TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ushtaraku Shqiptaro-Amerikan i jep një goditje Mogherinit: Ke qenë pro-serbe dhe ke punuar në dëm të shqiptarëve

Botasot - 14.05.2019

Ushtaraku Shqiptaro-Amerikan, Muharrem Maralusha, përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka kritikuar qasjen e përfaqësueses së Lartë të Bashkimit Evropian, Federica Mogherini ndaj ...

Ushtaraku Shqiptaro-Amerikan i jep një goditje Mogherinit: Ke qenë pro-serbe dhe ke punuar në dëm të shqiptarëve

Ina - 14.05.2019

Ushtaraku Shqiptaro-Amerikan, Muharrem Maralusha, përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka kritikuar qasjen e përfaqësueses së Lartë të Bashkimit Evropian, Federica Mogherini ndaj ...