TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Maqedonia në NATO dhe BE, fitore e popullit shqiptar në Maqedoni

Flaka - 12.01.2019

MAQEDONIA NË NATO DHE BE, FITORE E POPULLIT SHQIPTAR DHE E ALI AHMETIT “…Maqedonia në NATO e BE, fitore e popullit shqiptar në Maqedoni!…” “…Maqedonia nën udhëheqjen e Ali Ahmetit shkelë të ...

Me anëtarësimin në NATO, a do largoheni nga kreu i BDI-së? Ja si përgjigjet Ali Ahmeti (VIDEO)

Tetova Sot - 11.01.2019

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka folur lidhur me largimin ose jo të tij nga kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), pasi që siç kishte nënvizuar se këtë hap do ta ndërmarrë pasi që vendi të ...

Ahmeti a do të jetë në krye të BDI-së: Edhe 20 vjet… (VIDEO)

Ina - 11.01.2019

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka folur lidhur me largimin ose jo të tij nga kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), pasi që siç kishte nënvizuar se këtë hap do ta ndërmarrë pasi që vendi të ...

(VIDEO) ALI AHMETI: Moment historik, sot u vendos e ardhmja e vendit

Medial - 11.01.2019

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti ka komentuar votimin e sotëm të ndryshimeve kushtetuese në Kuvend. Sipas tij, ky është moment historik, pasi vendoset e ardhmja e vendit, transmeton ...

NATO, mision I kompletuar i z.Ahmeti

Tetova Sot - 11.01.2019

Shkruan: Afrim TANALLARI Me votimin në parlament, të ndryshimeve Kushtetuese, për ndërrim të emrit, si obligim I dalur nga marrëveshja e Prespës, Maqedoni kaloi fazën e fundit administrative për ...

A do të jetë në krye të BDI-së, Ahmeti: BDI përgatitet edhe për 20 vitet e ardhshme (VIDEO)

Tetova Sot - 11.01.2019

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka folur lidhur me largimin ose jo të tij nga kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), pasi që siç kishte nënvizuar se këtë hap do ta ndërmarrë pasi që vendi të ...

NATO, mision i kompletuar i z.Ahmeti

Lajm - 11.01.2019

Shkruan: Afrim Tanallari Me votimin në parlament, të ndryshimeve Kushtetuese, për ndërrim të emrit, si obligim I dalur nga marrëveshja e Prespës, Maqedoni kaloi fazën e fundit administrative për ...

A do të jetë në krye të BDI-së, Ahmeti: BDI përgatitet edhe për 20 vitet e ardhshme (VIDEO)

Medial - 12.01.2019

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka folur lidhur me largimin ose jo të tij nga kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), pasi që siç kishte nënvizuar se këtë hap do ta ndërmarrë pasi që vendi të ...

Maqedonia veriore, ja deklarimet e liderëve shqiptarë të Maqedonisë

Flaka - 12.01.2019

Pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese, kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, ka komentuar në profilin e tij në Fejsbuk, duke i falënderuar ekipin negociator për angazhimin për arritjen e ...