TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

VIDEO/ Familja Mazreku nga Kamza merr lejen e legalizmit, pas 13 vitesh pritje

Java News - 12.01.2019

Kryeministri Edi Rama ka nisur ditën me rastin e familjes Mazrreku nga Kamza e cila pas 13 vitesh pritje dhe zvarritje nëpër zyra për të marrë lejen e legalizimit të banesës së tyre.

“13 vite pritje”, Rama ndan momentin emocionues (VIDEO)

SOT - 12.01.2019

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me historinë e një familje nga Kamza e cila prej 13 vitesh kërkonte lejen e legalizimit të banesës së tyre.

Familja Mazreku nga Kamza merr lejen e legalizmit, pas 13 vitesh pritje

Botasot - 12.01.2019

Kryeministri Edi Rama ka nisur ditën me rastin e familjes Mazrreku nga Kamza e cila pas 13 vitesh pritje dhe zvarritje nëpër zyra për të marrë lejen e legalizimit të banesës së tyre.

VIDEO/ “13 vite pritje”, Rama ndan momentin emocionues

Gazeta Tema - 12.01.2019

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me historinë e një familje nga Kamza e cila prej 13 vitesh kërkonte lejen e legalizimit të banesës së tyre.