TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pas akuzave për tradhti, Rezart Veleshnja nxjerr mesazhet që i dërgoi partnerja

SOT - 12.02.2019

Të dielën aktori i “Portokalli”- së Rezart Veleshnja publikoi disa video-mesazhe që dëshmonin tradhtinë e partneres së tij. Mesazhet përmbanin fyerje dhe ofendime për të dashurën, e cila sipas ...

Pasi tha se e tradhtoi partnerja, zbulohet sherri mes Rezartit dhe Xhemi Shehut

Gazeta Express - 12.02.2019

Ditën e djeshme në të gjitha mediat bëri bujë lajmi se aktori i njohur Rezart Veleshnja nëpërmjet disa postimeve në ‘Instagram’ nxori zbuluar tradhtinë e partneres së tij duke treguar se ajo kishte 4 ...

Arsyeja?! Xhemi Shehu nuk i ka folur Rezart Veleshnjas për dy javë

LajmiFundit - 11.02.2019

E dini se kohë më parë, Xhemi Shehu nuk i ka folur Rezart Veleshnjas për dy javë me radhë? Këtë detaj e ka zbuluar moderatorja bukuroshe, në “Sekretet e Portokalli”-së.

Pas deklaratave kundër ish të dashurës së tij, aktori i Portokallisë tregon si qëndron e vërteta

Tetova Sot - 11.02.2019

Një seri postimesh me fjalë fyese për të dashurën në Instagram ka shoqëruar gjatë gjithë ditës profilin e aktorit të njohur të “Portokallisë”, Rezart Veleshnja.

Akuzoi ish të dashurën për 4 tradhti më pas mohoi gjithçka, si qëndron e vërteta e aktorit Veleshnja

Mapo - 11.02.2019

Aktori i humorit Rezart Veleshnja ishte ditën e djeshme në qendër të vëmendjes mediatike, për shkak të postimeve të hedhura në Instagram, ku akuzonte ish të dashurën për katër tradhti.

Pas deklaratave kundër ish të dashurës së tij, Rezart Veleshnja tregon si qëndron e vërteta

Gazeta Express - 11.02.2019

Një seri postimesh me fjalë fyese për të dashurën në Instagram ka shoqëruar gjatë gjithë ditës profiling e aktorit të njohur të “Portokallisë”, Rezart ...

Më vodhën Instagramin! Lojë apo prapaktheu e Rezit pas akuzave për të dashurën (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.02.2019

Kanë shkaktuar mjaft debate gjatë ditës së djeshme postimet e aktorit të Portokallisë Rezart Veleshnja për të dashurën ku e akuzonte për tradhti. Ai bëri një numër të madh postimesh në Story-n e ...

“Bleva 8 mijë $ diamant për një ordinere!”, Rezart Veleshnja reagon sërish: I kam lënë Zotin dhe Policinë!

SOT - 11.02.2019

Ditën e djeshme në media qarkulloi një lajm ku thuhej se aktori i njohur i “Portokalli”, Rezart Veleshnja, ishte ndarë nga partnerja e tij. Në ‘Instagramin’ e aktorit u publikuan disa mesazhe ku ...

“Më tradhtoi”, Veleshnja tregon të vërtetën për ish-të dashurën

BalkanWeb - 11.02.2019

Vetëm pak orë pasi akuzoi ish-të dashurën pë tradhti Aktori Rezart Veleshnja hedhur poshtë gjithçka. Ai ka sqaruar në Instagram, përmes një një videoje, se faqja e tij është hakëruar.

E habitshme/ Rezart Veleshnja përmbys situatën e ndarjes së bujshme, mohon akuzat për të dashurën: Do e çoj në ...

SOT - 10.02.2019

Rezart Veleshnja është emri më i lakuar përgjatë ditës së sotme. Aktori ka demaskuar publikisht të dashurën aktuale, pasi pretendonte se e ka tradhëtuar dhe se kishte lidhje paralele me 4 persona.

Rezart Veleshnja e braktisi për një tjetër, ish-e fejuara bën deklaratën e papritur pas ndarjes së tij të bujshme nga e ...

SOT - 10.02.2019

Bëri bujë para dy vitesh ndarja e aktorit të njohur të Portokallisë Rezart Veleshnja me grimieren Pranvera Metolli. Por ditën e sotme Rezarti ka lajmëruar ndarjen nga e dashura tjetër për të cilën u ...

“Kishte 4 dashnorë njëkohësisht”/ E degjeneroi publikisht pas tradhtisë, por ja çfarë thoshte Rezart Veleshnja për të 1 ...

SOT - 10.02.2019

E bujshme ishte deklarata e aktorit të njohur të humorit, Rezart Veleshnja, i cili tha publikisht se e dashura e tij e kishte tradhtuar, duke treguar edhe detaje më personale.

