TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Lista e Anglisë për Botërorin “Rusi 2018”, nuk ftohet Joe Hart

Portalb - 16.05.2018

Përzgjedhësi i kombëtares së Anglisë në futboll, Gareth Southgate, ka shpallur listën përfundimtare me 23 futbollistët të cilët do të luajnë në Kampionatin Botëror i cili këtë verë mbahet në Rusi, ...

Anglia publikon listën për në Kupën e Botës 2018…

Lajm - 16.05.2018

Gareth Southgate ka publikuar listën me 23 futbollistë që do të grumbullojë për kampionatin botëror, që nis pas një muaji në Rusi. Trajneri i Anglisë i ka besuar 32-vjeçarit Gary Cahill, ndërsa për ...

Partneret e futbollistëve anglezë përgatiten për Botërorin

Mapo - 16.05.2018

Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate publikoi listën e futbollistëve të grumbulluar për Kupën e Botës. Ai i paraqiti tifozëve me emër dhe mbiemër çdo lojtar që do të mundohet të fitojë Botërorin aq ...

ZYRTARE: Anglia publikon listën e lojtarëve për Kupën e Botës

Lajmi.net - 16.05.2018

Më poshtë e keni listën e përzgjedhësit Southgate. Anglia ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për Kupën e Botës. Më poshtë e keni listën e përzgjedhësit Southgate, përcjellë “Lajmi.net”.

Anglia publikon listën për “Rusia 2018”

Koha.net - 16.05.2018

Gareth Southgate, përzgjedhësi i Anglisë, ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për Botërorin “Rusia 2018”. Në mesin e 23 lojtarëve të ftuar ka lënë jashtë Jack Wilsheren e Arsenalit, Adam ...

Anglia publikon listën e plotë, mbetet jashtë Hart, sundon Tottenhami

Telegrafi - 16.05.2018

Gareth Southgate e ka publikuar listën për Kampionatin Botëror 2018, ku nuk mungojnë emrat e lojtarëve të rinj. Aty ka mbetur jashtë Joe Hart, ndërsa në portë është Jordan Pickford, Jack Butland dhe ...

Zyrtare: Anglia e publikon listën përfundimtare prej 23 lojtarëve të ftuar për Botëror

Gazeta Express - 16.05.2018

Gareth Southgate e ka publikuar listën përfundimtare prej 23 lojtarëve të ftuar në skuadrën e Anglisë për Kupën e Botës, me mungesa të theksuara të profilit të ...

Wilsheren e lënë jashtë Botërorit shqetësimet për gjendjen fizike

Koha.net - 16.05.2018

Jack Wilshere është lënë jashtë skuadrës preliminare për Botërorin që mbahet në Rusi për shkak të shqetësimeve për gjendjen e tij fizike. “The Times” raporton se mesfushori i Arsenalit kishte ...

Harti nuk pritet të ftohet për Botëror

Koha.net - 15.05.2018

Joe Hart është paralajmëruar se nuk do të përfshihet në ekipin prej 23 lojtarëve që Anglia do ta ketë për Kampionatin Botëror që do të fillojë muajin e ardhshëm në Rusi, raporton Sky Sports.

Southgate zbulon listën e Anglisë,le jashte dy yje!

VeqSport - 15.05.2018

Portieri Joe Hart dhe mesfushori Jack Wilshere janë lënë jashtë skuadrës së Anglisë për Kupën e Botës 2018 nga trajneri Gareth Southgate. 31-vjeçari Hart, që ka luajtur 75 ndeshjen me Anglinë, ka ...

BBC: Hart nuk do të ftohet nga Anglia

Tetova Sot - 15.05.2018

Portieri Joe Hart nuk do të ftohet nga Anglia për Botëror nga menaxheri i kësaj Kombëtare, Gareth Southgate, ka mësuar BBC Sport nga burimet e saj Portieri, i cili ka 75 paraqitje për Kombëtaren, ka ...

Anglia publikon ekipin përfaqësues për “Rusia 2018”

Java News - 16.05.2018

Ashtu si pritej, Joe Hart nuk është përfshirë në ekipin anglez. Gareth Southgate, traineri i Anglisë, ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për Botërorin “Rusia 2018”.

Portieri Joe Hart s’grumbullohet në përfaqësuesen angleze në Rusia 2018

Java News - 16.05.2018

Joe Hart është paralajmëruar se nuk do të përfshihet në ekipin prej 23 lojtarëve që Anglia do ta ketë për Kampionatin Botëror që do të fillojë muajin e ardhshëm në Rusi, raporton Sky Sports.

Lista e Anglisë për Botërorin në Rusi, Southgate lë jashtë dy “yje” të ‘Tre Luanëve’

BalkanWeb - 15.05.2018

Lista e Southgate do të publikohet nesër, por shtypi britanik ka nxituar të jap informacionet e para dhe të pohojë se këto 23 futbollistë janë zgjedhja e trajnerit.