TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

I 'vodhi' golin e 300 Ronaldos, rrëfehet Ramsey: Ja çfarë i thash Ronaldos

Zeri - 08.11.2019

I ardhur falas nga Arsenali, por me siguri një nga përforcimet më të goditura të Juventusit në merkaton e fundit dhe jo vetëm. Aron Ramsey i ka habitur të gjithë me përshtatjen e tij në futbollin ...

Ronaldo kundër Realit! A mund të ndodh kjo që në 1/8 e finales të Ligës së Kampionëve?

InfoSport - 08.11.2019

Juventusi me fitoren 2:1 në transfertë ndaj Lokomotivës së Moskës ka siguruar kalimin në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve. Kampionët e “Serie A”, në xhiron e radhës të grupit “D” presin Atletiko ...