TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aksident fatal në Shkup, përplasen dy makina, këmbësori fluturon disa metra/VIDEO

Ina - 12.07.2018

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë në një nga udhëkryqet kryesore në qendër të Shkupit, ku më së keqi ka përfunduar një këmbësor, që është përplasur keq nga një makinë duke fluturuar disa metra ...

Aksidentet për faj të faktorit njeri, rritet numri i gjobave në trafik (Video)

Telegrafi - 12.07.2018

85 për qind e fajtorëve në aksidentet e komunikacionit, vlerësohet të jetë vetë faktori njeri. Përkundër që institucionet e rendit kanë shtuar masat e sigurisë në trafik, ekspertët e komunikacionit ...

Policia jep detaje, dy persona të lënduar nga aksidenti i rëndë në Skenderaj

Telegrafi - 11.07.2018

Aksidentet gjatë këtyre ditëve në Kosovë nuk kanë të ndalur, pas aksidentit të rëndë që ndodhi ditë më parë në Suharekë ku humbën jetën 5 persona dhe në Shtime ku humbi jetën një këmbësore 43 ...

Aksident i rëndë trafiku në Skenderaj

Botasot - 11.07.2018

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Skenderej, saktësisht tek vendi i njohur si ‘Përroi i keq’. Vetura e llojit ‘Pasat’, është përplasur me një kamion përderisa ende nuk dihet për viktima apo ...

Aksident i frikshëm në Rrogozhinë, shihni si janë përplasur dy kamionë (VIDEO)

BalkanWeb - 11.07.2018

RROGOZHINË – Një aksident i rëndë është regjistruar në aksin Rrogozhinë-Kavajë. Nga të dhënat paraprake mësohet se në aksident janë përfshirë dy kamionë, ndërkohë që njëri nga shoferët ka mbetur i ...

VIDEO/ Aksident i rëndë, përplasen dy trajlera

Java News - 11.07.2018

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në aksin rrugor Rrogozhinë-Lushnje. Në aksident janë përfshirë dy mjete të tonazhit të rëndë të cilat janë përplasur mes tyre.

Aksident i rëndë në Drenas

Zeri - 11.07.2018

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në rrugën Komoran-Drenas, ku siç shihet në foto nga vendi i ngjarjes në aksident janë përfshirë dy automjete.

Aksident i rëndë në Drenas

Botasot - 11.07.2018

Aksident i rëndë ka ndodhur në Drenas, ku janë përfshirë dy automjete. Aksidenti ka ndodhur sot rreth orës 11:00. Pas aksidentit në vendin e ngjarjes ka dalë menjëherë dhe autoambulanca dhe Policia e ...

Statistikat e përgjithshme për 24 orët e kaluara

Botasot - 28.01.2019

765 gjoba të trafikut janë shqiptuar gjatë ditës së diele në Kosovë. Sipas raportit policor, kanë ndodhur gjithsej 25 aksidente, prej tyre 9 me të lënduar, kurse 16 pa të lënduar.

Gjatë 24 orëve, 29 aksidente

Telegrafi - 11.07.2018

Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të kaluara ka shqiptuar gjithsej 1, 240 tiketa të trafikut. Po ashtu sipas Policisë, në 24 orët e kaluara kanë ndodhur 29 aksidente, prej tyre 12 aksidente me të ...

Aksidentohen tri vetura në Prishtinë

Lajmi.net - 11.07.2018

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident, në të cilin janë përfshirë tri vetura. Aksidenti ka ndodhur në lagjen “Dardania” të kryeqytetit. Një lexues i Periskopit i cili ka dërguar disa fotografi nga ...

Aksidenti i rëndë në Prizren, policia në kërkim të të dyshuarit

Botasot - 11.07.2018

Mbrëmjen e së martës ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në rrugën Prizren-Vermicë, ku u përfshinë dy vetura dhe një motoçikletë. Ngasësi i motoçikletës dhe bashkudhëtari i tij kanë pësuar ...

