TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kryemadhi foto me Nancy Pelosin: Kënaqësi që e takova

Mapo - 16.05.2019

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi gjatë vizitës në SHBA ka takuar dhe drejtuesen e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan, Nancy Pelosi. Në një status në facebook, Kryemadhi ...

Kryemadhi i premton Pelosit: Do ta bëjmë Shqipërinë të fortë

Java News - 16.05.2019

Gjatë vizitës që po zhvillon në SHBA, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka takuar edhe kryetaren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan, Nancy Pelosin.

Kryemadhi takim me zyrtaren e DASH, ndan shqetësimet e Shqipërisë

BalkanWeb - 15.05.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi u prit në Departamentin Amerikan të Shtetit nga Susan K.Falatko, Drejtore e Zyrës për Cështjet e Europës Qendrore e Jugore.

Shkoi në SHBA për takime të rëndësishme, gazetari ‘kap mat’ Kryemadhin: Nuk duhet lider i fortë, por…

SOT - 15.05.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, e cila ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dha një intervistë për televizionin shqiptar “Nova”, ku foli për qëllimet e vizitës së saj në SHBA dhe për ...

Monika Kryemadhi në SHBA, e ftuar në Mbledhjen Vjetore të “US Association of Former Members of Congress”

Botasot - 15.05.2019

WASHINGTON: Kryetar ja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi prej dy ditesh ndodhet ne Washington në një vizitë pune. Kryemadhi është e ftuar në Mbledhjen Vjetore të “US Association of ...

Kryemadhi merr pjesë në mbledhjen vjetore të Kongresit amerikan

BalkanWeb - 14.05.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ndodhet ne Washington në një vizitë pune. Kryemadhi është e ftuar në Mbledhjen Vjetore të “US Association of Former Members of Congress”.

Bushati skeptik: Dialogu i vështirë, hendek i madh mes Ramës e Bashës. Pse përjashtohet Kryemadhi

Gazeta Tema - 14.05.2019

Analisti Andi Bushati e sheh të vështirë dialogun mes maxhorancës dhe opozitës në këtë situatë ku ndodhet vendi dhe ku janë pozicionuar palët. Në studion e News24, në rubrikën “Opinion” Bushati tha ...

Kryemadhi i premton Pelosit: Do ta bëjmë Shqipërinë të fortë

Botasot - 16.05.2019

Gjatë vizitës që po zhvillon në SHBA, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka takuar edhe kryetaren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan, Nancy Pelosin.

Kryemadhi takon zyrtaren amerikane, ndan shqetësimet mbi situatën e rëndë

LajmiFundit - 15.05.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka zhvilluar një takim zyrtar në Departamentin Amerikan të Shtetit me Zj.Susan K.Falatko, Drejtore e Zyrës për Cështjet e Europës Qendrore e Jugore.

Kryemadhi takon zyrtaren e DASH dhe i tregon shqetësimin madhor të LSI

SOT - 15.05.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi u prit në Departamentin Amerikan të Shtetit nga Susan K.Falatko, Drejtore e Zyrës për Çështjet e Europës Qendrore e Jugore.

Kryemadhi në SHBA: Ja propozimi i opozitës për qeverinë tranzitore

BalkanWeb - 15.05.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, e cila ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dha një intervistë për televizionin shqiptar “Nova”, ku foli për qëllimet e vizitës së saj në SHBA dhe për ...

La vetëm Bashën në protestë, zbulohet pse udhëtoi drejt SHBA Kryemadhi

LajmiFundit - 14.05.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ndodhet në Washington në një vizitë pune, sipas zyrës së shtypit të kësaj force politike.

Kryemadhi në SHBA: Politika ka nevojë për më shumë gra e vajza

BalkanWeb - 16.05.2019

Gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një sërë takimesh me përfaqësues të lartë. Me një shënim në “Facebook”, Kryemadhi shprehet se në ...

Kryemadhi me zyrtaren e DASH-it: Shqipëria në moment tepër delikat

Botasot - 15.05.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi u prit në Departamentin Amerikan të Shtetit nga Zj.Susan K.Falatko, Drejtore e Zyrës për Cështjet e Europës Qendrore e Jugore.

“Ka mundësi ta mbyllësh gojën”, Kryemadhi ‘trondit’ me propozimin e opozitës për qeverinë tranzitore/ Ka dy fjalë edhe ...

SOT - 15.05.2019

Gjatë intervistës për televizionin “Nova” në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka zbuluar programin dhe propozimin e opozitës për qeverinë tranzitore.

