TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vrasja në Kavajë, flet halla e Marsidës: U martua 14 vjeçe, s’e dinim që ka pasur lidhje me Dritanin

BalkanWeb - 10.10.2019

Familjarët e Marsida Qatjas nuk kanë qenë në dijeni për faktin se ajo ka pasur një lidhje jashtëmartesore me Dritan Haxhollin, i cili mbeti i vrarë pas një sherri në banesën e saj.

“Tip problematik dhe rrinte i armatosur”/ Iu vra djali pas sherrit për ish-të dashurën, nëna: Doli nga shtëpia në darkë ...

BalkanWeb - 10.10.2019

Dritani Haxholli doli në orën 22:00 të mbrëmjes së djeshme nga banesa, për mos t’u kthyer më kurrë. Por nëna e tij e moshuar, me të cilin ai jetonte nuk ishte shqetësuar, pasi ky ishte një ritual i ...

Flet gjyshi i Marsidës: Jetonte vetëm me fëmijët, do i kishim dalë të keqes para. E kam rritur me sakrifica

Gazeta Express - 10.10.2019

“Unë e kam rritur me sakrifica. Ajo mund të më jetë ruajtur mua për të mos krijuar këto polemika. Por mund të ketë pasur. S’më ka thënë”. Keto jane disa nga fjalet qe ka thene para mediave gjyshi i ...

Vrasja në Kavajë/ U arrestua me kokainë pas kontrollit të Policisë, zbardhen detaje të reja për vëllain e Bledar Toçit

SOT - 10.10.2019

Vëllai i shefit të Sigurisë në Burgun e Durrësit Bledar Toçi i cili mbeti i plagosur sot në Kavajë, është arrestuar pas kontrollit të ushtruar nga policia.

Vrasja e ish-të dashurit nga polici, interesohet nga burgu në Gjermani burri i Marsidës

Gazeta Express - 10.10.2019

Krimi ne banesen e Marsida Qatjas, ku polici i burgjeve Bledar Toçi vrau me arme ish-te dashurin e saj, Dritan Haxholli eshte konsumuar nderkohe qe ne banese kane qene te tre femijet e saj.

Vrasja në Kavajë, flet gjyshi i Marsida Qatajt: Lajmin e morëm vesh nga ‘News24’

BalkanWeb - 10.10.2019

“Dëgjuam tek ‘News24’ se një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kavajë. Që ishte vrarë një qytetar dhe një polic është plagosur. Por se dija se kush ishte. Ishte e papritur”.

Mbesa e tij u bë ‘mollë sherri’ për vrasjen në Kavajë, reagon daja i Marsidës: Gjithmonë kur flisnim...

SOT - 10.10.2019

Mesnatën që lamë pas qyteti i Kavajës u trondit nga vrasja e Dritan Haxhollit dhe plagosjen e një ish-polici, ‘mollë sherri’ mes të cilëve ishte bërë 31-vjeçarja Marsida Qatja, nënë e tre fëmijëve.

U arrestua me kokainë pas krimit në Kavajë, vëllai i policit të plagosur hetohej si shpërndarës droge

BalkanWeb - 10.10.2019

Vrasja që tronditi pak pas mesnate qytetin e Kavajës, ku një person mbeti i vrarë dhe një tjetër u plagos, ka çuar në arrestimin e Bledar Toçit (i plagosuri) dhe vëllait të tij, Bernard Toçi.

‘Miell’, pica, birra! Si e ndërpreu viktima festën në shtëpinë e parukieres

Gazeta Express - 10.10.2019

Skena që shihet në ngjarjen që ka ndodhur në Kavajë, ku mbeti i vrarë 41-vjeçari Dritan Haxholli është e denjë për kinematografi. Tri burra dhe një grua, u ndërprenë teksa po darkonin në shtëpinë e ...

