TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

E akuzuan se po i ndihmon shqiptarët ta marrin veriun, Trajkoviq ngre kallëzim penal kundër Vuçiqit dhe Gjuriqit

Telegrafi - 14.05.2019

Kryetarja e Lëvizjes Evropiane për Kosovën, Rada Trajkoviq, ka ngre kallëzim penal ndaj presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq dhe drejtorit të ashtuquajturës Zyrë në Qeverinë e Serbisë për ...

Trajkoviq ngre padi ndaj Vuçiqit e Gjuriqit, nga frika kërkon edhe mbrojtje nga policia

Gazeta Express - 14.05.2019

Politikanja serbe, Rada Trajkovic, e ka paditur presdienti e Serbisë, Aleksander Vucic, pasi ajo ka konstatuar se ky i fundit me deklarime e tij ka vënë në rrezik sigurinë dhe jetën e saj.

E akuzuan se po i ndihmon shqiptarët ta marrin veriun, Trajkoviq ngre kallëzim penal kundër Vuçiqit dhe Gjuriqit

Medial - 14.05.2019

Kryetarja e Lëvizjes Evropiane për Kosovën, Rada Trajkoviq, ka ngre kallëzim penal ndaj presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq dhe drejtorit të ashtuquajturës Zyrë në Qeverinë e Serbisë për ...

Trajkoviq merr një vendim për Vuçiqin e Gjuriqin, ka një thirrje për policinë

Botasot - 14.05.2019

Politikanja serbe, Rada Trajkovic, e ka paditur presdienti e Serbisë, Aleksander Vucic, pasi ajo ka konstatuar se ky i fundit me deklarime e tij ka vënë në rrezik sigurinë dhe jetën e saj.

Trajkoviqi kallëzim penal ndaj Vuçiqit e Gjuriqit

Koha.net - 14.05.2019

Kryetarja e Lëvizjes Evropiane për Kosovën, Rada Trajkoviq, ka ngre kallëzim penal ndaj presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq dhe drejtorit të ashtuquajturës Zyrë në Qeverinë e Serbisë për ...

Kosovë, Trajkoviç ngre padi ndaj Vuçiç e Gjuriç, kërkon mbrojtje nga policia

SOT - 14.05.2019

Politikanja serbe e Kosovës, Rada Trajkovic, e ka paditur presidentin e Serbisë, Aleksander Vuçiç, pasi ka konstatuar se ky i fundit me deklarimet e tij ka vënë në rrezik sigurinë dhe jetën e saj.

Serbja e Kosovës Trajkoviq kallëzim penal ndaj Vuçiqit

Ina - 15.05.2019

Kryetarja e Lëvizjes Evropiane për Kosovën, Rada Trajkoviq, ka ngre kallëzim penal ndaj presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq dhe drejtorit të ashtuquajturës Zyrë në Qeverinë e Serbisë për ...

Trajkoviç ndihet e rrezikuar, padit Vuçiqin e Gjuriqin

Zeri - 14.05.2019

Politikanja serbe, Rada Trajkovic, e ka paditur presdienti e Serbisë, Aleksander Vucic, pasi ajo ka konstatuar se ky i fundit me deklarime e tij ka vënë në rrezik sigurinë dhe jetën e saj.

Rada Trajkoviq ngre kallëzim penal ndaj Vuçiqit e Gjuriqit për vrasjen e Oliver Ivanoviqit

Gazeta Express - 15.05.2019

Kryetarja e Lëvizjes Evropiane për Kosovën, Rada Trajkovic, ka ngre kallëzim penal ndaj presidentit të Serbisë, Aleksandar Vucic dhe drejtorit të ashtuquajturës Zyrë në Qeverinë e Serbisë për ...

Trajkoviç kallëzim penal kundër Vuçiç dhe Gjuriç

ABC News - 15.05.2019

Politikania serbe e Kosovës Radia Trajkoviç ka bërë kallëzim penal për presidentin e Serbisë Aleksandër Vuçiç si dhe për Gjuriç. Ajo e akuzon kreun e shtetit serb se po pengon hetimet për vrasjen e ...

Rada Trajkoviç ngrit kallëzim penal ndaj Vuçiqit e Gjuriqit

Portalb - 15.05.2019

Kryetarja e Lëvizjes Evropiane për Kosovën, Rada Trajkoviç, ka ngre kallëzim penal ndaj presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq dhe drejtorit të ashtuquajturës Zyrë në Qeverinë e Serbisë për ...