TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zbulohen detaje të reja nga vdekja e futbollistit Emiliano Sala

Gazeta Express - 14.08.2019

Emiliano Sala ishte ekspozuar ndaj një niveli të dëmshëm të monoksidit të karbonit, përderisa po udhëtonte me aeroplanin që u rrëzua mbi Kanalin Anglez në janar. Këtë lajm e bënë të ditur hetuesit.

Sala, para rrëzimit u ‘godit’ nga monoksidi i karbonit?

Alsat - 14.08.2019

Futbollisti Emiliano Sala dhe piloti David Ibotson ishin ekspozuar ndaj niveleve të dëmshme të monoksidit të karbonit në kabinën e aeroplanit të tyre privat, kur u rrëzua në Kanalin anglez më 21 ...

Dalin detaje të frikshme pas vdekjes së futbollistit Emiliano Sala

Zeri - 14.08.2019

Futbollisti Emiliano Sala i cili vdiq në një tragjedi ajrore në Kanalin Anglez, ka ekspozuar nivel të lartë të monoksidit të karbonit, zbulojnë raportet e reja.

Zbulohet një detaj i rëndësishëm nga aksidenti i Emiliano Sala

Lajmi.net - 14.08.2019

Argjentinasi dhe piloti David Ibbotson, gjetën vdekjen pas rrëzimit të aeroplanit më 21 janar, kur po udhëtonin drejt Cardiffit nga qyteti francez, Nantes.

Detaje të reja nga vdekja e futbollistit Emiliano Sala

Albeu.com - 14.08.2019

Emiliano Sala ishte ekspozuar ndaj një niveli të dëmshëm të monoksidit të karbonit, përderisa po udhëtonte me aeroplanin që u rrëzua mbi Kanalin Anglez në janar . Këtë lajm e bënë të ditur hetuesit.

Dalin detaje të frikshme pas vdekjes së futbollistit

Botasot - 14.08.2019

Futbollisti Emiliano Sala i cili vdiq në një tragjedi ajrore në Kanalin Anglez, ka ekspozuar nivel të lartë të monoksidit të karbonit, zbulojnë raportet e reja.