Zbuloi tradhtinë e partneres dhe e quajti ordinere, reagon ish-e dashura e Rezart Veleshnjës

LajmiFundit - 10.02.2019

Aktorit të njohur të humorit Rezart Veleshnja duket se nuk po i ecën në sferën e romancës. Pas një lidhje që zgjati dy vjet me grimieren e filmave aksion, Pranvera Metolli, Rezi duket se nisi një ...

Akuzat e rënda për të dashurën, Rezi i mohon të gjitha (VIDEO

Albeu.com - 10.02.2019

Ditën e sotme kudo në media dhe rrjete sociale shpërtheu debati pasi aktori Rezart Veleshnja nisi të postonte në Instagram foto ku tregonte se e dashura e tij e kishte tradhtuar, e madje kishte pasur ...

"Bleva 8 mijë dollarë diamant për një ordinere!"/ Aktori i "Portokallisë" zbulon publikisht ...

SOT - 10.02.2019

Aktori i njohur i humorit Rezart Veleshnja së fundmi ka bërë publike tradhtinë e ish-partneres.Veleshnja ka pohuar përmes disa fotove dhe videove të postuara në Insta story se ajo ka pasur ...

Ndahet nga e dashura pasi zbuloi 4 lidhjet paralele, aktori i njohur çudit…

LajmiFundit - 10.02.2019

Aktori i njohur i humorit shqiptar, Rezart Veleshnja e mbante të fshehtë emrin dhe fytyrën e saj pasi sipas tij nuk postonte foto me të dashurën sepse e donte vetëm për vete.

"I bleva 8 mijë euro unazë...k*rva kishte 4 lidhje", aktori shpërthen ndaj ish-partneres

Albeu.com - 10.02.2019

Rezart Veleshnja aktori i humorit të ‘Portokallisë’ ka habitur ditën e sotme të gjithë ndjekësit e tij duke treguar se si e dashura e ka tradhëtuar. ’Bota është e mbushur me plehra si Lorena ...

Bota është portokall, ish e fejuara i kujton Veleshnjës çdo me thënë të tradhëtohesh

Mapo - 10.02.2019

Përpara dy vitesh bëri shumë bujë në rrjete sociale ndarja e aktorit Rezart Veleshnja nga grimierja Pranvera Metolli. Aktori i njohur i Portokallisë ka njoftuar sot ndarjen nga e dashura tjetër pas ...

E akuzoi ish të dashurën për disa tradhëti, aktori Veleshnja hedh gjithçka poshtë, më kanë hakeruar faqen

Mapo - 10.02.2019

Aktori Rezart Veleshnja që ishte për gjithë ditën sot në qendrën e një vorbulle të madhe, ku citohej nga Instagrami I tij, sikur kishte shfryrë për ish të dashurën, duke e akuzuar për disa tradhëti, ...

E ka seriozisht aktori i Portokallisë? Veleshnja: Ajo më tradhtoi

BalkanWeb - 10.02.2019

Rezart Veleshnja është një ndër aktorët më të dashur të “Portokallisë”. Ai gjithmonë karaketerizohet nga humori. Shpesh herë aktori poston në rrjetet sociale video humori ku vë në lojë personazhe të ...

“Kishte 4 lidhje paralele”/ Aktori i Portokolli i nxjerr sekretin ish-të dashurës (FOTO)

Mapo - 10.02.2019

Aktori i Portokallisë ka shpërthyer në Instagram kundër ish-të dashurës, fill sapo marrëdhënia e tyre ka marrë fund. Siç kuptohet nga një sërë mesazhesh ofenduese, ndarja ka ardhur si pasojë e ...

“Kur*a kishte 4 dashnorë njëherësh” Aktori shqiptar del publikisht dhe i mohon të gjitha!

Gazeta Express - 10.02.2019

Pas bujës së madhe që bëri ditën e sotme pas postimeve seri në Instastory, me video e fotot, ku tregonte se e dashura e tij e kishte tradhtuar, e madje kishte pasur disa lidhje paralele, Rezart ...

"Kur*a kishte 4 dashnorë njëherësh" Aktori shqiptar degjeneron publikisht ish të dashurën

Gazeta Express - 10.02.2019

Rezart Veleshnja, aktori i njohur i Portokallisë ka shpërthyer në Instagram kundër ish-të dashurës, fill sapo marrëdhënia e tyre ka marrë ...

VIDEO/ “Kishte 4 dashnorë paralelisht”, Rezart Veleshnja mohon çdo gjë: I kërkoj falje, por…

Gazeta Tema - 10.02.2019

Pas bujës së madhe që bëri ditën e sotme pas postimeve seri në Instastory, me video e fotot, ku tregonte se e dashura e tij e kishte tradhtuar, e madje kishte pasur disa lidhje paralele, Rezart ...

