TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kanye West flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian: Të gjithë ishin kundër, por unë e doja

Telegrafi - 09.10.2019

Reperi i famshëm amerikan, Kanye West, ka folur për fillimin e lidhjes me yllin televiziv, Kim Kardashian. Krijuesi i hitit “Stronger” kundërshtoi këshilltarët e tij kur ai filloi një romancë ...

Kim dhe Kourtney në vizitë zyrtare

Botasot - 09.10.2019

Kim dhe Kourtney Kardashian kanë vizituar Presidentin e Armenisë, Armen Sarkissian dhe bashkëshorten e tij, Nouneh Sarkissian për darëk në pallatin presidencial të mërkurën.

Kim Kardashian publikoi një foto të së ëmës, Kris Jenner me bikini është bombë (FOTO LAJM)

Albeu.com - 09.10.2019

Kim Kardashian është treguar shumë bujare me fotot e vjetra që ka publikuar këtë javë në Instagram. Ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe ku tregon sesi dukej kur ishte adoleshente bashkë me motrën ...

Kardashianët pretendente për të fituar çmim në këtë ceremoni

Botasot - 09.10.2019

Familja Kardashian me reality-shoun e tyre janë nominuar në një event. Khloe Kardashian përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se “Keeping Up With Kardashians” është nominuar në “People’s Choice ...

Kanye si asnjëherë më parë: Të gjithë më thanë ta lë Kim-in, por këmbëngula

Gazeta Express - 09.10.2019

Kayne flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian. Reperi i njohur amerikan Kanye West ka folur hapur për dashurinë e tij ndaj Kim Kardashian. Kanye duke treguar sa mirë ndihej rreth saj, ai tha se ...

Kanye West flet për lidhjen me Kim: Ishin të gjithë kundër…

Mapo - 09.10.2019

Reperi Kanye West ka folur së fundmi hapur për tërheqjen e tij ndaj Kim Kardashian, thuajse dy dekada më parë. Ai tregoi në një intervistë se është takuar për herë të parë me yllin e serialit ...

Kim bën homazhe në Kompleksin Përkujtimor në Armeni, teksa thotë se po bisedon me Shtëpinë e Bardhë që bota ta njohë ...

Telegrafi - 09.10.2019

Kim dhe Kourtney Kardashian dërguan lule në Kompleksin Përkujtimor të Gjenocidit Armen në Tsitsernakaberd, Jerevani të martën. Zonjat u nisën për në atdheun e tyre së bashku me dy nga fëmijët e ...

Kim Kardashian pagëzon fëmijët në Armeni

Alsat - 08.10.2019

Ylli amerikan i realitetit televiziv, Kim Kardashian, ka pagëzuar fëmijët e saj gjatë një vizite në vendin e origjinës së saj, ...

Donte të fotografonte pjesët intime, Kim Kardashian flet publikisht për paparacët "e rrezikshëm"

Botasot - 08.10.2019

Të famshmit në botë nuk i shpëtojnë dot paparacëve. Janë të shumtë dhe asnjëherë nuk arrin të kuptosh se si dalin me aq shpejtësi para syve të tyre. Kim Kardashian ka zbuluar fotografin më guximtar, ...

Kim Kardashian ‘shpërthyese’ publikon pamje nga zhveshtorja

Botasot - 08.10.2019

Kim Kardashian është një nga femrat më të përfolura në mediat rozë, në të gjithë botën, kjo për shkak të vëmendjes së madhe që ka çdo lëvizje që ajo bën.

U shtri përtokë për t?i fotografuar pjesën intime, Kim kujton përballjen me paparacët (FOTO LAJM)

Albeu.com - 08.10.2019

Shumica e të famshëmve nuk mund të shkojnë askund pa u fotografuar ! Të etur për të marrë foto ekskluzive, shumë paparacë janë të gatshëm të shtrihen në tokë apo të ndjekin të famshmit kudo që ...

Kim Kardashian pagëzon fëmijët në Armeni

Top Channel - 08.10.2019

Ylli amerikan i reality TV, Kim Kardashian, ka pagëzuar fëmijët e saj gjatë një vizite në vendin e origjinës së saj, Armeni. Kardashian kishte veshur një fustan të ngushtë bezhë dhe u ndal për të ...

