TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

David Silva i paqartë rreth të ardhmes së tij te City

Albeu.com - 11.02.2019

David Silva ka thënë se nuk ka plane për të ardhmen e tij, pavarësisht që po luan titullar te Manchester City . 33-vjeçari e ka pranuar që City mund të blejë një zëvendësues të tij që është më i ri ...

Tifozi hedh abonimin 1-vjeçar për të parë Chelsean (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.02.2019

Chelsea u shkatërrua 6-0 nga Manchester City duke humbur vendin e katërt në Premier League. Një tifoz i skuadrës blu ka hedhur abonimin vjetor në fushë në shenjë pa kënaqësie për rezultatin dhe ...

Moment epike, gjyqtari i fsheh topin Agueros (VIDEO)

Albeu.com - 11.02.2019

Sergio Aguero mbrëmjen e djehsme është treguar i papërmbajtshëm duke shënuar tre gola të mrekullueshëm kundër Chelseas . City arriti të merrte një fitore të thellë 6-0, por meritat më të mëdha ...

Ky ishte lojtari më katastrofal i Chelseas në turpërimin nga Man City

Lajmi.net - 11.02.2019

Manchester City e ka turpëruar dje (e diele) Chelsean në Premierligë. Manchester City e mposhti Chelsean me rezultat, 6:0, në kuadër të javës së 26-të në Premierligë.

Sergio Aguero shënon hat-trick, gjyqtari Mike Dean i fshehë topin

BalkanWeb - 11.02.2019

Manchester City shkatërroi Chelsean në fundjavë me rezultatin tenistik 6-0, duke vazhduar kështu kryesimin në Premier Ligë, me një ndeshje më shumë se Liverpooli.

Aguero befasohet nga gjyqtari i ndeshjes, Man City – Chelsea

Lajmi.net - 10.02.2019

Manchester City e mposhti 6 me 0 Chelsean në kuadër të Premierligës. Manchester City e demoloi Chelsean në kuadër të javës së 26-të në Premierliga. Qytetarët vazhduan me fitore në ligën e Anglisë, ...

Pas turpërimit nga Man City, shikojeni çfarë i ndodhi Rudigerit

Lajmi.net - 10.02.2019

Chelsea u demolua sot nga Manchester City. Chelsea u mposht në udhëtim te Manchester City me rezultat, 6:0, në kuadër të Premierligës. Kjo humbje e thellë e skuadrës londineze i ka nervozuar tifozët, ...

Sergio Aguero shkruan historinë në Premier League

Albeu.com - 10.02.2019

Sergio Kun Aguero ka qenë protagonisti kryesor në triumfin e madh që skuadra e Manchester Cityt ka arritur kundër Chelseat. Nga 6 golat që shënoi ekipi i drejtuar nga Guardiola, 3 erdhën nga këmbët e ...

Pas turpërimit nga Man City, tifozi i Chelseas vjen me veprim shokues

Lajmi.net - 10.02.2019

Chelsea u turpëruar sot nga Manchester City. Manchester City e mposhti Chelsean me rezultat, 6:0, në kuadër të Premierligës. Tifozët e skuadrës londineze ishin tejet të acaruar, ku kërkuar me slogane ...

City shkatërron Chelsean dhe merr kreun e renditjes (VIDEO)

Albeu.com - 10.02.2019

Manchester City ka shkatërruar Chelsean me rezultatin 6-0 në "Etihad Stadium". Ndeshja u zhvillua që në minutën e 4' me golin e Raheem Sterling . Rezultati u dyfishua në minutën e 13' me golin e ...

6:0 nuk është humbja më e thellë e Chelseas, shikojeni debaklin e tyre më të thellë

Lajmi.net - 10.02.2019

Chelsea ka pësuar debakël në ndeshjen ndaj Manchester Cityt. Chelsea u mposht në udhëtim te Manchester City me rezultat, 6:0. Për skuadrën londineze nuk funksionoi asgjë, duke pësuar katër gola vetëm ...

Man City i tregon Chelseas se si luhet futbolli, Sarri buzë shkarkimit

Lajmi.net - 10.02.2019

Manchester City e ka shkatërruar Chelsean në kuadër të javës së 26-të në Premierligë. Manchester City e ka mposhtur Chelseas me rezultat të thellë, 6:0, në Etihad Stadium.