Mungoi në protestë, Kryemadhi zbulon detajet pse ndodhet në SHBA

SOT - 14.05.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ndodhet në Washington në një vizitë pune, sipas zyrës së shtypit të kësaj force politike.

Zbardhet takimi i Monika Kryemadhit me Nancy Pelosi

Gazeta Express - 16.05.2019

Gjatë vizitës zyrtare në SHBA, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një sërë takimesh me përfaqësues të lartë. I fundit ka qenë me Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin ...

Kryemadhi takime në DASH: Situata e rëndë politiko-sociale në Shqipëri

Medial - 15.05.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi u prit në Departamentin Amerikan të Shtetit nga Susan K.Falatko, Drejtore e Zyrës për Cështjet e Europës Qendrore e Jugore.

Kryemadhi në SHBA: Propozimi i opozitës për qeverinë tranzitore

Durres Lajm - 15.05.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, e cila ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dha një intervistë për televizionin shqiptar “Nova”, ku foli për qëllimet e vizitës së saj në SHBA dhe për ...

Kryemadhi në SHBA, takime me senatorë dhe kongresmenë

Medial - 14.05.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ndodhet ne Ëashington në një vizitë pune. Kryemadhi ishte e ftuar në Mbledhjen Vjetore të “US Association of Former Members of Congress”.

Kryemadhi në SHBA: Më shumë gra e vajza në politikë

Top Channel - 16.05.2019

Gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një sërë takimesh me përfaqësues të lartë mes tyre edhe Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në ...

Kryemadhi në SHBA: Kemi gati strategjinë për të nxjerrë Shqipërinë nga kriza

Gazeta Express - 15.05.2019

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ndodhet në një vizitë në SHBA, ndërsa gjatë një interviste për televizionin “Nova” ka folur për aksionin dhe programin opozitar.

Kryemadhi në SHBA: Përgjegjës për krizën jemi ne, klasa politike

Mapo - 15.05.2019

Zyra e shtypit pranë LSI, informoi për vizitën e kryetares Monika Kryemadhi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Kryemadhi ndodhet në SHBA për të marrë pjesë në Forumin e ish-kongresmenëve dhe ...

Kryemadhi në SHBA, LSI: U takua me senatorë dhe kongresmenë

Java News - 14.05.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ndodhet ne Ëashington në një vizitë pune. Kryemadhi ishte e ftuar në Mbledhjen Vjetore të “US Association of Former Members of Congress”.

Monika Kryemadhi bën një foto në korridor me Nancy Pelosin: Do ta bëj Shqipërinë më të fortë, kur të marrim pushtetin

Gazeta Tema - 16.05.2019

Monika Kryemadhi prej së shtunës ndodhet në SHBA. Ajo thotë se është për një vizitë pune dhe poston herë pas here foto korridoreve me ndonjë kongresmen, të cilat i konsideron takime.

Kryemadhi në SHBA, merr pjesë në mbledhjen vjetore të Kongresit amerikan

Gazeta Express - 14.05.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ndodhet ne Washington në një vizitë pune, e ftuar në Mbledhjen Vjetore të “US Association of Former Members of Congress”.

Kryemadhi foto me Nancy Pelosin: Kënaqësi që e takova

LajmiFundit - 16.05.2019

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi gjatë vizitës në SHBA ka takuar dhe drejtuesen e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan, Nancy Pelosi. Në një status në facebook, Kryemadhi shkruan: Ishte ...

Kryemadhi në Washington, takim me liderin e grupimit Republikan

Botasot - 15.05.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ndodhet ne Washington në një vizitë pune. Në njoftimin për shtyp, LSI thotë se Kryemadhi ishte e ftuar në Mbledhjen Vjetore të “US ...

Kryemadhi në SHBA: Politika ka nevojë për më shumë gra e vajza

Durres Lajm - 16.05.2019

Gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka takuar Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan Nancy Pelosin, me të cilën ka diskutuar mbi ...

Kryemadhi në SHBA, takime me senatorë dhe kongresmenë

Ina - 15.05.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ndodhet ne Ëashington në një vizitë pune. Kryemadhi ishte e ftuar në Mbledhjen Vjetore të “US Association of Former Members of Congress”.

Kryemadhi në SHBA, takim me Nancy Pelosin: Politika ka nevojë për më shumë gra e vajza

Gazeta Express - 16.05.2019

Kryetarja e LSI-se, Monika Kryemadhi ka zhvilluar nje takim ne SHBA, me Nancy Pelosin, Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan. Me nje shenim ne faqen e saj ne FB, ajo informon se ka ...