TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Të përfshirë në një organizatë narkotrafikantësh, policia italiane liron biznesmenin shqiptar dhe pronarin e klubit të ...

SOT - 08.11.2018

Vëllezërve Sallaku iu gjend dje në një vilë në liqenin Iseo që rezulton në pronësi të tyre, 3 pistoleta me municione. Ka qenë pikëisht gjetja e këtyre armëve që ka dërguar në burg vëllezërit Sallaku, ...

U arrestua për narkotrafik, lirohet biznesmeni Sallaku dhe njëri nga vëllezërit

LajmiFundit - 08.11.2018

Është liruar nga burgu biznesmeni Gëzim Sallaku dhe vëllai i tij Isuf Sallaku ndërsa vëllai tjetër Taulant Sallaku vijon të mbetet ende brenda. Kështu kanë raportuar mediat italiane për tre ...

Itali/ Mbanin 3 pistoleta, jepet vendimi për vëllezërit Sallaku

Mapo - 08.11.2018

Pas një aksioni të zhvilluar nga policia italiane gjatë ditës së djeshme u arrestuan 22 persona, mes tyre edhe biznesmeni shqiptar, Gëzim Sallaku si dhe tre vëllezërit e tij.

Itali/ U kapën me 3 pistoleta, gjykata jep vendimin për vëllezërit Sallaku

Java News - 08.11.2018

Pas një aksioni të zhvilluar nga policia italiane gjatë ditës së djeshme u arrestuan 22 persona, mes tyre edhe biznesmeni shqiptar, Gëzim Sallaku si dhe tre vëllezërit e tij.

Kapen 22 persona në Itali, mes tyre 4 vëllezërit Sallaku

Alsat - 07.11.2018

Policia italiane ka vënë në pranga biznesmenin dhe sipërmarrësin shqiptar, Gëzim Sallaku së bashku me vëllezërit Taulant, Gazmir dhe Isuf Sallaku me akuzën e armëmbajtjes pa leje.

Pranga presidentit shqiptar të klubit të futbollit / Si u arrestua 43-vjeçari dhe vëllezërit e tij (Foto)

SOT - 07.11.2018

Ka rënë në prangat e policisë Gëzim Sallaku, pronari shqiptar i klubit të futbollit Darfo në Serinë D në Itali. Mediat italiane shkruajnë se Sallaku është arrestuar bashkë me tre vëllezërit e tij.

EMRAT/ Arrestohet në Itali pronari shqiptar i klubit të futbollit, me të edhe 4 vëllezërit

LajmiFundit - 07.11.2018

Policia italiane ka vene ne pranga 22 persona ne Brescia dhe Bergama, ne kuader te nje operacioni kunder nje organizate kriminale. Mediat italiane bejne me dije se mes tyre kane perfunaur ne pranga 5 ...

Pranga presidentit të klubit të futbollit: Si u arrestua Gëzim Sallaku dhe vëllezërit

Mapo - 07.11.2018

22 persona janë arrestuar mbrëmjen e të martës në Itali, mes të cilëve dhe biznesmeni shqiptar Gëzim Sallaku dhe vëllezërit e tij. Sipas medias italiane Bresciatoday.it, presidenti i klubit të ...

Arrestohet në Itali presidenti shqiptar i klubit të futbollit dhe 3 vëllezërit e tij

Gazeta Express - 07.11.2018

22 persona janë arrestuar mbrëmjen e të martës në Itali, ku mes të cilëve dhe biznesmeni shqiptar Gëzim Sallaku dhe vëllezëri e ...

Arrestohet presidenti i klubit të futbollit

Mapo - 07.11.2018

Policia italiane ka shkatërruar një organizatë të trafikut të drogës, të përbërë nga 22 persona, midis të cilëve edhe shqiptarë. Operacioni është kryer nga karabinierët e Brescias dhe Bergamos.

Arrestohen 22 persona, mes tyre edhe presidenti shqiptar i klubit të futbollit (EMRI)

SOT - 07.11.2018

Policia italiane ka ekzekutuar urdhrat e arrestit të lëshuar nga Gjykata, duke arrestuar 22 persona në Brescia dhe Bergama, si pjesë e një organizate kriminale të përbërë nga shqiptarë dhe italianë.

Arrestohet biznesmeni shqiptar në Itali, president i një klubi futbolli

Java News - 07.11.2018

Policia italiane ka vënë në pranga biznesmenin dhe sipërmarrësin shqiptar, Gëzim Sallaku së bashku me vëllezërit Taulant, Gazmir dhe Isuf Sallaku me akuzën e armëmbajtjes pa leje.

Arrestohet në Itali presidenti shqiptar i klubit të futbollit dhe 3 vëllezërit e tij

Botasot - 07.11.2018

22 persona janë arrestuar mbrëmjen e të martës në Itali, ku mes të cilëve dhe biznesmeni shqiptar Gëzim Sallaku dhe vëllezëri e tij. Policia italiane ka shkatërruar një organizatë të trafikut të ...