TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

FOTO/Këta janë gazetarët milionerë shqiptarë, ja kush e thotë?!

Ina - 14.03.2019

Ish deputeti i PS-së ka nisur të thotë këtë të enjte në debat një numër shifrash të “çmendura” për pasuritë e dy gazetarëve në studion e Opinion. Teksa debatonte me sekretarin e përgjithshëm të ...

Plas sërish në Opinion, Shkullaku-Pezës: Je ekspert i lekëve (DEBATI)

SOT - 14.03.2019

Përmendja e pasurisë në studion e emisionit “Opinion” solli përplasje mes gazetarëve. Në fillim ishte Alfred Peza, i cili veç pasurisë që tha se kishte drejtuesi i emisionit, deklaroi se dhe gazetari ...

Plas debati në emision/ Përplasje e fortë mes Bardhit dhe Pezës, ish-deputeti i zbulon 'live' pasurinë Blendi ...

SOT - 14.03.2019

Pasi sekretari ligjor i PD-së Gazment Bardhi i ka përmendur pasurinë prej 1 milion euro ish-deputetit të Partisë Socialiste Alfred Peza janë nxehur edhe gjakrat në studio Peza i ka thënë Bardhit se ...

Plas në Opinion/ Peza-Fevziut: Ke 10 milionë euro pasuri!

Mapo - 14.03.2019

Një debat i ashpër është zhvilluar sonte në emisionin “Opinion” mes sekretarit të Përgjithshëm të PD, Gazment Bardhi dhe ish-deputetit të PS, Alfred Peza.

“Ke 10 mln € pasuri!" Fevziu, Pezës: Fjala jote në vesh të perëndisë!

Durres Lajm - 14.03.2019

Gazetari Alfred Peza duke iu përgjigjur akuzave të sekretarit të përgjithshëm të PD-së, mbi pasurinë e tij 1 milionë euroshe deklaroi shifra të çmendura për drejtuesin e emisionit “Opinion”.

Peza: Fevziu ka 10 milion euro, Shkullaku me vilë 1 milion euro (VIDEO)

Albeu.com - 14.03.2019

Mbrëmja e sotme ka qenë e mbushur plot tension në opinion pas deklaratave të forta të Sekretarit për Marrëdhëniet me Shoqërinë Civile dhe Mediat ne PS, Alfred Peza i cili ka deklaruar se Fevziu ka 10 ...

Peza ia plas në sy Fevziut: Ke 10 milionë euro pasuri!

LajmiFundit - 14.03.2019

Një debat i ashpër është zhvilluar sonte në emisionin “Opinion” mes sekretarit të Përgjithshëm të PD, Gazment Bardhi dhe ish-deputetit të PS, Alfred Peza.

VIDEO/ Alfred Peza-Fevziut: Ke 10 milionë euro pasuri, por nuk të akuzojnë

Gazeta Tema - 15.03.2019

Sekretari për Marrëdhëniet me Shoqërinë Civile dhe Mediat ne PS, Alfred Peza duke iu përgjigjur akuzave të sekretarit të përgjithshëm të PD-së, për pasurinë e tij 1 milionë euroshe, thumboi Blendi ...

VIDEO/ Alfred Peza replika me Fevziun: Ke 10 mln euro pasuri, por..

Java News - 15.03.2019

Sekretari për Marrëdhëniet me Shoqërinë Civile dhe Mediat ne PS, Alfred Peza duke iu përgjigjur akuzave të sekretarit të përgjithshëm të PD-së, për pasurinë e tij 1 milionë euroshe, thumboi Blendi ...