TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Po realizonte fotot e dasmës në mes të detit, nuses i ndodh incidenti i rëndë, reagimi i dhëndrit nuk pritej nga askush ...

SOT - 14.08.2019

Aili Reierson është rrëzuar nga një motor uji kur po realizonte fotot e dasmës në brigjet e Kankunit të Meksikës. Nga videoja deti duket me dallgë dhe erë.

Nusja bie në det gjatë realizimit të setit fotografik të martesës

BalkanWeb - 14.08.2019

Videoja që po shihni vjen nga Kankun, Meksikë. Aili Reierson po realizonte setit fotografik të martesës së saj së bashku me bashkëshortin mbi një motorr uji.

Nusja bie në det, ndërsa po bënte fotosesion mbi një motor uji

Lajmi.net - 14.08.2019

Mirëpo, fati nuk ishte në anën e nusës. Falë pakujdesisë, ajo duke realizuar fotografi bie me gjithë fustanin e bardhë të nuserisë në ujin e kripur të Kankunit, transmeton lajmi.net.

Momenti kur nusja bie në oqean teksa tenton të bëjë setin me foto

Botasot - 14.08.2019

Ky është momenti plot humor kur një nuse magjepsëse ra nga një motorr uji ndërsa pozonte me fustanin e saj të dasmës. Nusja Aili Reierson, nga Puyallup, Uashington, u ngjit në pjesën e prapme të një ...

VIDEO qesharake: Po realizonte fotot e dasmës, nusja bie në ujë

Gazeta Tema - 14.08.2019

Ky është momenti qesharak kur një nuse e cila po realizonte fotot e dasmës bie në ujë. Aili Reierson po fotografohej mbi një motor uji në brigjet e Kankunit të Meksikës.

I dështon keq seti fotografik i martesës, nusen e merr uji

Zhurnal - 14.08.2019

Ky është momenti kur një nuse ra nga një motorr uji teksa pozonte me fustanin e saj të dasmës. Nusja Aili Reierson, nga Puyallup, Uashington, u ngjit në pjesën e prapme të një motori uji në bregun e ...