Ja sa aksidente ndodhen në 24-orët e fundit, mijëra tiketa të shqiptuara në trafik

Zeri - 11.07.2018

Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës statistikat e tiketave të shqiptuara për ditën e djeshme janë në numër mjaft i madh. Ndërsa gjendje e njëjtë është edhe me aksidentet e ndodhura në vetëm ...

Aksident në Prishtinë, një i lënduar lehtë

Telegrafi - 11.07.2018

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në orët e mëngjesit në Prishtinë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 08:15 në lagjen “Lakrishte”, afër stacionit policor.

Aksident në Prizren, përfshihen tri vetura dhe një motor

Ina - 11.07.2018

Në një aksident që ka ndodh në orët e mbrëmjes në Prizren janë përfshirë tri vetura dhe një motor, njofton Klan Kosova. Rasti ka ndodh rreth orës 22:00 në fshatin Vlashnje, ndërsa mësohet se ka edhe ...

Policia jep detaje, dy persona të lënduar nga aksidenti i rëndë në Skenderaj

Lajmi.net - 11.07.2018

Aksidentët gjatë këtyre ditëve në Kosovë nuk kanë të ndalur, pas aksidentit të rëndë që ndodhi ditë më parë në Suharekë ku humbën jetën 5 persona dhe në Shtime ku humbi jetën një këmbësore 43 ...

Aksident i rëndë në Skenderaj /FOTO

Lajmi.net - 11.07.2018

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Skenderej, saktësisht tek vendi i njohur si ‘Përroi i keq’. Vetura e llojit ‘Pasat’, është përplasur me një kamion përderisa ende nuk dihet për viktima apo ...

Video/ Aksident i frikshëm në Rrogozhinë, dy kamiona përplasen…

Mapo - 11.07.2018

Një aksident i rëndë është regjistruar në aksin Rrogozhinë-Lushnjë. Nga të dhënat paraprake mësohet se në aksident janë përfshirë dy trajlera, ndërsa nuk dihet ende nëse ka persona të plagosur nga ...

Aksident i rëndë në Drenas

Lajmi.net - 11.07.2018

Aksident i rëndë ka ndodhur në Drenas, ku janë përfshirë dy automjete. Aksidenti ka ndodhur sot rreth orës 11:00. Pas aksidentit në vendin e ngjarjes ka dalë menjëherë dhe autoambulanca dhe Policia e ...

Aksidentohen tri vetura në Prishtinë

Botasot - 11.07.2018

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident, në të cilin janë përfshirë tri vetura. Aksidenti ka ndodhur në lagjen “Dardania” të kryeqytetit. Një lexues i cili ka dërguar disa fotografi nga vendi i ...

Aksident i rëndë te Mali i Robit, furgoni përplaset me makinën, ka të plagosur

SOT - 10.07.2018

Një aksident i rëndë automobolistik ka ndodhur pak çaste më parë në aksin Rrogozhinë - Durrës. Një furgon është përplasur me një veturë pranë Malit të Robit, e për pasojë janë lënduar disa persona.

Rrëfimi prekës i vëllait të 25 vjeçares e cila vdiq bashkë me familjen në aksident

Ina - 10.07.2018

Vëllai i 25-vjeçares A.S. që humbi jetën e saj bashkë bashkëshortin, dy fëmijët dhe vjehrrën në një aksident rrugor që ndodhi të dielën në rrugën Suharekë-Duhël, ka rrëfyer sot për ngjarjen tragjike ...

Rrugët e Pollogut, arenë e aksidenteve

Telegrafi - 10.07.2018

Në pjesën e parë të këtij si shkak më i shpeshtë i aksidenteve në trafik të ndodhura në rajonin e Tetovës është vozitja e shpejtë, gjegjësisht mospërshtatje e shpejtësisë sipas kushteve në rrugë.

ISHKPK e sheh alarmante situatën me aksidentet fatale, jep udhëzime për parandalim

Koha.net - 10.07.2018

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka dhënë disa rekomandime lidhur me parandalimin e aksidenteve fatale në komunikacion. Ky institut thotë se po e përcjell me shqetësim situatën e ...

