TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Luana i jep fund, ja çfarë i ndodhi me biznesmenin e ri kosovar/FOTO

Ina - 14.02.2018

Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj duket se i kanë dhënë fund historisë së dashurisë, që ishte thelluar me prezantimet e çiftit me familjet e njëri-tjetrit.

Qindra mijra persona e vizituan Luanën për një javë!

Lajmi.net - 13.02.2018

Është prezantuese e dashur për publikun. Por, Luana Vjollca duhet aq shumë nga njerëzit sa këtë gjë e dëshmojnë disa gjëra, shkruan lajmi.net Si fillim, Luana ka mbi një million ndjekës në Instagram.

Luana nuk ka të ndalur, prezanton projektin e ri që po vjen

Albeu.com - 13.02.2018

Emisioni i suksesshëm i Luana Vjollcës, "Shiko Kush Luan", ka përfunduar mbrëmjen e kaluar, për të rinisur sërish ndoshta në tetor. Luana në fund të emisionit premtoi se do të rikthehet së shpejti me ...

Luana e prerë dhe xheloze: Zgjidh kush është bisha e vërtetë!

Albeu.com - 13.02.2018

Midis Luanës dhe Marinës gjithmonë ka pasur një lidhje të ngushtë. Prej kohësh në të njëjtin ambient pune, ata janë bërë më shumë shoqë se kurrë. Edhe për këtë Luana është goxha xheloze .

Luana Vjollca vjen me një projekt të ri

Gazeta Express - 13.02.2018

​Pasi përfundoi sezonin e parë të emisionit ‘Shiko kush luan’, moderatorja Luana Vjollca nuk e ka në plan të ...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati projektin e ri muzikor ku po punon Geti

Almakos - 13.02.2018

Luana Vjollca duket se nuk mjaftohet me suksesin e jashtëzakonshëm televiziv. Bukuroshja shqiptare e cila po shijon suksesin e madh për momentin gjendet në pushime.

Luana edhe në borë me grim profesional (FOTO LAJM)

Albeu.com - 13.02.2018

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare, Luana Vjollca, është duke kaluar disa ditë pushime dimërore në St Moritz, një nga vendet më të shtrenjta për ta kaluar pushimet dimërore , i cili gjendet në ...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati projektin e ri muzikor ku po punon Geti

Telegrafi - 13.02.2018

Luana Vjollca duket se nuk mjaftohet me suksesin e jashtëzakonshëm televiziv. Bukuroshja shqiptare e cila po shijon suksesin e madh për momentin gjendet në pushime.

Emisioni i saj u mbyll, ja kush ia zë vendin Luanës në Top Channel

LajmiFundit - 12.02.2018

Programi i Luana Vjollces perfundoi kete të shtunë. ‘Shiku kush luan’ ishte “kokë më kokë” me ‘Xing me Ermalin’ për shikueshmëri. Por teksa me 10 shkurt, Luana përfundoi sezonin e parë për të pushuar ...

Marina Vjollca ju ngroh zemrën me këtë foto nga St. Moritz

Gazeta Express - 12.02.2018

Pasi ka përfunduar eksperiencën e parë televizive në Klan dhe po ashtu motra e saj Luana Vjollca ka mbyllur me sukses edicionin e parë të ‘Shiko kush luan’ moderatoret janë duke kaluar disa ditë ...

Luana seksi edhe në borë, fotoja e fundit e tregon këtë

Gazeta Express - 12.02.2018

Luana Vjollca është duke kaluar pushimet në St Moritz, njërin prej vendeve më të shtrenjta për ta kaluar pushimet dimërore, i cili gjendet në ...

Luana si një profesioniste e vërtetë në skijim

Lajmi.net - 12.02.2018

Luana Vjollca është një ndër femrat më të komentuara të ekranit shqiptar. Pasi përfundoi puntantën e fundit të emisionit “Shiko kush Luan”, Luana udhëtoi për pushime, shkruan lajmi.net.

Ndërroi veshjet 17 puntata, por këtë detaj Luana se hoqi nga trupi (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.02.2018

Emisioni i suksesshëm i Luana Vjollcës, "Shiko Kush Luan ", ka përfunduar mbrëmjen e kaluar, për të rinisur sërish ndoshta në tetor. Luana në fund të emisionit premtoi se do të rikthehet së shpejti ...

'Hajmalia' e Luana Vjollcës, në 17 emisione nuk e hoqi nga trupi këtë gjë

Gazeta Express - 11.02.2018

​ Emisioni i suksesshëm i Luana Vjollcës, 'Shiko Kush Luan', ka përfunduar mbrëmjen e kaluar, për të rinisur sërish ndoshta në ...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati projektin e ri muzikor ku po punon Geti

Zhurnal - 13.02.2018

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati projektin e ri muzikor ku po punon Geti Luana Vjollca duket se nuk mjaftohet me suksesin e jashtëzakonshëm televiziv.