Gjyqtari Mike Dean bën shaka me Agueron, ia fshehë topin e het-trikut pas ndeshjes kundër Chelseat

Telegrafi - 10.02.2019

Manchester City fitoi ndaj Chelseat me rezultat 6-0, duke vazhduar kështu lidershipin për javën e dytë rresht në Ligën Premier, edhe pse me një ndeshje më shumë se Liverpoolit .

Man City 6:0 Chelsea, notat e lojtarëve

Lajmi.net - 10.02.2019

Manchester City e ka demoluar Chelsea në kuadër të Premierligës. Manchester City fitoi 6 me 0 ndaj Chelseas në kuadër të javës së 26-të në Premierligës.

Man City shkatërron Chelsean dhe kthen primatin në Ligën Premier, Aguero shënon het-trik

Telegrafi - 10.02.2019

Manchester City ka fituar me rezultat të thellë 6-0 ndaj Chelseat në ndeshjen derbi të vlefshme për javën e 26-të në Ligën Premier. Skuadra e Pep Guardiolas e ka vazhduar serinë e fitore duke ...

“Uragani” Manchester City luan “tenis” me Chelsea-n, Liverpooli zbret i dyti

SuperSport - 10.02.2019

“Uragani” Manchester City shktatërron 6-0 Chelsea-n në “Etihat Stadium” dhe i merr vendin e parë Liverpoolit, edhe pse me pikë ta barabarta, 65, por me një ndeshje më shumë të luajtur për ekipin e ...

Manchester City deklason Chelsean (VIDEO)

Albeu.com - 10.02.2019

Manchester City ka deklasuar Chelsean në "Etihad Stadium". Ai që ka shënuar golin e 6 është Raheem Sterling në minutën e 80' Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 85'.

Manchester City i shkakton debakël Chelseas

Botasot - 10.02.2019

Kampioni në fuqi dhe lideri i kampionatit anglez, Manchester City, i shkaktoi debakël me rezultat 6:0 Chelseat, në ndeshjen derbi të javës së 26-të të Premier League.

Man City 6-0 Chelsea, notat e lojtarëve

Telegrafi - 10.02.2019

Manchester City ka fituar me rezultat të thellë 6-0 ndaj Chelseat në ndeshjen derbi të vlefshme për javën e 26-të në Ligën Premier. Skuadra e Pep Guardiolas e ka vazhduar serinë e fitore duke ...

Aguero realizon "hat-trick" kundër Chelseat (VIDEO)

Albeu.com - 10.02.2019

Manchester City është duke shkatërruar Chelsea në "Etihad Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi, Sergio Aguero në minutën e 56' nga pika e bardhë e penalltisë.

Manchester City demolon Chelsean, ngjitet në krye të tabelës

Zeri - 10.02.2019

Manchester City e ka shkatërruar Chelsean me rezultatin e thellë 6:0 në kryendeshjen e xhiros së 26-të të ligës angleze, transmeton zeri.info Vendasit ishin tërësisht dominues, derisa golin e parë e ...

Manchester City shkatërron Chelsean, ngjitet përkohësisht në krye të Premier League

Mapo - 10.02.2019

Manchester City pati sonte një natë magjike në Etihad Stadium, ku shembi Chelsean me një rezultat të thellë, 6 me 0. Djemte e Guardiolës vallëzuan në fushë, dhuruan spektakël dhe shënuan pa ...

Turpërohet Chelsea, Manchester City i shënon dhe golin e 4 (VIDEO)

Albeu.com - 10.02.2019

Turpërohet Chelsea, Manchester City ishënon dhe goline 4 (VIDEO) Manchester City po shkatërron Chelsean në Etihad teksa ka shënuar dhe golin e 4 në minutën e 25 me Gundogan.

Man City po e ‘shkel’ Chelsean

Lajmi.net - 10.02.2019

Manchester City e ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Chelseas. Manchester City ka arritur ta dyfishoi epërsinë e tyre ndaj Chelseas në kuadër të përballjes në Premierligë.

Formacionet zyrtare: Supersfida Manchester City-Chelsea

Albeu.com - 10.02.2019

Manchester City dhe Chelsea do të luajnë në orën 17:00 në "Etihad Stadium" për javën e 26 të Premier League. Skuadra e Pep Guardiolës po kalon një moment mjaft të mirë teksa kërkon vetëm fitoren për ...

