TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shtëpia ku ajo ndodhej shpërthen papritur, vogëlushja filmon minutat e saj të fundit gjallë

Medial - 21.02.2019

Një 12-vjeçare ka filmuar, pa e ditur, minutat e saj të fundit përpara se të ndodhte një shpërthim që do t’i merrte jetën. Adoleshentja nga Teksasi po filmonte veten duke u bërë gati, në momentin që ...

Po filmonte veten duke rregulluar flokët, rrjedh gazi në shtëpi – 12-vjeçarja nga Teksasi humb jetën (Video)

Telegrafi - 20.02.2019

Një video që është duke qarkulluar në internet, shfaq momentin kur 12-vjeçarja nga Teksasi po filmonte veten duke u bërë gati për të bërë tifo, kur shtëpia e saj shpërthen dhe ajo humb jetën.