TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Anxhelina hap këmbët, ndërkaq lajmëron fansat se është “tigreshë” e Deçanit

Gazeta Express - 11.09.2019

Këngëtarja dhe modelja Anxhelina Hadërgjonaj po vazhdon me foto provokative në rrjetet sociale E këtë ajo e ka bërë edhe në fotot e saj më të fundit ku Anxhelina përsëri shihet në elementin e saj.

Anxhelina pozon me këmbë të hapura dhe fustan super të shkurtër

Zeri - 11.09.2019

Anxhelina Hadërgjonaj duket joshëse në fotot e reja. Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj e ka dëshmuar se i ka në qejf fotografitë, shkruan lajmi.net. Kjo vihet re pasi shpesh realizon nga ato ...

Anxhelina pozon me këmbë të hapura dhe fustan super të shkurtër

Lajmi.net - 11.09.2019

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj e ka dëshmuar se i ka në qejf fotografitë, shkruan lajmi.net. Kjo vihet re pasi shpesh realizon nga ato profesionale dhe duket si një modele e vërtetë derisa merr ...

Konsumon alkool duke drejtuar veturën, Anxhelina: Mos pini dhe vozitni

Lajmi.net - 11.09.2019

Anxhelina Hadërgjonaj ka publikuar një imazh provokues në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën u shfaq shumë provokuese, shkruan lajmi.net. Këngëtarja kishte veshur një fustan shumë të shkurtër, ...

Pranon publikisht lidhjen e dashurisë, Peristeri: S’jam pro martesës

Mapo - 11.09.2019

Këngëtarja Anxhela Peristeri ka pranuar për të parën në studion e emisionit të pasdites “Rudina” se është në një lidhje dashurie. Ajo ka pohuar se nuk është në qëllimet e saj kurorëzimi në martesë.

Sherri që prishi miqësinë, Anxhela Peristeri i kërkon falje Erik Lloshit

Botasot - 11.09.2019

Prej kohësh është përfolur se këngëtarët Anxhela Peristeri dhe Erik Lloshi nuk flisnin me njëri-tjetrin pas një sherri mes tyre. Thashethemet u shtuan kur Eriku nuk shkoi në recitalin e Anxhelës dhe ...

Këngëtarja shqiptare zbulon për herë të parë lidhjen e dashurisë

Gazeta Express - 11.09.2019

Anxhela Peristeri ishte e ftuar pasditen e sotme tek “Rudina”, ku gjatë emisionit foli për projektin e saj më të ri “Shpirt i bukur” gjatë emisionit foli për projektin e saj më të ri Shpirt i bukur, ...

Anxhela Peristeri, më në fund, foli për unazën ‘e mistershme’ dhe për propozimin

BalkanWeb - 10.09.2019

Një unazë që Anxhela Peristeri mbante në gishtin e unazës prej disa vitesh, u bë lajmi kryesor i portaleve disa kohë më parë, sidomos pasi Olti Curri zbuloi publikisht se ajo unazë nuk ishte një ...

Anxhela Peristeri, më në fund, foli për unazën ‘e mistershme’ dhe për propozimin

Botasot - 10.09.2019

Një unazë që Anxhela Peristeri mbante në gishtin e unazës prej disa vitesh, u bë lajmi kryesor i portaleve disa kohë më parë, sidomos pasi Olti Curri zbuloi publikisht se ajo unazë nuk ishte një ...

Anxhela Peristeri u rrezikua të goditej nga vetura gjatë xhirimeve të video projektit

Botasot - 09.09.2019

Ditë më parë publikoi video projektin më të ri muzikor të titulluar “Shpirt i bukur”. Bëhet fjalë për Anxhela Peristerin, kënga e së cilës po pritet mirë prej fansave dhe publikut të gjerë.

Këngëtarja shqiptare zbulon për herë të parë lidhjen e dashurisë

Zeri - 11.09.2019

Anxhela Peristeri ishte e ftuar pasditen e sotme tek “Rudina”, ku gjatë emisionit foli për projektin e saj më të ri “Shpirt i bukur” gjatë emisionit foli për projektin e saj më të ri Shpirt i bukur, ...

Anxhela Peristeri paska gjëra serioze, flet për lidhjen e dashurisë dhe zgjerimin e familjes (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.09.2019

Anxhela Peristeri ishte e ftuar pasditen e sotme tek “Rudina”, ku gjatë emisionit foli për projektin e saj më të ri “Shpirt i bukur” gjatë emisionit foli për projektin e saj më të ri Shpirt i bukur, ...

Këngëtarja shqiptare zbulon për herë të parë lidhjen e dashurisë

Zhurnal - 11.09.2019

Anxhela Peristeri ishte e ftuar pasditen e sotme tek “Rudina”, ku gjatë emisionit foli për projektin e saj më të ri “Shpirt i bukur” gjatë emisionit foli për projektin e saj më të ri Shpirt i bukur, ...

Anxhela Peristeri flet për unazën ‘e mistershme’ dhe për propozimin

Durres Lajm - 10.09.2019

Një unazë që Anxhela Peristeri mbante në gishtin e unazës prej disa vitesh, u bë lajmi kryesor i portaleve disa kohë më parë, sidomos pasi Olti Curri zbuloi publikisht se ajo unazë nuk ishte një ...

Anxhela Peristeri, më në fund, foli për unazën ‘e mistershme’ dhe për propozimin

Tetova Sot - 10.09.2019

Një unazë që Anxhela Peristeri mbante në gishtin e unazës prej disa vitesh, u bë lajmi kryesor i portaleve disa kohë më parë, sidomos pasi Olti Curri zbuloi publikisht se ajo unazë nuk ishte një ...