Çfarë ndodhi në Kavajë? Burri interesohet nga Gjermania për vrasjen e ish-të dashurit të gruas

Durres Lajm - 10.10.2019

Krimi i rëndë për xhelozi që ndodhi në Kavajë ka tronditur mbarë opinionin publik. Dritan Haxholli, i cili hyri me forcë në banesën e ish të dashurës së tij M.Qatja, mbeti i vrarë në vend nga polici ...

Ish-i dashuri mbeti i vrarë në derën e shtëpisë së saj, zbulohen kush ishin dy burrat e tjerë në banesën e Marsida ...

SOT - 10.10.2019

Në momentin që ish-i dashuri Dritan Haxholli ka shkuar i armatosur në shtëpinë e Marsida Qatajt, e reja nuk ka qenë vetëm me policin Toçi. Së bashku me të kanë qenë edhe dy persona të tjera.

VIDEO/ Pica e birra, si u ndërpre darka nga plumbat e kallashnikovit në Kavajë. Ish-i dashuri hyri nga dhoma e fëmijëve

BalkanWeb - 10.10.2019

Dera është e hapur, nuk ka as policë asnjë shenjë të dhjetëra njerëzve që kanë hyrë e kanë dalë nga apartamenti tip ‘duplex’ në lagjen numër 2 të qytetit të Kavajës.

U bë ‘mollë sherri’ për vrasjen e ish-të dashurit dhe plagosjen e policit, zbulohet për çfarë po e hetonte Prokuroria ...

SOT - 10.10.2019

Një tjetër detaj del në ditë në lidhje më Marsida Qatajn, e cila u bë ‘mollë sherri’ për krimin e rëndë që ndodhi në Kavajë natën që lamë pas. Sipas gazetares Klodiana Lala, Marsida ka qenë nën hetim ...

Krimi në prani të fëmijës 3 vjeç/ Qatja po hetohej nga Prokuroria

Mapo - 10.10.2019

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me krimin tronditës që ndodhi sot në Kavajë. 41-vjeçari Dritan Haxholli, që mbeti i vrarë me armë zjarri gjatë një sherri në banesën e ish-të dashurës, ...

Vrau ish të dashurin e Marsidës! Shefi i sigurisë në burgun e Durrësit, nip i një ish deputeti të PS

Gazeta Express - 10.10.2019

Efektivi Bledar Toçi, i cili u plagos në ngjarjen e rëndë që ndodhi në një banesë në lagjen numër dy të qytetit të Kavajës mbrëmë pak pas mesnatës, dhe më pas në kushtet e vetëmbrojtjes, sipas ...

"Më kërkonte vazhdimisht s*ks", dëshmia e gruas në Kavajë

Albeu.com - 10.10.2019

Wshtë zbardhur edhe dëshmia e gruas e cila u bë shkak për ngjarjen e rëndë në kavajë. Këtë mëngjes, qyteti u trondit nga një vrasje dhe plagosje. ABCNeës raporton se 30 vjeçarja M.Qatja ka deklaruar ...

Fotot e tre personave të përfshirë në ngjarjen e Kavajës

Top Channel - 10.10.2019

Janë bërë publike fotot e tre personave të përfshirë në ngjarjen e Kavajës. Si pasojë e një konflikti për shkaqe xhelozie, përdorimi i armëve shkaktoi vdekjen e shtetasit Dritan Haxholli dhe ...

Dalin pamjet nga brenda shtëpisë ku ndodhi vrasja në Kavajë (VIDEO)

Albeu.com - 10.10.2019

Pamje tronditëse janë publikuar nga brenda shtëpisë ku ndodhi ngjarja mëngjesin e sotëm në Kavajë. Njolla gjaku, rrëmujë e gjithçka përmbys, janë këto pamjet e rëndë në shtëpinë ku ndodhi krimi.

EMRAT/ Kush janë dy dëshmitarët e krimit në Kavajë, ‘kurthi’ për 41-vjeçarin. Në shtëpinë e policit u gjet…

BalkanWeb - 10.10.2019

Pesë të rritur dhe tre fëmijë kanë qenë pjesë e një sherri dhe batareje plumbash mesnatën e kaluar në Kavajë. Përveç gruas 30-vjeçare Marsida Qatja, viktimës që ka shkuar me një kallashnikov Dritan ...

