01.2018

Reperi Gjiko dhe e dashura e tij Elita Rudi aktualisht janë duke i shijuar pushimet në ishujt e nxehtë Maldive. Dyshja nga atje po i mbajnë ndjekësit sa më afër duke publikuar fotografi qoftë bashkë ...

Gjiko i pakujdesshëm në plazh, ‘digjet’ nga dielli në Maldive (Foto)

Telegrafi - 11.01.2018

Reperi i njohur Gjiko dhe e dashura e tij, Elita Rudi, i kanë dhënë së fundmi vetes një pushim të merituar. Ata po kalojnë së bashku disa ditë jo-produktive në ishujt e largët të Maldives.

Reperi shqiptar lyhet me kos edhe pse me pushime në Maldive (Foto)

BalkanWeb - 11.01.2018

TIRANE – Nuk besoj se ka shqiptar që nuk është lyer ndonjëherë me kos kur është djegur në plazh.Ne shqiptarët kudo që shkojmë disa gjëra nuk i ndryshojmë.

E dashura e Gjikos shfaqet shumë tërheqëse në Maldive

Shqipmedia - 12.01.2018

Elita ekspozon linjat në bikini Ka disa ditë që çifti i shumëpërfolur i showbizit shqiptar, reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi, kanë nisur pushimet.

Gjiko i pakujdesshëm në plazh, ‘digjet’ nga dielli në Maldive (Foto)

Almakos - 11.01.2018

Reperi i njohur Gjiko dhe e dashura e tij, Elita Rudi, i kanë dhënë së fundmi vetes një pushim të merituar. Ata po kalojnë së bashku disa ditë jo-produktive në ishujt e largët të Maldives.

Gjiko i pakujdesshëm në plazh, ‘digjet’ nga dielli në Maldive (Foto)

Zhurnal - 11.01.2018

Gjiko i pakujdesshëm në plazh, ‘digjet’ nga dielli në Maldive (Foto) Reperi i njohur Gjiko dhe e dashura e tij, Elita Rudi, i kanë dhënë së fundmi vetes një pushim të merituar.