TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dafina Zeqiri po vjen me këngë të re

Telegrafi - 15.05.2019

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, viteve të fundit ka qenë mjaft aktive në tregun tonë muzikor. 30-vjeçarja vitin 2019 e ka filluar me projekte të shumta, të cilat u mirëpritën mjaft mirë nga ...

Dafina Zeqiri zbulon pak nga kënga e re

Botasot - 15.05.2019

Dafina Zeqiri ka paralajmëruar projektin e saj të ri. Dafina Zeqiri përmes rrjeteve sociale ka zbuluar pak nga kënga e re. Ajo tashmë ka finalizuar këngën e re, titulli i së cilës është “La Reina”, ...

Dafina Zeqiri ka për t’i thënë diçka publikisht Emina Cunmulajt

Ina - 15.05.2019

Emina Cunmulaj preu flokët dhe Dafina Zeqiri ka për t’i thënë diçka publikisht lidhur me këtë. Mes lotësh, Emina Cunmulaj rrëfeu si humbja e mamasë e bëri të ndjeshme ndaj njerëzve që si e ëma, ...

Dafina Zeqiri, një biondinë tepër seksi

Gazeta Express - 14.05.2019

Këngëtarja Dafina Zeqiri shquhet për atë se është njëra prej këngëtarëve që guxon të bëj ndryshime Ajo ishte një ndër këngëtarët e para që kishte rritur gjoksin me operacion, një gjë që këngëtarët e ...

Dafina Zeqiri po vjen me këngë të re

Zeri - 15.05.2019

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, viteve të fundit ka qenë mjaft aktive në tregun tonë muzikor. 30-vjeçarja vitin 2019 e ka filluar me projekte të shumta, të cilat u mirëpritën mjaft mirë nga ...

Dafina Zeqiri zbulon pak nga kënga e re

Zeri - 15.05.2019

Dafina Zeqiri ka paralajmëruar projektin e saj të ri. Dafina Zeqiri përmes rrjeteve sociale ka zbuluar pak nga kënga e re, shkruan lajmi. Ajo tashmë ka finalizuar këngën e re, titulli i së cilës ...