TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Katilja” e Majkut merr gjysmë-million klikime për vetëm 12 orë (Video)

Lajmi.net - 19.05.2017

Këngëtari Kastriot Rexha i njohur për publikun si Majk, dje solli në treg projektin e tij më të ri me titull “Katile”. Kënga e Majkut po pëlqehet shumë nga publiku dhe vetëm në 12 orë ajo ka arritë ...

‘Katilja’ në klipin e ri të Majkut një bombë e vërtetë, ‘çmend’ me linjat seksi (Foto/Video)

Telegrafi - 19.05.2017

Reperi i njohur Majk ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Katile”. Një këngë e freskët ritmike dhe një klip veror, ishin zgjedhja e duhur e Majkut për projektin ...

Majk dhe Majlinda janë të ndarë, por kush do të kujdeset për fëmiun e vogël? (Foto)

Telegrafi - 19.05.2017

Majk dhe Majlinda Zeka janë bërë prindër për herë të parë, por çifti më nuk janë bashkë. Sipas disa burimeve, Majlinda solli në jetë djalin Roanin, teksa Majk gjendet në SHBA për të zhvilluar një ...

Majk poston për suksesin e këngës, injoron ish të dashurën dhe djalin e posa lindur (Foto)

Telegrafi - 19.05.2017

Reperi i Babastars, Majk, duket se nuk i është gëzuar shumë faktit se ai është bërë baba. Ish e dashura e tij, Majlinda Zeka, tashmë është bërë nënë. Ajo madje e ka pagëzuar djalin me emrin Roan, ...

Publikohet foto nga salla e Majlindës me Ruanin, djalin e Majk (Foto)

Telegrafi - 19.05.2017

Majlinda Zeka sot është bërë nënë e fëmiut që e ka me reperin Majk. Lajmin e ka konfirmuar vet bukuroshja kohë më parë në Instagram, ku edhe ka shfaqur imazhe të djalit, por jo edhe të saj.

Majku bëhet baba? Ish e dashura sjell në jetë fëmijën (FOTO)

Durres Lajm - 19.05.2017

Ish e dashura e Majk, Majlinda Zeka më fund ka sjellë në jetë djalin e saj. Lajmin për ardhjen në jetë të djalit të saj e ka bërë vetë Majlinda përmes një postimi në Instagram.

Majk bëhet baba? Majlinda Zeka lind djalë (FOTO LAJM)

Albeu.com - 19.05.2017

Modelja dhe ish e dashura e këngëtarit Majk , ka lindur djalë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në Instagram. Mësohet se djali do të quhet Roan, ndërsa Majlinda duket se ndihet e ...

‘Katilja’ e Majkut një bombë e vërtetë, ‘çmend’ me linjat seksi (Foto)

Gazeta Express - 19.05.2017

Reperi i njohur Majk është ndër më të pëlqyerit në ...

Majlinda u bë nënë por ky reagim i Majkut është për t’u habitur (Foto)

Lajmi.net - 19.05.2017

Ka pothuajse një orë që kur bukuroshja Majlinda Zeka përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale, ka treguar që ka sjellë në jetë djalin e saj dhe të këngëtarit Majk.

Kjo është domethënia e emrit “Roan”, të djalit të posa lindur të Majkut

Telegrafi - 19.05.2017

Majk është bërë baba para pak çastesh, teksa në jetë fëmiun e tij e ka sjellë bukuroshja, Majlinda Zeka. Fëmiu që është i gjinisë mashkullore është pagëzuar me emrin, Roan.

Majk bëhet baba, Majlinda Zeka sjellë në jetë djalin Roan (Foto)

Telegrafi - 19.05.2017

Reperi i Babastars, Majk, është bërë baba. Ish e dashura e tij, Majlinda Zeka, ka sjellë në jetë fëmiun e tyre, i cili është pagëzuar me emrin Roan. Në Instagram ajo ka publikuar foto të djalit pas ...

Majk bëhet baba, këto janë fotot e djalit të tij (Foto)

Lajmi.net - 19.05.2017

Këngëtari Majk është bërë baba. Ish e dashura e tij Majlinda sot ka sjellë në jetë djalin e tyre të cilin e ka quajtur Roan, shkruan lajmi.net Përmes shkrimit të lënë i ka dëshiruar mirë se ardhje në ...

Ja dhe momenti i shumëpritur, ish e dashura e Majkut bëhet nënë, ky është emri i djalit (Foto)

Gazeta Express - 19.05.2017

Pritja e ëmbël përfundoi edhe për ish të dashurën e reperit të njohur ...

