TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Prostitucioni në Tiranë, gruaja dhe fëmijët tutorë trajtohen me psikologë

Durres Lajm - 11.09.2019

Emisioni “Stop” në Tv Klan denoncoi mbrëmjen e së martës një rast prostitucioni në Tiranë pranë qendrave të banuara dhe që ishte kthyer në shqetësim për qytetarët e asaj zone.

“Stop” denoncon rastin e një prostitute në Tiranë

ABC News - 10.09.2019

Emisioni “Stop” në Tv Klan ka denoncuar një rast skandaloz të prostituimit në një nga akset kryesore të Tiranës. Përmes kameras së fshehtë, “Stop” ka zbuluar se një grua ushtron ilegalisht ...

Prostitucion në Tiranë, djali 12-vjeçar tutori i mamasë

Durres Lajm - 10.09.2019

Emisioni “Stop” ka publikuar mbrëmjen e sotme me zë dhe figurë një tjetër kamera të fshehtë. Prostitucion në rrugë e pranë pallateve. Pamje skandaloze, që shqetësojnë banorët dhe fëmijë të mitur, që ...

"Hë rrushi ngrije edhe një çikë", prostitucion në mes të Tiranës, "tutori" i gruas djali i saj 12 vjeçar

Albeu.com - 10.09.2019

Emisioni “Stop” në Tv Klan ka denoncuar një rast skandaloz të prostituimit në një nga akset më kryesore të Tiranës. Përmes kameras së fshehtë, “Stop” ka zbuluar se një grua ushtron aktivitetin ilegal ...

Skandali/ Fëmijët tutorë të nënës së tyre, prostitucion në mes të Tiranës

BalkanWeb - 10.09.2019

Emisioni “Stop” në Tv Klan ka denoncuar një rast skandaloz të prostituimit në një nga akset më kryesore të Tiranës. Përmes kameras së fshehtë, “Stop” ka zbuluar se një grua ushtron aktivitetin ilegal ...

Prostitucion në mes të Tiranës: Nëna e dy fëmijëve shet trupin për 1 mijë lek (VIDEO)

Tetova Sot - 10.09.2019

Emisioni ‘Stop’ në Tv Klan ka denoncuar një rast skandaloz të prostituimit në një nga akset më kryesore të Tiranës. Përmes kameras së fshehtë, ‘Stop’ ka zbuluar se një grua ushtron aktivitetin ilegal ...

Prostitucion në mes të Tiranës/ Nëna e dy fëmijëve shet trupin për 1 mijë lek

Botasot - 10.09.2019

Emisioni ‘Stop’ në Tv Klan ka denoncuar një rast skandaloz të prostituimit në një nga akset më kryesore të Tiranës. Përmes kameras së fshehtë, ‘Stop’ ka zbuluar se një grua ushtron aktivitetin ilegal ...

“Hë rrushi ngrije edhe një çikë”- Prostitucion në mes të Tiranës/ “Tutori” i gruas djali i saj 12 vjeçar

Gazeta Express - 10.09.2019

Emisioni “Stop” në Tv Klan ka denoncuar një rast skandaloz të prostituimit në një nga akset më kryesore të Tiranës. Përmes kameras së fshehtë, “Stop” ka zbuluar se një grua ushtron aktivitetin ilegal ...

Dramatike! Prostitucion në mes të Tiranës, “tutori” i gruas djali i saj 12 vjeçar (Video)

SOT - 10.09.2019

Emisioni “Stop” në Tv Klan ka denoncuar një rast skandaloz të prostituimit në një nga akset më kryesore të Tiranës. Përmes kameras së fshehtë, “Stop” ka zbuluar se një grua ushtron aktivitetin ilegal ...