TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Loftus-Cheek i ka kënduar Hazardit, “Eden, duam të qëndrosh” për ta mbajtur te Chelsea

Telegrafi - 16.05.2019

Ruben Loftus-Cheek ka kënduar në kor në Stamford Bridge “Eden Hazard, duam të qëndrosh”, në përpjekje për ta bindur belgun që të qëndrojë te Chelsea. Mesfushori ofensiv është lidhur me një kalim te ...

Loftus-Cheek: Ne duam që Hazard të qëndrojë

Botasot - 15.05.2019

E ardhmja e Eden Hazard në Chelsea mbetet e pasigurt – por mesazhi i shokut të tij është i prerë dhe i qartë: “Të gjithë duam që ai të qëndrojë”. 28-vjeçari ka qenë i lidhur me një transferim prej ...

Loftus-Cheek synon të bëhet lider i Chelseat, siç ishte Terry

Koha.net - 15.05.2019

Roben Loftus-Cheek dëshiron të shkojë hapave të John Terryt dhe të shndërrohet në lider të skuadrës së Chelseat. Mesfushori i Anglisë e ka përcjellë nga afër ish-kapitenin e Chelseat, Terry, pasi ...