TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Këngëtarja shqiptare bëhet për spital

Lajmi.net - 06.12.2018

Anxhelina Hadërgjonaj prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Këngëtarja shqiptare është njëra nga femrat më të ndjekura në rrjetet më të frekuentuara sociale, shkruan lajmi.net.

Anxhelina Hadërgjonajt dhe grimerit Ariel u humbasin telefonat

Telegrafi - 06.12.2018

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj pritet të rikthehet shumë shpejt me një projekt të ri muzikor. Bëhet fjalë për një këngë të re në gjuhën angleze – këngës përmes së cilës ajo synon të depërtojë në ...

Anxhelina Hadërgjonaj deklaron se nuk është shqiptare, tregon shtetësinë e saj të vërtetë (FOTO)

Tetova Sot - 05.12.2018

Një nga këngëtaret më seksi dhe që nuk nguron të ekspozojë format e saja prefekte trupore,Anxhelina Hadërgjonaj ka tërhequr gjithnjë vëmëndjen edhe pse është shkëputur nga ekrani.

Plas ‘sherri’ mes dy kushërirave, ky mashkull iu fut në mes?

Lajmi.net - 05.12.2018

Një ditë më parë, lajmi i grindjes së dy kushërirave Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj, bëri bujë në mediat rozë. “Blitz.al” raportonte se dy kushërirat janë konfliktuar me njëra-tjetrën dhe ...

Plas ‘sherri’ mes kushërirave, ky mashkull iu fut në mes?

Botasot - 05.12.2018

Një ditë më parë, lajmi i grindjes së dy kushërirave Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj, bëri bujë në mediat rozë. “Blitz.al” raportonte se dy kushërirat janë konfliktuar me njëra-tjetrën dhe ...