TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Biondina e këndshme e Hollywoodit ka veshur xhinse “Chanel” dhe i ka befasuar të gjithë

Telegrafi - 15.05.2019

Aktorja e bukur ka zhgënjyer shumicën kur ka shëtitur e veshur me modelin e çuditshëm të xhinseve Margot Robbie, aktore, e cila është bërë e famshme me filmin “Ujku nga Wall Street”, ka befasuar ...

Biondina e këndshme e Hollywoodit ka veshur xhinse “Chanel” dhe i ka befasuar të gjithë

Botasot - 16.05.2019

Aktorja e bukur ka zhgënjyer shumicën kur ka shëtitur e veshur me modelin e çuditshëm të xhinseve Margot Robbie, aktore, e cila është bërë e famshme me filmin “Ujku nga Wall Street”, ka befasuar ...

Biondina e këndshme e Hollywoodit ka veshur xhinse “Chanel” dhe i ka befasuar të gjithë (FOTO)

Tetova Sot - 16.05.2019

Aktorja e bukur ka zhgënjyer shumicën kur ka shëtitur e veshur me modelin e çuditshëm të xhinseve Margot Robbie, aktore, e cila është bërë e famshme me filmin “Ujku nga Wall Street”, ka befasuar ...