TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Milani rivalizon Arsenalin për Upamecanon

Telegrafi - 11.07.2019

Dayot Upamecano është njëri nga qendërmbrojtësit më të talentuar në Evropës. Reprezentuesi francez ka shkëlqyer me fanellën e Red Bull Leipzig në dy vitet e fundit në Bundesliga.

Milani kërkon Upamecanon

Koha.net - 11.07.2019

Milani është duke u interesuar për shërbimet e mbrojtësit të RB Leipzig, Dayot Upamecano, njoftoi "Sky Sport Italia" të enjten. Upamecano vlerësohet i përshtatshëm për strategjinë e Milanit, dhe ...