TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ja se kur do të përfundojë aeroporti i Kukësit me bileta  ‘low cost’ /Rama publikon videon

Top Channel - 12.07.2019

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm një video në Facebook, për projektin e aeroportit të Kukësit, që është në proces ndërtimit. Sipas shefit të qeverisë, aeroporti do të përfundojë ...

Rama publikon projektin e terminalit të pasagjerëve në aeroportin e ri të Kukësit

Medial - 12.07.2019

TIRANË, 12 korrik/MEDIAL/ Punimet për ndërtimin e aeroportit të Kukësit po vijojnë me ritme të larta, ndërkohë që ky aeroport konsiderohet si potencial i jashtëzakonshëm për të gjithë ekonominë ...

Rama publikon videon: Si do të jetë aeroporti i Kukësit

Durres Lajm - 12.07.2019

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm duke ndarë me miqtë e tij virtual projektin e terminalit të pasagjerëve në aeroportin e ri të Kukësit.

E veçanta e aeroportit në Singapor, thjeshtë bëni check-in dhe rrëshqitni deri në terminalin e juaj!

Alsat - 11.07.2019

Për shumë njërëz janë të mundimshme procedurat e aeroportit. Por një aeroport në Singapor ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’i dërguar pasagjerët në vendin e duhur.

Rama publikon videon, tregon kur do të përfundojë aeroporti i Kukësit me bileta ‘low cost’

SOT - 12.07.2019

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm një video në Facebook, për projektin e aeroportit të Kukësit, që është në proces ndërtimi. Sipas shefit të qeverisë, aeroporti do të përfundojë ...

Aeroporti i veçantë në Singapor, rrëshqisni deri në terminalin tuaj

Albeu.com - 11.07.2019

Për shumë njërëz janë të mundimshme procedurat e aeroportit. Por një aeroport në Singapor ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’i dërguar pasagjerët në vendin e duhur.

Rama publikon videon e aeroportit të Kukësit

LajmiFundit - 12.07.2019

Kryeministri Edi Rama publikoi mëngjesin e sotëm një video për projektin e aeroportit të Kukësit, që është në proces ndërtimi. Sipas Ramës, aeroporti do të përfundojë brenda vitit të ardhshëm.

E veçanta e aeroportit në Singapor, thjeshtë bëni check-in dhe rrëshqitni deri në terminalin e juaj!

Zhurnal - 11.07.2019

Për shumë njërëz janë të mundimshme procedurat e aeroportit. Por një aeroport në Singapor ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’i dërguar pasagjerët në vendin e duhur.

Shqipëria vitin e ardhshëm bëhet me aeroport të ri

Botasot - 12.07.2019

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm një video në Facebook, për projektin e aeroportit të Kukësit, që është në proces ndërtimi. Sipas shefit të qeverisë, aeroporti do të përfundojë ...

VIDEO: E veçanta e aeroportit, thjesht bëni check-in dhe rrëshqitni në terminalin tuaj

Gazeta Tema - 11.07.2019

Për shumë njerëz janë të mundimshme procedurat e aeroportit. Por një aeroport në Singapor ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’i dërguar pasagjerët në vendin e duhur.