Për 24 orë, 1198 tiketa të trafikut në Kosovë

Botasot - 10.07.2018

1198 është numri i tiketave të shqiptuara nga Policia e Kosovës përgjatë 24 orëve të kaluara. Dje në Kosovë kanë ndodhur gjithsej 43 aksidente, prej tyre asnjë nuk përfundoi me fatalitet.

Një tjetër aksident i rëndë në Skenderaj (FOTO)

Tetova Sot - 11.07.2018

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Skenderej, saktësisht tek vendi i njohur si ‘Përroi i keq’. Vetura e llojit ‘Pasat’, është përplasur me një kamion përderisa ende nuk dihet për viktima apo ...

Aksident i frikshëm në Rrogozhinë

LajmiFundit - 11.07.2018

Një aksident i rëndë është regjistruar në aksin Rrogozhinë-Lushnjë. Nga të dhënat paraprake mësohet se në aksident janë përfshirë dy trajlera, ndërsa nuk dihet ende nëse ka persona të plagosur nga ...

Familja u shua në aksident, rrëfimi i vëllait të 25-vjeçares: Do vinin në Shqipëri me pushime

BalkanWeb - 10.07.2018

Një aksident i rëndë i mori jetën 5 personave të një familje të dielën në Kosovë. Aksidenti ndodhi në aksin rrugor Suharekë-Duhël, ndërsa vëllai i 25-vjeçares A.S.

Shifra alarmante, për 6 muaj 60 të vdekur në aksidente

Botasot - 10.07.2018

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike me anë të një komunikate për media shpreh shqetësimin lidhur me numrin e madh të aksidenteve në trafik, ku si pasojë kanë gjetur vdekjen qindra persona që ...

Aksident i frikshëm në Rrogozhinë/Dy trajlerat përplasen “kokë më kokë”

SOT - 11.07.2018

Një aksident i rëndë është regjistruar në aksin Rrogozhinë-Lushnjë. Nga të dhënat paraprake mësohet se në aksident janë përfshirë dy trajlera, ndërsa nuk dihet ende nëse ka persona të plagosur nga ...

Tragjedia në Suharekë, vëllai i 25-vjeçares rrëfen për familjen dhe si e mësoi aksidentin e tmerrshëm

LajmiFundit - 10.07.2018

Vëllai i 25-vjeçares A.S. që humbi jetën e saj bashkë bashkëshortin, dy fëmijët dhe vjehrrën në një aksident rrugor që ndodhi të dielën në rrugën Suharekë-Duhël, ka rrëfyer sot për ngjarjen tragjike ...

Për gjashtë muaj, 60 të vdekur në aksidente, IKSHP del me rekomandime

Telegrafi - 10.07.2018

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës përmes një reagimi për media ka shprehur shqetësimin lidhur me numrin e madh të aksidenteve në trafik.

E gjithë familja u shua në aksident, vëllai i 25-vjeçares: Do vinin në Shqipëri me pushime

Durres Lajm - 10.07.2018

Aksidenti i tmerrshëm në Kosovë, përsëritet tragjedia, familja u shua edhe 29 vite më parë Një aksident i rëndë i mori jetën 5 personave të një familjeje të dielën në Kosovë.

Për gjashtë muaj, 60 të vdekur në aksidente, IKSHP del me rekomandime

Lajmi.net - 10.07.2018

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës përmes një reagimi për media ka shprehur shqetësimin lidhur me numrin e madh të aksidenteve në trafik.

Motra i vdiq me fëmijët në aksident, rrëfimi prekës i vëllait

SOT - 10.07.2018

Vëllai i 25-vjeçares A.S. që humbi jetën e saj bashkë bashkëshortin, dy fëmijët dhe vjehrrën në një aksident rrugor që ndodhi të dielën në rrugën Suharekë-Duhël, ka rrëfyer sot për ngjarjen tragjike ...