TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

55 vjeçari nga Peja që plagosi një burrë dhe një grua kapet nga policia

Gazeta Express - 16.05.2019

Nga të shtënat me armë zjarri në fshatin Treboviq të Pejës janë plagosur dy persona, një burrë dhe një grua. Për këtë rast policia ka arrestuar burrin 55 vjeçar me inicialet B.K, raporton Gazeta ...

Plagosen dy persona në Pejë

Gazeta Express - 16.05.2019

Dy persona janë plagosur me armë zjarri në fshatin Treboviq të Pejës, raporton Gazeta Express. Lajmin për Express e ka konfirmuar policia, të njejtit kanë thënë se për pak do të dalin me një ...

Plagosen dy persona në Pejë

Koha.net - 16.05.2019

Dy persona kanë mbetur të plagosur në Pejë, si pasojë e të shtënave nga një armë zjarri. Sipas njoftimit të Policisë, rasti ka ndodhur në fshatin Treboviq të Pejës të enjten, ndërkaq me të marrë ...

Plagosen dy persona në Pejë, arrestohet i dyshuari

Botasot - 16.05.2019

Policia e Pejës njofton se sot rreth orës 15:25, Policia e Kosovës është njoftuar se në fshatin Treboviq – është njoftuar për të shtëna me armë zjarri.

Plagosen dy persona në Pejë, arrestohet i dyshuari

Telegrafi - 16.05.2019

Policia e Pejës njofton se sot rreth orës 15:25, Policia e Kosovës është njoftuar se në fshatin Treboviq – është njoftuar për të shtëna me armë zjarri.

Plagosen dy persona në Pejë

Zeri - 16.05.2019

Nga të shtënat me armë zjarri në fshatin Treboviq të Pejës janë plagosur dy persona, një burrë dhe një grua. Për këtë rast policia ka arrestuar burrin 55 vjeçar me inicialet B.K Të plagosurit sipas ...