Majlinda Zeka bëhet nënë, ky është emri i djalit (Foto)

Republika - 19.05.2017

Modelja e njohur Majlinda Zeka sot është bërë nënë për herë të parë. Këtë e ka bërë të ditur përmes disa fotografive që ka postuar në profilin e saj në Instagram.

Majk afro gjysmë milioni për 12 orë me “Katile” (Video)

Almakos - 19.05.2017

Projekti i ri i këngëtarit të Babastars, Majk, është pritur tejet mirë nga publiku. Ky projekt i punuar në muzikë nga Duja dhe në klip nga Entermedia tashmë është pranuar shumë mirë nga publiku.

Majk publikon këngën e re "Katile" (VIDEO)

Albeu.com - 19.05.2017

Ditën e djeshme reperi Majk ka publikuar këngën e tij më të re. Ajo mban titullin “ Katile ” dhe është tipike e stilit të këngëtarit nga Kosova. Tekstine ka bërë vetë Majk , ndërsa muzikën e kanë ...

Majk pa kreativitet vazhdon t’i ‘vjedhë’ këngët (Video)

Lajmi.net - 19.05.2017

Që nga koha kur u bë këngëtarë, Majk është rikthtyer në një kopje të Maitre Gims. Kjo se, në secilën këngë që po e publikon, këngëtari nga Kosova merr pjesë të muzikës dhe ritimit të këngëve të Gims, ...

‘Katilja’ në klipin e ri të Majkut një bombë e vërtetë, ‘çmend’ me linjat seksi (Foto/Video)

Almakos - 19.05.2017

Reperi i njohur Majk ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Katile”. Një këngë e freskët ritmike dhe një klip veror, ishin zgjedhja e duhur e Majkut për projektin ...

Majk dhe Majlinda janë të ndarë, por kush do të kujdeset për fëmiun e vogël? (Foto)

Almakos - 19.05.2017

Majk dhe Majlinda Zeka janë bërë prindër për herë të parë, por çifti më nuk janë bashkë. Sipas disa burimeve, Majlinda solli në jetë djalin Roanin, teksa Majk gjendet në SHBA për të zhvilluar një ...

Majk poston për suksesin e këngës, injoron ish të dashurën dhe djalin e posa lindur (Foto)

Almakos - 19.05.2017

Reperi i Babastars, Majk, duket se nuk i është gëzuar shumë faktit se ai është bërë baba. Ish e dashura e tij, Majlinda Zeka, tashmë është bërë nënë. Ajo madje e ka pagëzuar djalin me emrin Roan, ...

Publikohet foto nga salla e Majlindës me Ruanin, djalin e Majk (Foto)

Almakos - 19.05.2017

Majlinda Zeka sot është bërë nënë e fëmiut që e ka me reperin Majk. Lajmin e ka konfirmuar vet bukuroshja kohë më parë në Instagram, ku edhe ka shfaqur imazhe të djalit, por jo edhe të saj.

Reperi i njohur bëhet baba, ja dedikimi emocionues i ish-të dashurës së tij

BalkanWeb - 19.05.2017

TIRANE- Reperi kosovar Majk është ndarë me Majlinda Zekën, ndërsa ajo besojmë se e ka bërë sot njeriun më të lumtur duke sjellë në jetë djalin e tij. Lajmin për ardhjen në jetë të djalit të saj e ka ...

‘Katilja’ e Majkut një bombë e vërtetë, ‘çmend’ me linjat seksi (Foto)

Republika - 19.05.2017

Reperi i njohur Majk është ndër më të pëlqyerit në ...

Kjo është domethënia e emrit “Roan”, të djalit të posa lindur të Majkut

Almakos - 19.05.2017

Majk është bërë baba para pak çastesh, teksa në jetë fëmiun e tij e ka sjellë bukuroshja, Majlinda Zeka. Fëmiu që është i gjinisë mashkullore është pagëzuar me emrin, Roan.

Majk bëhet baba, Majlinda Zeka sjellë në jetë djalin Roan (Foto)

Almakos - 19.05.2017

Reperi i Babastars, Majk, është bërë baba. Ish e dashura e tij, Majlinda Zeka, ka sjellë në jetë fëmiun e tyre, i cili është pagëzuar me emrin Roan. Në Instagram ajo ka publikuar foto të djalit pas ...

