TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shqiptari kapet me kokainë në Itali, “bisha” kamuflohej brenda makinës (Video)

BalkanWeb - 13.06.2018

ITALI- Policia italiane në Modena ka arrestuar një shqiptar në Modena, pasi gjatë kontrollit në makinë i janë gjetur dhe sekuestruar rreth 1.2 kilogram kokainë.

Arrestohet shqiptari, shikoni ku e kishte fshehur “bishën”

Mapo - 13.06.2018

Një 38-vjeçar nga Shqipëria është arrestuar nga efektivët e policisë në Modena në Itali për shkak të posedimit të një sasie të madhe kokaine. Në makinën e të riut, një mjet i tipit Volkswagen Golf, ...

1.2 kg kokainë të fshehur tek dritat e sediljes, arrestohet shqiptari (VIDEO)

Durres Lajm - 13.06.2018

Një shqiptar 38-vjeçar është arrestuar nga policia rrugore në Modena, pasi në makinë i është gjetur rreth 1.2 kilogram kokainë. Ndalimi i korrierit shqiptar erdhi pasi ai po ecte me shpejtësi në ...

Shqiptari kapet me 1 kg kokainë ‘bisha’ në makinë, gabimi që e fundosi

Java News - 13.06.2018

Itali- Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane të Modenas. 38-vjeçari, emri i të cilit nuk bëhët i ditur është kapur me 1 kilogram kokainë në automjetin e tij Volkswagen Golf me targa ...

Video/ Shqiptari kapet me kokainë në Itali, ‘bisha’ kamuflohej brenda makinës

Mapo - 13.06.2018

Policia italiane në Modena ka arrestuar një shqiptar në Modena, pasi gjatë kontrollit në makinë i janë gjetur dhe sekuestruar rreth 1.2 kilogram kokainë.