Zbulohet kush ishin dy burrat e tjerë në banesë me Marsida Qatjan

Gazeta Express - 10.10.2019

Repor Tv ka mësuar se në banesë me Marsida Qatjan para se të ndodhte krimi kanë qenë edhe dy burra të tjerë së bashku me policin Bledar Toçi. Të njëjtat burime bëjnë me dije se në banesë kanë qenë ...

FOTOT/ E martuar, me tre fëmijë, dhe me dy të dashur: Historia si në telenovela, që tronditi Kavajën

Gazeta Tema - 10.10.2019

Kavaja është tronditur mëngjesin e kësaj të enjte, nga një vrasje dhe një plagosje. Shkak është bërë një histori e denjë për telenovela, që në qendër të saj ka pasur gruan me emrin Marsida Qatja.

Ngjarja që tronditi Kavajën/ Si u përplas me armë ish-i dashuri me shefin e sigurisë së burgut të Durrësit. Zbardhet ...

BalkanWeb - 10.10.2019

“BalkanWeb” zbardh dosjen e Prokurorisë pak orë pas ngjarjes që tronditi Kavajën dhe që nuk do të harrohet lehtë. Mësohet se viktima Dritan Haxholli, 41 vjeç kishte qenë i lidhur me 30-vjeçaren ...

Kush është vajza për të cilën plasi në Kavajë, tre fëmijët ishin në banesë

Albeu.com - 10.10.2019

Detaje të reja janë zbardhur nga Kavaja në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi sot në mëngjes qytetin. Nga kjo ngjarje mbeti i vdekur Dritan Hoxholli, ndërsa u plagos polici B.Toci.

“Lufta” brenda apartamentit në Kavajë, 17 plumba të zbrazur në praninë e 3 fëmijëve. E kaluara e errët e viktimës

BalkanWeb - 10.10.2019

41-vjeçari Dritan Haxholli, që mbeti i vrarë me armë zjarri gjatë një sherri në banesën e ish-të dashurës, nuk është një emër i panjohur për policinë.

‘Mollë’ sherri për vrasjen në Kavajë, Marsida Qatja nën hetimin nga prokuroria për mashtrim

Gazeta Express - 10.10.2019

30-vjeçarja Marsida Qatja, e cila u bë ‘mollë’ sherri për krimin që ndodhi gjatë natës, ku mbeti i vrarë një person dhe u plagos një tjetër, ka qenë nën hetim nga prokuroria e Kavajës për mashtrim.

Ngjarja ndodhi për motive xhelozie, Policia sqaron vrasjen në Kavajë

Albeu.com - 10.10.2019

Ngjarja e rëndë që ka ndodhur ditën e sotme në Kavajë ka tronditur jo pak qytetin. Sipas p;olicisë ngjarja ka ndodhur për motive xhelozie. Në vijim të veprimeve të kryera nga grupi hetimor në lidhje ...

Ngjarja që tronditi Kavajën këtë mëngjes/ “Do të ta nxij jetën”, zbardhen mesazhet më të shpeshta që viktima i dërgonte ...

SOT - 10.10.2019

Ngjarja e rëndë që ndodh sot në Kavajë ka tronditur opinionin publiku, teksa raportohen detaje të reja. Mësohet se e reja Marsida Qatja. ka pasur një marrëdhënie me viktimën Dritan Haxholli, ...

Sherri nisi nga lidhja e dashurisë, kush është viktima në Kavajë (FOTO LAJM)

Albeu.com - 10.10.2019

Detaje të reja janë zbardhur nga Kavaja në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi sot në mëngjes qytetin. Nga kjo ngjarje mbeti i vdekur Dritan Hoxholli , ndërsa u plagos polici B. Toci .

Kavaja zgjohet e alarmuar, vret ish-të dashurin e kushërirës, mbetet vetë i plagosur rëndë, ky është polici i burgut ...