Kim bën ndryshimin e radhës në pamje

Lajmi.net - 08.10.2019

Kim Kardashian ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, me të cilën tregon ndryshimin e radhës, shkruan lajmi.net. Së fundi, ajo ka ngjyrosur flokët me ngjyrë kafe dhe i ka ngjitur ...

Kim Kardashian pritet si ‘mbretëreshë’ në Armeninë e saj amtare, krahas akademikëve e biznesmenëve të famshëm mbajti ...

Telegrafi - 08.10.2019

Kohët e fundit ajo ishte dëshmitare në pagëzimin e tre fëmijëve të saj më të vegjël – Saint, tre vjeç, Chicikago, 20 muajshe dhe Psalmi, katër muajsh, të cilët u pagëzuan në atdheun stërgjyshor të ...

“Ajo do të të shkatërrojë karrierën”, Kim zbulon pse Kanye i qëndronte larg në fillimet e njohjes

Botasot - 08.10.2019

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë shumë vite që njihen me njëri-tjetrin, por fillimet e tyre nuk kanë qenë aq të lehta. Ylli i “Keeping Up With The Kardashians” ka treguar se Kanye është ...

Motrat Kardashian udhëtojnë drejt Armenisë, fëmijët i shoqërojnë për një arsye të veçantë

Tetova Sot - 08.10.2019

Disa ditë më parë, Kim dhe Kortney Kardashian janë kthyer sërish në rrënjët e tyre. Ato fluturuan drejt kryeqytetit armen të Jerevvanit bashkë me fëmijët e tyre.

Motrat Kardashian udhëtojnë drejt Armenisë, fëmijët i shoqërojnë për një arsye të veçantë

Botasot - 08.10.2019

Disa ditë më parë, Kim dhe Kortney Kardashian janë kthyer sërish në rrënjët e tyre. Ato fluturuan drejt kryeqytetit armen të Jerevvanit bashkë me fëmijët e tyre.

Fotografi u shtri përtokë për t’i fotografuar pjesën intime, Kim tregon ngjarjen

Gazeta Express - 08.10.2019

Shumica e të famshëmve nuk mund të shkojnë askund pa u fotografuar! Të etur për të marrë foto ekskluzive, shumë paparacë janë të gatshëm të shtrihen në tokë apo të ndjekin të famshmit kudo që ...

Fotografi u shtri përtokë për t’i fotografuar pjesën intime, Kim tregon ngjarjen

Tetova Sot - 08.10.2019

Shumica e të famshëmve nuk mund të shkojnë askund pa u fotografuar! Të etur për të marrë foto ekskluzive, shumë paparacë janë të gatshëm të shtrihen në tokë apo të ndjekin të famshmit kudo që ...

U shtri përtokë për t’i fotografuar pjesën intime, Kim Kardashian rrëfen përballjen e pazakontë me paparacin sapo doli ...

SOT - 08.10.2019

Të etur për të marrë foto ekskluzive, shumë paparacë janë të gatshëm të shtrihen në tokë apo të ndjekin të famshmit kudo që shkojnë.Kim Kardashian është një ndër personazhet më të bujshme, e cila ...

Shtrihet në tokë për t’ia fotografuar breket Kimit, ja si reagoi bukuroshja

InfoKosova - 08.10.2019

Kim Kardashian ka rrëfyer një ngjarje interesante nga jeta e saj. Ka shumë ngjarje të ndryshme, por Kim Kardashian zgjodhi një nga to. Shumica e të famshëmve nuk mund të shkojnë askund pa u ...

Kanye si asnjëherë më parë: Të gjithë më thanë ta lë Kim-in, por këmbëngula

Zeri - 09.10.2019

Kayne flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian. Reperi i njohur amerikan Kanye West ka folur hapur për dashurinë e tij ndaj Kim Kardashian. Kanye duke treguar sa mirë ndihej rreth saj, ai tha se ...

Kanye West flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian: Të gjithë ishin kundër, por unë e doja

BalkanWeb - 10.10.2019

SHBA Reperi i famshëm amerikan, Kanye West, ka folur për fillimin e lidhjes me yllin e televizionit, Kim Kardashian. Krijuesi i hitit “Stronger” kundërshtoi këshilltarët e tij kur ai filloi një ...