Zhbllokohet supersfida, Manchester City kalon në avantazh ndaj Chelsea-t (VIDEO)

Albeu.com - 10.02.2019

Manchester City e ka nisur furishëm supersfidën ndaj Chelsea-t që po zhvillohet në "Etihad Stadium". Qytetarët kaluan në avantazh që në minutën 4 falë golit të Sterling.

Man City – Chelsea, shënohet goli i parë

Lajmi.net - 10.02.2019

Është shënuar goli i parë në ndeshjen, Manchester City – Chelsea. Manchester City dhe Chelsea po përballen në kuadër të javës së 26-të në Premierligë.

Penallti për Manchester Cityn, çfarë ndodhi

Zeri - 10.02.2019

Manchester City e ka shënuar edhe golin e pestë ndaj Chelseat, transmeton zeri.info Sergio Aguero e kompletoi het-trikun e tij duke realizuar nga penalltia në minutën e 56-të.

Formacionet zyrtare: Man City – Chelsea

Lajmi.net - 10.02.2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për derbin Manchester City – Chelsea. Manchester City do të jetë nikoqir i londinezëve për ndeshjen që do të jetë e vlefshme për xhiron e 26-të në Premierligë.

Manchester City – Chelsea, shënohet edhe dy gola

Zeri - 10.02.2019

Manchester City është duke e shkatërruar Chelsean, derisa ka gjetur edhe golin e tretë dhe të katërt ndaj londinezëve, transmeton zeri.info Aguero e gjeti golin e dytë personal në këtë sfidë në ...

Aguero “bombardon” Chelsean

Koha.net - 10.02.2019

Sergio Aguero ka realizuar një supergol ndaj Chelseat në Premier Ligë. Sulmuesi i Manchester Cityt dyfishoi epërsinë për skuadrën e tij me një gol të bukur nga distanca.

Aguero shënon supergol, City gjen edhe golin e dytë ndaj Chelseat

Zeri - 10.02.2019

Manchester City e ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Chelseat, transmeton zeri.info Sergio Aguero shënoi një supergol në minutën e 13-të për epërsinë e dyfishtë të vendasve.

Man City – Chelsea, formacionet zyrtare të derbit të javës në Ligën Premier

Telegrafi - 10.02.2019

Manchester City dhe Chelsea kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier. Qytetarët janë nikoqir të Bluve në ndeshjen derbi të javës së 26-të në kampionatin ...

Manchester City kalon shumë shpejt në epërsi ndaj Chelseat

Zeri - 10.02.2019

Manchester City ka kaluar në epërsi 1:0 ndaj Chelseat qysh në minutën e katërt, transmeton zeri.info Raheem Sterling realizoi për ...

Man City-Chelsea: Formacione zyrtare të derbit anglez

Telegrafi - 10.02.2019

Derbi i xhiros së 25-të në Ligën Premier është ai ndaj Manchester Ciyt dhe Chelseat. City do tentojë fitoren për të ndjekur Liverpoolin në krye të tabelës, kurse Blutë për t’u futur në zonën që ...

Mike Dean mund të shkruaj historinë në ndeshjen Man City – Chelsea

Lajmi.net - 10.02.2019

Ndeshja ndërmjet Manchester City dhe Chelsea pritet të jetë një nga më interesantet këtë edicion në Premierligë. ‘Citizens’ e kërkojnë me çdo kusht fitoren, në mënyrë që të mbajnë hapin me skuadrën e ...

Manchester City – Chelsea, formacionet zyrtare

Zeri - 10.02.2019

Manchester City dhe Chelsea do të luajnë në derbin e xhiros së 26-të të ligës angleze, transmeton zeri.info Sfida fillon në orën 17:00. Formacionet zyrtare: Manchester City: Ederson, Walker, Stones, ...

Manchester City po e turpëron Chelsean, 4-0!

Tetova Sot - 10.02.2019

Manchester City po e shkatërron Chelsean në Etihad Stadium. Po fiton 4 me 0. Pas vetëm 25’ minutave lojë, Manchester City është duke e mposhtur 4-0 Chelsea në stadiumin “Etihad”, shkruan Gazeta ...