SOT - 10.10.2019

Kavaja është tronditur orët e para të mëngjesit të sotëm nga një përplasje me armë ku si pasojë ka mbetur i vdekur Dritan Haxholli dhe është plagosur rëndë polici i Burgjeve, Bledar Toçi.

Zbardhet dëshmia e gruas: Isha ndarë nga Dritani, ai insistonte për marrëdhënie. I thashë të vinte për sqarim

Gazeta Express - 10.10.2019

Z bardhet deshmia e gruas Marsida Qatja, ne banesen e te ciles u vra me arme zjarri shtetasi Dritan Haxholli, qelluar me armen e sherbimit nga polici Bledar Toçi, qe mbeti edhe vete i plagosur.

Detaje të reja nga vrasja në Kavajë, arrestohet edhe vëllai i policit të plagosur

Top Channel - 10.10.2019

Për ngjarjen në Kavajë ku një person mbeti i vrarë dhe një tjetër i plagosur, në pranga ka rënë edhe një 27 vjeçar. I arrestuari është shtetasi B., Toçi, 27 vjeç, vëllai i policit të plagosur në këtë ...

Foto/ Vrasja në Kavajë, viktima kishte dalë nga burgu

Top Channel - 10.10.2019

Publikohen fotot e personit që mbeti i plagosur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kavajë, pas konfliktit të armatosur me një person tjetër. Personi në foton e mëposhtme është Bledar Toçi, ...

Mbante dy emra, dalin pamjet kush është ish-i dashuri i të resë nga Kavaja që u vra sot (FOTO)

SOT - 10.10.2019

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë që tronditi Kavajën orët e pra të mëngjesit të sotëm. Pas një sherri brenda banesës së M.Q mes mikut të kësaj të fundit dhe ish të dashurit të saj, ...

Dalin pamjet! Banesa ku ndodhi krimi pas mesnate në Kavajë, gruaja thirri të dashurin të sqaronte ndarjen

Gazeta Express - 10.10.2019

Këto janë pamjet nga banesa ku ndodhi ngjarja e rëndë në Kavajë pak pas mesnatës së të mërkurës, rreth orës 00.40, në Lagjen nr. 2 në Kavajë. Sipas policisë, Dritan Haxholli, banues në Kavajë, ka ...

Krimi në banesën e ish-të dashurës, kush janë viktima dhe i plagosuri

Gazeta Express - 10.10.2019

Nje krim i rende tronditi Kavajen pas mesnate, ku një person ka mbetur i vrarë, ndërsa një tjetër është plagosur. Krimi ndodhi pas një sherri në banesën e një gruaje në lagjen numër 2 të qytetit, ...

Kavajë, një i vrarë dhe një i plagosur

RTSH - 10.10.2019

Një i vrarë dhe një i plagosur. Ky është përfundimi i një përplasje me armë që ka ndodhur pak pas mesnatës në qytetin e Kavajës. Burime nga policia e Kavajës bëjnë të ditur se shtetasi Dritan ...

DETAJE/ Shkoi te shtëpia e ish të dashurës dhe aty gjeti policin, si ndodhi ngjarja në Kavajë

Albeu.com - 10.10.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Kavajës. Një person ka humbur jetën ndërsa një tjetër është plagosur. I plagosuri është një efektiv policie i identifikuar si Bledar Toci i ...

Video/ Brenda banesës ku ndodhi krimi në Kavajë, c’ka mbetur pas përplasjes me armë

BalkanWeb - 10.10.2019

Njolla gjaku, rrëmujë e gjithçka përmbys, janë këto pamjet brenda banesës në Kavajë, ku një person humbi jetën ndërsa mbeti i plagosur polici i burgjeve.

Kujdes! Pamje të rënda nga banesa e krimit në Kavajë (VIDEO)

Mapo - 10.10.2019

Një krim pasioni që ka ndodhur në lagjen nr.2, ka zgjuar të tronditur këtë mëngjes qytetin e Kavajës. E gjitha ka ndodhur për një grua (M.Q), e cila është e martuar, por ka pasur lidhje dashurie me ...

