TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

SHBA, mbyllen dy ura në kufi me Meksikën

VOA - 10.10.2019

Autoritetet kufitare amerikane mbyllën dy ura mes Shteteve të Bashkuara dhe Meksikës të enjten herët në mëngjes, pas protestës së rreth 300 emigrantëve, kryesisht nga Amerika Qendrore.

Gati një milion emigrantë të arrestuar në 12 muaj në kufirin SHBA-Meksikë

Koha.net - 09.10.2019

Në 12 muajt e fundit agjentët amerikanë të kufirit kanë arrestuan ose ndaluar rreth një milion emigrantë pa dokumente në kufirin jugor me Meksikën, numri më i lartë në më shumë se një dekadë.

Një milion të arrestuar në kufirin e SHBA-së

Botasot - 09.10.2019

Një milion të arrestuar në kufirin e SHBA-së E MËRKURË, 09 TETOR 2019 07:36 | KOSOVAPRESS Gati një milion njerëz janë arrestuar në SHBA në kufirin me Meksikën nga tetori i vitit 2018 deri më sot, më ...

Një milion njerëz të arrestuar në kufirin e SHBA-së

Telegrafi - 09.10.2019

Gati një milion njerëz janë arrestuar në SHBA në kufirin me Meksikën nga tetori i vitit 2018 deri më sot, më i larti në 12 vjet, sipas Policisë Kufitare amerikane.

Mbyllen dy ura në kufirin SHBA-Meksikë

Gazeta Express - 10.10.2019

Autoritetet kufitare amerikane mbyllën dy ura mes Shteteve të Bashkuara dhe Meksikës të enjten herët në mëngjes, pas protestës së rreth 300 emigrantëve, kryesisht nga Amerika Qendrore.

Mbyllen dy ura në kufirin SHBA-Meksikë

Botasot - 10.10.2019

Autoritetet kufitare amerikane mbyllën dy ura mes Shteteve të Bashkuara dhe Meksikës të enjten herët në mëngjes, pas protestës së rreth 300 emigrantëve, kryesisht nga Amerika Qendrore.

Mbyllen dy ura në kufirin SHBA-Meksikë

Zeri - 10.10.2019

Autoritetet kufitare amerikane mbyllën dy ura mes Shteteve të Bashkuara dhe Meksikës të enjten herët në mëngjes, pas protestës së rreth 300 emigrantëve, kryesisht nga Amerika Qendrore.

Mbyllen dy ura në kufirin SHBA-Meksikë

Tetova Sot - 10.10.2019

Autoritetet kufitare amerikane mbyllën dy ura mes Shteteve të Bashkuara dhe Meksikës të enjten herët në mëngjes, pas protestës së rreth 300 emigrantëve, kryesisht nga Amerika Qendrore.