FOTOT/ Aktori i njohur i Portokallisë degjeneron ish të dashurën: Ku*vë ordinere dhe plehrë, mbante katër meshkuj ...

Gazeta Tema - 10.02.2019

Rezart Veleshnja është një nga aktorët më të pëlqyer të “Portokalli”, por ndërkohë që jetën e tij profesionale dhe artistike e njohim mirë për shkak të projekteve ku merr pjesë, për jetën e tij ...

Rezart Veleshnja mohon gjithçka pasi akuzoi të dashurën: Më vodhën profilin

LajmiFundit - 10.02.2019

Aktori i humorit Rezart Veleshnja është emri më i lakuar përgjatë ditës së sotme. Aktori ka demaskuar publikisht të dashurën aktuale, pasi pretendonte se e ka tradhëtuar dhe se kishte lidhje paralele ...

E braktisi për një tjetër, ish e fejuara i tregon Rezart Veleshnjës ç’është vetmia

Durres Lajm - 10.02.2019

Aktori i njohur i Portokallisë fëlliq publikisht të dashurën pas ndarjes: Ajo kishte 4 lidhje paralele! Bëri bujë para dy vitesh ndarja e aktorit të njohur të Portokallisë Rezart Veleshnja me ...

“I bleva 8 mijë euro unazë… kishte 4 lidhje”, aktori shpërthen ndaj ish-partneres

LajmiFundit - 10.02.2019

Aktori i humorit Rezart Veleshnja qe luan ne ‘Portokalli’ ka habitur ditën e sotme të gjithë ndjekësit e tij duke treguar se si e dashura e ka tradhëtuar.

Aktori i njohur i Portokallisë fëlliq publikisht të dashurën pas ndarjes: Ajo kishte 4 lidhje paralele!

Durres Lajm - 10.02.2019

Rezart Veleshnja është një ndër aktorët më të dashur të “Portokallisë”. Shpeshherë ai poston në rrjetet sociale video humori ku vë në lojë personazhe të njohur.

Të gjithë me Rezin, fansat kryqëzojnë të dashurën e aktorit pas tradhtisë

Albeu.com - 10.02.2019

Aktori i Portokallisë ka shpërthyer në Instagram kundër ish-të dashurës , fill sapo marrëdhënia e tyre ka marrë fund. Siç kuptohet nga një sërë mesazhesh ofenduese, ndarja ka ardhur si pasojë e ...

“Kishte 4 dashnorë paralelisht”, Rezart Veleshnja mohon çdo gjë

Durres Lajm - 10.02.2019

Pas bujës së madhe që bëri ditën e sotme pas postimeve seri në Instastory, me video e fotot, ku tregonte se e dashura e tij e kishte tradhtuar, e madje kishte pasur disa lidhje paralele, Rezart ...

FOTOT/ Aktori i njohur i Portokallisë tradhëtohet nga e dashura, e degjeneron në publik

Java News - 10.02.2019

Rezart Veleshnja është një nga aktorët më të pëlqyer të “Portokalli”, por ndërkohë që jetën e tij profesionale dhe artistike e njohim mirë për shkak të projekteve ku merr pjesë, për jetën e tij ...

"Kur*a kishte 4 dashnorë njëherësh" - aktori shqiptar degjeneron publikisht ish të dashurën

Botasot - 10.02.2019

Rezart Veleshnja, aktori i njohur i Portokallisë ka shpërthyer në Instagram kundër ish-të dashurës, fill sapo marrëdhënia e tyre ka marrë fund. Ndarja sipas tij ka ardhur si pasojë e tradhtisë, ku ...

Video/ “E dashura ime kishte 4 dashnorë paralelisht”, Rezart Veleshnja reagon përsëri: Ma kanë bërë këtë lojë, por…

Java News - 11.02.2019

Pas bujës së madhe që bëri ditën e sotme pas postimeve seri në Instastory, me video e fotot, ku tregonte se e dashura e tij e kishte tradhtuar, e madje kishte pasur disa lidhje paralele, Rezart ...

'Kishte 4 dashnorë njëherësh' - Aktori shqiptar degjeneron publikisht ish të dashurën

Zeri - 10.02.2019

Rezart Veleshnja, aktori i njohur i Portokallisë ka shpërthyer në Instagram kundër ish-të dashurës, fill sapo marrëdhënia e tyre ka marrë fund. Ndarja sipas tij ka ardhur si pasojë e tradhtisë, ku ...

“Kur*a kishte 4 dashnorë njëherësh” Aktori shqiptar degjeneron publikisht ish të dashurën

Tetova Sot - 10.02.2019

Rezart Veleshnja, aktori i njohur i Portokallisë ka shpërthyer në Instagram kundër ish-të dashurës, fill sapo marrëdhënia e tyre ka marrë fund. Ndarja sipas tij ka ardhur si pasojë e tradhtisë, ku ...