Ja kur do të publikohet ‘Katile’ nga Majk (Video)

Lajmi.net - 18.05.2017

Reperi Majk e ka gati projektin e tij më të ri muzikor. ‘Katile’ mban titullin kënga e cila do të publikohet sot (e enjte) në ora 19:00, shkruan lajmi.net Këtë e ka bërë të ditur vetë ai nëpërmjet ...

Majk sjell nesër projektin e ri “Katile”, publikon pamje nga klipi (Video)

Almakos - 17.05.2017

Reperi i njohur Majk nesër (e enjte) do të publikojë projektin e tij më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Katile”. Vet reperi javë më parë në një prononcim ekskluziv për Telegrafin, rrëfeu detajet e ...

Premierë: Majk sjell projektin e ri “Katile” (Video)

Telegrafi - 18.05.2017

Ashtu siç kishte paralajmëruar javë më parë në një intervistë për Telegrafin, reperi i njohur Majk solli këngën e tij më të re “Katile”. Një këngë e lehtë me ritme verore ishte e duhura për ta sjell ...

‘Katile’ vjen nga Majk (Video)

Lajmi.net - 18.05.2017

Ka kohë që ka thënë se do vijë me këngë të re. E sonte, këngëtari Majk ka publikuar këtë projekt muzikor që quhet ‘Katile’ shkruan lajmi.net ‘Katile’ është finalizuar edhe me klip ku veçohet modelja ...

Majk vjen me “Katile”

Ora news - 18.05.2017

Reperi i njohur Majk ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Katile”. Një këngë e lehtë me ritme verore ishte e duhura për ta sjell reperin të freskët me projektin e tij të parë për sezonin ...

Publikohen pamje nga klipi i ri ‘Katile’

Ora news - 17.05.2017

Reperi i Babastars, Majk ka lajmëruar se për disa orë do të sjellë projektin e ri muzikor, të titulluar Katile. Në një postim në rrjetin social Instagram, ai ka treguar disa pamje nga klipi që do të ...

Kjo është kënga e re e MAJK’ut (Video)

Gazeta Express - 18.05.2017

Reperi MAJK ka lansuar sot këngën e tij më të ...

Majk paralajmëron Katilen (Video)

Gazeta Express - 17.05.2017

Reperi Majk pritet që të lansojë këngën e tij më të re ...

Majk afro gjysmë milioni për 12 orë me “Katile” (Video)

Telegrafi - 19.05.2017

Projekti i ri i këngëtarit të Babastars, Majk, është pritur tejet mirë nga publiku. Ky projekt i punuar në muzikë nga Duja dhe në klip nga Entermedia tashmë është pranuar shumë mirë nga publiku.

Majk publikon këngën e re “Katile”  (Video)

Republika - 19.05.2017

Ditën e djeshme reperi Majk ka publikuar këngën e tij më të re. Ajo mban titullin “Katile” dhe është tipike e stilit të këngëtarit nga Kosova. Tekstine ka bërë vetë Majk, ndërsa muzikën e kanë punuar ...

Majk pa kreativitet vazhdon t’i ‘vjedhë’ këngët (Video)

Lajm - 19.05.2017

Që nga koha kur u bë këngëtarë, Majk është rikthtyer në një kopje të Maitre Gims. Kjo se, në secilën këngë që po e publikon, këngëtari nga Kosova merr pjesë të muzikës dhe ritimit të këngëve të Gims, ...

Majk bëhet baba, Majlinda Zeka sjellë në jetë djalin Roan (Foto)

Zeri - 19.05.2017

Reperi i Babastars, Majk, është bërë baba. Ish e dashura e tij, Majlinda Zeka, ka sjellë në jetë fëmiun e tyre, i cili është pagëzuar me emrin Roan. Në Instagram ajo ka publikuar foto të djalit pas ...

Majk sjell nesër projektin e ri “Katile”, publikon pamje nga klipi (Video)

Telegrafi - 17.05.2017

Reperi i njohur Majk nesër (e enjte) do të publikojë projektin e tij më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Katile”. Vet reperi javë më parë në një prononcim ekskluziv për Telegrafin, rrëfeu detajet e ...

Premierë: Majk sjell projektin e ri “Katile” (Video)

Almakos - 18.05.2017

Ashtu siç kishte paralajmëruar javë më parë në një intervistë për Telegrafin, reperi i njohur Majk solli këngën e tij më të re “Katile”. Një këngë e lehtë me ritme verore ishte e duhura për ta sjell ...