TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rita Ora shkëlqen në fustanin e bardhë në Festivalin e Filmit në Kanë

Botasot - 16.05.2019

Rita Ora gjatë ditës së sotme ka arritur në Francë. Rita Ora pasi kaloi pak ditë në Londër bashkë me familjen, ka udhëtuar në Francë. Këngëtarja ishte e ftuar për të performuar në kuadër të ...

Rita Ora imazhi i “Magnum” në Festivalin e Kanës, duket sensacionale me dukjen e saj

Telegrafi - 16.05.2019

Ajo ishte në New York për mbrëmjen e MET Gala javën e kaluar, përpara se të kthehej në shtëpinë e saj në Londër. Sidoqoftë, këngëtarja shqiptare Rita Ora u nisë të enjten pasdite për në Festivalin e ...

Rita Ora mahnit me pamjen, fustani i bardhë dhe varse diamanti

Mapo - 16.05.2019

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora i ka mahnitur të gjithë me paraqitjen e saj të fundit. Ajo ka veshur me një fustan të bardhë të shkurtër ku në pah janë linjat perfekte.

Edhe njëherë shkëlqen Rita Ora

Gazeta Express - 16.05.2019

Rita Ora ka treguar edhe njëherë figurën e saj sensacionale derisa ka pasur të veshur një fustan të bardh në paraqitjen e saj të parë në Festivalin e filmit në Cannes Ajo ishte në NYC për Met Gala ...

Rita Ora gati për tu nisur me aeroplan, nëna i shkruan se ka harruar t’i lajë enët në mëngjes

Telegrafi - 16.05.2019

Këngëtarja me renome ndërkombëtare, Rita Ora, së fundmi ka udhëtuar për në Nice të Francës. Ajo ka udhëtuar për Festivalin e Filmit në Kanë, teksa këtë gjë e bëri të ditur përmes dy fotografive të ...

Rita Ora pozon pranë avionit privat, shikojeni çfarë i komenton nëna

Botasot - 16.05.2019

Rita Ora ka udhëtuar në Francë për Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Kanë. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, të cilën e realizoi në Nicë të Francës.

Lista e të dashurave të kampionit të F1. Rita Ora një prej tyre! (Foto)

Top Channel - 15.05.2019

Nga një lidhje e gjatë me Nicole Zcherzinger deri tek thashethemet për flirtime me Sofia Richie dhe Barbara Palvin, kjo është jeta e komplikuar dashurore e kampionit të Formula One, Lewis Hamilton.

Rita Ora e ‘zhytur’ në para, zbulohet shifra marramendëse e pasurisë së saj

Botasot - 15.05.2019

Rita Ora bën pjesë në listën e yjeve më të pasur. Këngëtarja Rita Ora është emri i cili gjendet në listën e “The Sunday Times Rich List” ku bëjnë pjesë emrat më të pasur.

Kaq para fitoi Rita Ora për një vit

Gazeta Express - 15.05.2019

Rita Ora ka arritur që të hy në listën e muzikantëve të rinj që kanë fituar më së shumti para – pavarësisht se ka lansuar vetëm një album Këngëtarja e “Anyëhere” (27), ka fituar 20 milionë dollarë, ...

Është vetëm 27-vjeçe dhe hyn në listën e më të pasurve në Britani, kjo është shifra e milionave që zotëron Rita Ora

SOT - 15.05.2019

Rita Ora është një nga emrat më të njohur në botën e muzikës. Këngëtarja me origjinë shqiptare është listuar në mesin e njerëz më të pasur dhe emri i saj përmendet në “The Sunday Times Rich List”.

Bleu vilë 1.5 mln paund në Prishtinë, ja sa para ka Rita Ora

Mapo - 15.05.2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora është renditur në listën e muzikantëve më të rinj dhe të pasur të Mbretërisë së Bashkuar. Sipas “The Sunday Times Rich List”, Rita gëzon plot 18 ...

