TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Skandaloze: Liria i ofroi legjendës së ekipit rrogë 150 euro për angazhim si trajner

Telegrafi - 12.01.2019

Liria konsiderohet si një ndër klubet më të vjetra dhe të respektuara në Kosovë. Por, duket se kryesia aktuale nuk po di të vlerësoj figurat dhe legjendat e skuadrës.

Dje u zyrtarizua te klubi i Lirisë, sot konfirmon të kundërtën Bujar Thaqi

Telegrafi - 11.01.2019

Liria ka njoftuar se është larguar trajneri i portierëve gjatë ditës së djeshme, Blerim Zherkës. Nuk shkuan disa orë prizrenasit prezantuan si strateg të ri të gardianëve, ish-portierin e tyre Bujar ...

Skandaloze: Liria i ofroj legjendës së ekipit rrogë 150 euro për angazhim si trajner

Almakos - 12.01.2019

Liria konsiderohet si një ndër klubet më të vjetra dhe të respektuara në Kosovë. Por, duket se kryesia aktuale nuk po di të vlerësoj figurat dhe legjendat e skuadrës.

Liria me ndryshime

Botasot - 10.01.2019

Skuadra e futbollit Liria nga Prizreni ka bërë disa ndryshime në Shtabin Teknik. Klubi me renome që lufton për mbijetesë në Superligën e Kosovës, ka emëruar trajner të portierëve Bujar Thaçin.

Dje u zyrtarizua te klubi i Lirisë, sot konfirmon të kundërtën Bujar Thaqi

Almakos - 11.01.2019

Liria ka njoftuar se është larguar trajneri i portierëve gjatë ditës së djeshme, Blerim Zherkës. Nuk shkuan disa orë prizrenasit prezantuan si strateg të ri të gardianëve, ish-portierin e tyre Bujar ...

Paga 'rrëqethëse' që Liria i ofroi trajnerit të sapo larguar

Zeri - 12.01.2019

Liria konsiderohet si një ndër klubet më të vjetra dhe të respektuara në Kosovë. Por, duket se kryesia aktuale nuk po di të vlerësoj figurat dhe legjendat e skuadrës.