Foto/ Kush është gruaja ‘mollë’ e sherrit për vrasjen në Kavajë, e martuar me 3 fëmijë

BalkanWeb - 10.10.2019

Personi që shihni në foto është gruaja që u bë ‘mollë’ e sherrit që pasoi me një të vdekur dhe një të plagosuri. “BalkanWeb” ka siguruar detaje nga krimi i rëndë që tronditi mëngjesin e sotmë Kavajën.

U vra ish i dashuri, gruaja nga Kavaja e martuar dhe me fëmijë

Mapo - 10.10.2019

Detaje të reja bëhen me dije në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi sot pas mesnate në lagjen nr.2 në Kavajë, ku mbeti i vdekur Dritan Haxholli, ish i dashuri i M.Q.

VIDEO/ Hyrje e dhunshme, shenja gjaku, ja vendi ku ndodhi vrasja në Kavajë

BalkanWeb - 10.10.2019

Ky është vendi ku ndodhi sherri e më pas vrasja në Kavajë. Në pamjet e siguruara për “BalkanWeb” duken shenjat e dhunës në apartamentin ku jetonte vajza dhe më pas ish-partneri i saj hyri për t’u ...

Dinamika e vrasjes në Kavajë/ Hyri me kallash në banesën e ish-të dashurës, plagosi mikun e saj, pastaj…

BalkanWeb - 10.10.2019

Zbardhet dinamika e ngjarjes së rëndë në Kavajë ku mbeti i vrarë një person dhe u plagos një tjetër. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se Dritan Haxholli ka pasur një lidhje dashurie ...

E FUNDIT/ Një i vrarë dhe një polic i plagosur në Kavajë

Albeu.com - 10.10.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Kavajës. Sipas informacioneve paraprake, një person ka humbur jetën ndërsa një tjetër është plagosur.

Vrasja me armë në Kavajë, sherri në banesën e ish-të dashurës. Kush janë viktima dhe i plagosuri

Gazeta Express - 10.10.2019

Dalin detajet e para nga ngjarja e rende qe tronditi Kavajen, ku një person ka mbetur i vrarë, ndërsa një tjetër është plagosur. Krimi i rëndë ka ardhur pas një sherri të ndodhur në banesën e një ...

EMRAT/ Vrasja në Kavajë, kush është viktima dhe polici i plagosur

BalkanWeb - 10.10.2019

Zbulohen emrat e personave që janë përfshirë në konfliktin me armë mëngjesin e sotëm në Kavajë që çoi në vrasjen e një personi dhe plagosjen e një polici burgjesh.

E rëndë në Kavajë, vritet një person, plagoset polici (EMRI)

Mapo - 10.10.2019

Qyteti i Kavajës është tronditur mëngjesin e sotëm. Pas një sherri, i cili dyshohet të ketë ndodhur për motive të dobëta, ka mbetur i vrarë një person dhe është plagosur një tjetër, ky i fundit ...

Vritet një person në Kavajë, plagoset efektivi i policisë, shkak dyshohet sherri për një grua

BalkanWeb - 10.10.2019

Një person ka mbetur i vrarë mëngjesin e sotëm në Kavajë, ndërsa një tjetër është plagosur. Sipas të dhënave paraprake dyshohet se krimi i rëndë ka ardhur pas një sherri të ndodhur në banesën e një ...

E rëndë në Kavajë, hyn në shtëpinë e ish të dashurës, e vret polici i burgjeve

Java News - 10.10.2019

Detaje të reja mësohen për vrasjen e ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kavajë. Duke iu referuar burimeve nga policia mësohet se viktima Dritan Haxholli ka shkuar i armatosur në shtëpinë ...

KAVAJË/ Shkojnë njëkohësisht tek e dashura e përbashkët, një i vrarë e një polic i plagosur

Java News - 10.10.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Kavajës ku një person ende i pa identifikuar ka mbetur i vdekur ndërsa i plagosur rëndë ka mbetur një polici burgjesh i quajtur Bledar Toçi.