Rita Ora shkëlqen në fustanin e bardhë në Festivalin e Filmit në Kanë (FOTO)

Tetova Sot - 16.05.2019

Rita Ora gjatë ditës së sotme ka arritur në Francë. Rita Ora pasi kaloi pak ditë në Londër bashkë me familjen, ka udhëtuar në Francë. Këngëtarja ishte e ftuar për të performuar në kuadër të ...

Rita Ora mahnit me pamjen, fustani i bardhë dhe varse diamanti (FOTO)

Tetova Sot - 16.05.2019

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora i ka mahnitur të gjithë me paraqitjen e saj të fundit. Ajo ka veshur një fustan të bardhë të shkurtër ku në pah janë linjat perfekte dhe elegante.

Rita Ora më në fund shijon pak kohë me prindërit pas angazhimeve të shumta muajve të fundit

Telegrafi - 15.05.2019

Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Rita Ora, i ka pasur të shumta aktivitetet muzikore muajve të fundit. Përveç turit të koncerteve “Phoenix”, të cilin e realizoi në Azi dhe Australi, ajo më ...

Rita Ora rrezaton në Kanë,nëna i komenton:Ke harruar të lash enët

BalkanWeb - 16.05.2019

Rita Ora së fundmi ka udhëtuar për në Francë. Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, ka shkelur për herë të parë në tapetin e kuq të Festivalit të Kanës.

Rita Ora krenon shqiptarët, kënga e saj vlerësohet me çmimin e madh

Mapo - 15.05.2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora është vlerësuar me çmimin “Gold” nga kompania që mbështet dhe promovon artistët e talentuar RIAA . Lajmi është bërë i ditur nga vetë Rita, përmes një ...

Të dashurat e Lewis Hamilton, Rita Ora njëra prej tyre

Alsat - 15.05.2019

Nga një lidhje e gjatë me Nicole Zcherzinger deri tek thashethemet për flirtime me Sofia Richie dhe Barbara Palvin, kjo është jeta e komplikuar dashurore e kampionit të Formula One, Lewis Hamilton.

Kaq para fitoi Rita Ora për një vit

Zeri - 15.05.2019

Rita Ora ka arritur që të hy në listën e muzikantëve të rinj që kanë fituar më së shumti para – pavarësisht se ka lansuar vetëm një album Këngëtarja e “Anyëhere” (27), ka fituar 20 milionë dollarë, ...

Zbulohet shifra marramendëse e pasurisë së Rita Orës

Durres Lajm - 15.05.2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është kthyer në një ndër emrat më të njohur e të suksesshëm të muzikës, këngët e së cilës janë kthyer në hite dhe njerëzit mbushin plot koncertet e ...

Bleu vilë 1.5 milion paund në Prishtinë, ja sa para ka Rita Ora

Antpress - 16.05.2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora është renditur në listën e muzikantëve më të rinj dhe të pasur të Mbretërisë së Bashkuar. Sipas “The Sunday Times Rich List”, Rita gëzon plot 18 ...

Rita Ora rrezaton në Kanë (FOTO)

Durres Lajm - 16.05.2019

Rita Ora së fundmi ka udhëtuar për në Francë. Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, ka shkelur për herë të parë në tapetin e kuq të Festivalit të Kanës.

Zbulohet shifra marramendëse e pasurisë së Rita Orës

Alsat - 15.05.2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është kthyer në një ndër emrat më të njohur e të suksesshëm të muzikës, këngët e së cilës janë kthyer në hite dhe njerëzit mbushin plot koncertet e ...

Zbulohet shifra marramendëse e pasurisë së Rita Orës, vetëm 27 vjeç (FOTO)

Tetova Sot - 15.05.2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është kthyer në një ndër emrat më të njohur e të suksesshëm të muzikës, këngët e së cilës janë kthyer në hite dhe njerëzit mbushin plot koncertet e ...

Zbulohet shifra e pasurisë së Rita Orës, vetëm 27 vjeç

BalkanWeb - 15.05.2019

Rita Ora, është kthyer në një ndër emrat më të njohur e të suksesshëm të muzikës. 27-vjeçarja është listuar në njerëzit më të pasur dhe emri i saj përmendet në “The Sunday Times Rich List”.