TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gostivar, nxënësi sulmoi arsimtarin

Portalb - 21.04.2017

Një nxënës pesëmbëdhjetë vjeçar i shkollës fillore “Ismail Qemali” të Simnicës së Gostivarit e ka sulmuar fizikisht arsimtarin e tij dhe i ka shkaktuar plagë në kokë, njofton Portalb.mk .

Nxenesi rrahu dhe lendoi arsimtarin ne nje shkolle te Gostivarit

Antpress - 21.04.2017

Nxenesi pesmbedhjete vjecari fizikisht ka sulmuar dhe i ka bere lendime ne koke arsimtarit ne shkollen “Ismail Qemali” ne fshatin Simnic te komunes se Gostivarit, transmeton antpress.

Nxënësi sulmon fizikisht mësimdhënësin

Flaka - 21.04.2017

Një punonjës në shkollën fillore periferike “Ismail Qemali’, në fshatin Simnicë, dje në mëngjes rreth orës 7 e 45 minuta ka paraqitur në Polici se një nxënës 15 vjeçar nga kjo shkollë, fizikisht ka ...

Incident në Gostivar

Ina - 21.04.2017

Një nxënës pesëmbëdhjetë vjeçar i shkollës fillore “Ismail Qemali” të Simnicës së Gostivarit e ka sulmuar fizikisht arsimtarin e tij dhe i ka shkaktuar plagë në kokë, njofton Portalb.mk.

Gostivar: Nxënësi rreh arsimtarin

Shqipmedia - 21.04.2017

Një mësimdhëns në shkollën fillore periferike “Ismail Qemali’, në fshatin Simnicë, dje në mëngjes rreth orës 7 e 45 minuta ka paraqitur në Polici se një nxënës 15 vjeçar nga kjo shkollë, fizikisht ka ...