Silva: Man City mund të bëjë më mirë sesa sezonin e kaluar

Lajmi.net - 10.02.2019

Kampionët e Premierligës thyen rekordin e pikëve brenda një sezoni dhe fituan Kupën Carabao sezonin e kaluar, por David Silva beson se ata ende janë në progres.

Anglia me sytë nga derbi Manchester City-Chelsea

Mapo - 10.02.2019

Sot dashamirësit e futbollit anglez, mezi po presin orën 17.00 për të parë një përplasje të fortë, mes Manchester City dhe Chelsea. Ndeshja që zhvillohet ne Etihad, ka pritshmëri të madhe për tifozët ...

Silva thotë se përvoja e Man City me titujt po i ndihmon në garën me Liverpool

Lajmi.net - 10.02.2019

Manchester City kanë fituar tre tituj të Premierligës që nga viti 2010, dhe ylli i kësaj skuadre beson se kjo përvojë sjellë përfitime në garën për titullin këtë edicion.

Sot 17:00 M.City-Chelsea, përballë do të jenë dy mjeshtrat e lojës së bukur, spektakli i garantuar në Supersport!

SuperSport - 10.02.2019

Dy fitoret radhazi ndaj Arsenalit dhe Evertonit kanë rikthyer humorin te Manchester City. Skuadra e Pep Guardiolës tashmë është vetëm 3 pikë larg Liverpoolit kryesues dhe me një sukses sot ndaj ...

Ky ishte lojtari më katastrofal i Chelseas në turpërimin nga Man City

Botasot - 11.02.2019

Manchester City e ka turpëruar dje (e diele) Chelsean në Premierligë. Manchester City e mposhti Chelsean me rezultat, 6:0, në kuadër të javës së 26-të në Premierligë.

Sergio Aguero shënon hat-trick, gjyqtari Mike Dean i fshehë topin

Medial - 11.02.2019

Manchester City shkatërroi Chelsean në fundjavë me rezultatin tenistik 6-0, duke vazhduar kështu kryesimin në Premier Ligë, me një ndeshje më shumë se Liverpooli.

Aguero befasohet nga gjyqtari i ndeshjes, Man City – Chelsea

Botasot - 11.02.2019

Manchester City e mposhti 6 me 0 Chelsean në kuadër të Premierligës. Manchester City e demoloi Chelsean në kuadër të javës së 26-të në Premierliga. Qytetarët vazhduan me fitore në ligën e Anglisë, ...

Pas turpërimit nga Man City, tifozi i Chelseas vjen me veprim shokues

Botasot - 11.02.2019

Chelsea u turpëruar sot nga Manchester City. Manchester City e mposhti Chelsean me rezultat, 6:0, në kuadër të Premierligës. Tifozët e skuadrës londineze ishin tejet të acaruar, ku kërkuar me slogane ...

6:0 nuk është humbja më e thellë e Chelseas, shikojeni debaklin e tyre më të thellë

Medial - 10.02.2019

6:0 nuk është humbja më e thellë e Chelseas, shikojeni debaklin e tyre më të thellë Chelsea ka pësuar debakël në ndeshjen ndaj Manchester Cityt. Chelsea u mposht në udhëtim te Manchester City me ...

Gjyqtari Mike Dean bën shaka me Agueron, ia fshehë topin e het-trikut pas ndeshjes kundër Chelseat

Almakos - 10.02.2019

Manchester City fitoi ndaj Chelseat me rezultat 6-0, duke vazhduar kështu lidershipin për javën e dytë rresht në Ligën Premier, edhe pse me një ndeshje më shumë se Liverpoolit.

Man City shkatërron Chelsean dhe kthen primatin në Ligën Premier, Aguero shënon het-trik

Almakos - 10.02.2019

Manchester City ka fituar me rezultat të thellë 6-0 ndaj Chelseat në ndeshjen derbi të vlefshme për javën e 26-të në Ligën Premier. Skuadra e Pep Guardiolas e ka vazhduar serinë e fitore duke ...

“Uragani” Manchester City luan “tenis” me Chelsea-n, Liverpooli zbret i dyti

Gazeta Tema - 10.02.2019

“Uragani” Manchester City shktatërron 6-0 Chelsea-n në “Etihat Stadium” dhe i merr vendin e parë Liverpoolit, edhe pse me pikë ta barabarta, 65, por me një ndeshje më shumë të luajtur për ekipin e ...