TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Performanca e Jonida Maliqit në ndejën e Eurovisionit në Londër

Telegrafi - 15.04.2019

Në kuadër të e performancave para netëve të Eurovisionit, Jonida Maliqi e ka interpretuar në Londër këngën e saj përfaqësuese, “Ktheju tokës”. Këngëtarja është mirëpritur nga publiku londinez gjatë ...

Në prag të Eurovision-it, Izraeli ironizon keq shqiptarët në muzikë

Mapo - 15.04.2019

Shqipëria do të përfaqësohet këtë vit në Eurovizion me këngëtaren Jonida Maliqi, e cila do të këndojë “Ktheju Tokës”. Ndonëse kjo këngë ka përftuar një sërë komentesh pozitive nga anëmbanë botës, ...

Jonida Maliqi performon në London Eurovision Party

Koha.net - 15.04.2019

Në vazhdën e performancave para netëve të festivalit evropian ‘Eurovizion’, përfaqësuesja e Shqipërisë, këngëtarja Jonida Maliqi, ka performuar në Londër këngën ‘Ktheju tokës’.

Performanca e Jonida Maliqit në “London Eurovision Party”

Lajmi.net - 15.04.2019

Jonida Maliqi ka performuar plot energji në "London Eurovision Party". Jonida Maliqi po vazhdon me performancat që mbahen para netëve finale të festivalit “Eurovision”, shkruan lajmi.net.

"Eurovision 2019", Izraeli ironozion shqiptarët (VIDEO)

Durres Lajm - 15.04.2019

Në muajin maj, këngëtarja Jonida Maliqi do të përfaqësojë Shqipërinë në festivalin "Eurovision", që do të mbahet në Tel Aviv në Izrael. Vetëm disa ditë para nisjes së festivalit, mediat izraelite i ...

Jonida Maliqi me 500 valltarë në provat për Eurovision

Telegrafi - 14.04.2019

Këngëtarja Jonida Maliqi do të marrë pjesë në edicionin e sivjetmë të Eurovisionit dhe ajo ka bërë të gjitha përgatitjet për këtë. Kënga zyrtare e Jonidës titullohet “Ktheju Tokës” dhe këngëtarja po ...

Performanca e Jonida Maliqit në “London Eurovision Party”

Almakos - 15.04.2019

Jonida Maliqi ka performuar plot energji në “London Eurovision Party”. Jonida Maliqi po vazhdon me performancat që mbahen para netëve finale të festivalit “Eurovision”, shkruan lajmi.net.

Performanca e Jonida Maliqit në “London Eurovision Party”

Ina - 15.04.2019

Jonida Maliqi ka performuar plot energji në “London Eurovision Party”. Jonida Maliqi po vazhdon me performancat që mbahen para netëve finale të festivalit “Eurovision”, shkruan lajmi.net.

Performanca e Jonida Maliqit në “London Eurovision Party”

Botasot - 15.04.2019

Jonida Maliqi ka performuar plot energji në "London Eurovision Party". Jonida Maliqi po vazhdon me performancat që mbahen para netëve finale të festivalit “Eurovision”.

Performanca e Jonida Maliqit në “London Eurovision Party” (VIDEO)

Tetova Sot - 15.04.2019

Jonida Maliqi ka performuar plot energji në “London Eurovision Party”. Jonida Maliqi po vazhdon me performancat që mbahen para netëve finale të festivalit “Eurovision”.