TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Arrestohet babai i cili plagosi djalin e tij në Ferizaj

Almakos - 16.04.2019

Prokuroria Themelore në Ferizaj, ka njoftuar se policia ka arrestuar të dyshuarin R.M i cili dyshohet që pas një mosmarrëveshje që ka pasur me djalin e tij ka plagosur atë.

Ndalohet për 48 orë babai që plagosi djalin në Ferizaj

Zeri - 16.04.2019

Personi që dyshohet se plagosi djalin e tij në Ferizaj, është arrestuar nga Policia e Kosovës. I dyshuar R.M është ndaluar për 48 orë ka njoftuar Prokuroria Themelore e Ferizajt, përcjell zeri.info.

Arrestohet babai që plagosi të birin në Ferizaj

Botasot - 16.04.2019

Prokuroria Themelore në Ferizaj, saktësisht Departamenti për Krime të Rënda, njoftoi se policia ka arrestuar të dyshuarin R.M., dhe njëjti me vendim të prokurorit është ndaluar për 48 orë.

Në Ferizaj, babai plagos djalin 23-vjeçar

Lajmi.net - 16.04.2019

Në Ferizaj ka ndodhur një incident i rëndë mëngjesin e sotëm. Në mëngjesin e sotëm, në qytetin e Ferizajt ka ndodhur një incident i rëndë, ku babai ka plagosur djalin e tij 23-vjeçar.

Babai plagos me armë djalin e tij në Ferizaj

Gazeta Express - 16.04.2019

Mëngjesin e sotëm në Ferizaj ka ndodhur një rast i rëndë, ku babai ka plagosur me armë zjarri djalin e tij. Rastin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Ferizajt, ...

Ferizaj, babai plagos djalin pas një mosmarrëveshje

Zeri - 16.04.2019

Sot rreth orës 07:20 të mëngjesit ka ndodhur një plagosje në fshatin Jezercë të Ferizajit. Sipas informacioneve të para bëhet fjalë për një mosmarrëveshje mes babait dhe djalit të tij.

Babai plagos të birin në Ferizaj

Koha.net - 16.04.2019

Një mosmarrëveshje ka çuar në plagosjen e një të riu nga babai i tij në mëngjesin e së martës në fshatin Jezercë të Ferizajt. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi, ka ...

Babai plagos djalin në Ferizaj

Telegrafi - 16.04.2019

Një incident i rëndë ka ndodhur sot rreth orës 07:20, në rajonin e Ferizajt, ku babai pas një mosmarrëveshje me djalin e tij, e ka plagosur atë me armë në këmbë.

​Sistemi edukativ në Ferizaj do të digjitalizohet

Telegrafi - 15.04.2019

Pakos së masave të qeverisjes lokale për digjitalizimin e shërbimeve të administratës dhe sistemeve interne zyrtare, pas themelimit të Qendrës së Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, po i shtohet edhe një ...

Ferizaj së shpejti digjitalizon arkivin komunal

Botasot - 15.04.2019

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, sot gjatë një takimi me ministrin e Zhvillimit Rajonal, Rasim Demiri, ka biseduar për pakon e masave që ka ndërmarrë qeverisja lokale në mbrojtje dhe ...

Arrestohet babai i cili plagosi djalin e tij në Ferizaj

Telegrafi - 16.04.2019

Prokuroria Themelore në Ferizaj, ka njoftuar se policia ka arrestuar të dyshuarin R.M i cili dyshohet që pas një mosmarrëveshje që ka pasur me djalin e tij ka plagosur atë.

48 orë ndalim për babain që plagosi djalin në Ferizaj

Lajmi.net - 16.04.2019

Prokuroria Themelore në Ferizaj, Departamenti për Krime të Rënda, njofton që policia ka arrestuar të dyshuarin R.M., dhe njëjti me vendim të prokurorit është ndaluar për 48 orë.

Babai plagos djalin në Ferizaj

Almakos - 16.04.2019

Një incident i rëndë ka ndodhur sot rreth orës 07:20, në rajonin e Ferizajt, ku babai pas një mosmarrëveshje me djalin e tij, e ka plagosur atë me armë në këmbë.

Sistemi edukativ në Ferizaj do të digjitalizohet

Botasot - 15.04.2019

Pakos së masave të qeverisjes lokale për digjitalizimin e shërbimeve të administratës dhe sistemeve interne zyrtare, pas themelimit të Qendrës së Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, po i shtohet edhe një ...

Ferizaj së shpejti digjitalizon arkivin komunal

Telegrafi - 15.04.2019

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, sot gjatë një takimi me ministrin e Zhvillimit Rajonal, Rasim Demiri, ka biseduar për pakon e masave që ka ndërmarrë qeverisja lokale në mbrojtje dhe ...

Arrestohet babai që plagosi të birin në Ferizaj

Gazeta Express - 16.04.2019

Prokuroria Themelore në Ferizaj, saktësisht Departamenti për Krime të Rënda, njoftoi se policia ka arrestuar të dyshuarin R.M., dhe njëjti me vendim të prokurorit është ndaluar për 48 orë.

​Sistemi edukativ në Ferizaj do të digjitalizohet

Almakos - 15.04.2019

Pakos së masave të qeverisjes lokale për digjitalizimin e shërbimeve të administratës dhe sistemeve interne zyrtare, pas themelimit të Qendrës së Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, po i shtohet edhe një ...

Babai plagos djalin e tij, 48 orë ndalim

Kosova Live - 16.04.2019

Prokuroria Themelore në Ferizaj, Departamenti për Krime të Rënda, njofton opinionin publik që policia ka arrestuar të dyshuarin R.M., dhe njëjti me vendim të prokurorit është ndaluar për 48 orë.