TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Princi Harry i drejtohet babait të tij: Të urrej

Telegrafi - 16.05.2019

Princi Harry dhe Meghan Markle ditë më parë u bënë prindër të një djali, Archie Harrison. Pas kësaj dyshja mezi po prisnin të fillonin një jetë të lumtur në shtëpinë e tyre në Windsor.

Disney, film të animuar për bebin mbretëror Archie

BalkanWeb - 16.05.2019

Archie Harrison erdhi në jetë disa ditë më parë nga dukesha Meghan Markle dhe princi Harry. Që prej atëherë bebi mbretëror ka qenë në qendrën e vëmendjes të medieve duke tërhequr interesin e mbarë ...

Mënyra e papritur si kanë zgjedhur ta rrisin djalin e tyre dukesha Meghan dhe princ Harry

SOT - 15.05.2019

Archie mund të jetë i shtati në radhë për të trashëguar fronin, por kjo s’do të thotë se fëmija i parë i Dukës dhe Dukeshës së Sussex-it po rritet si princ.

William dhe Kate kanë takuar për herë të parë nipin Archie 9 ditë pas lindjes

Portalb - 15.05.2019

Më 6 maj Meghan dhe Harry u bënë prindër për herë të parë, teksa mirëpritën në jetën e tyre djalin Archie Harrison Mountbatten- Windsor, shkruan Bordo.al.

Princi William dhe dukesha takojnë anëtarin më të ri të familjes mbretërore

Alsat - 15.05.2019

Kate Middleton dhe Princi William i Britanisë së Madhe, edhe zyrtarisht e kanë takuar nipin e tyre Archien. Çifti mbretëror e kanë vizituar Princin Harry dhe gruan e tij Meghan Markle, dhe të birin e ...

Thomas Markle nuk ka hequr dorë nga vajza e tij, ja si shprehet pas ardhjes në jetë të Archie-t

Botasot - 15.05.2019

Babai i Meghan Markle, Thomas Markle nuk nguroi të urojë vajzën e tij në datë 6 maj kur ajo solli në jetë fëmijën e saj të parë. Ai u shpreh për revistën ‘The sun’ se është i lumtur që Meghan dhe ...

Një javë pas lindjes së djalit, Princ Harry-n e gjen ‘belaja’

SOT - 15.05.2019

Një javë pas lindjes së djalit Archie, Princ Harry ka pasur daljen e tij të pare publike ku dhe ka vizituar një spitalin e fëmijëve në Oksford. Harry nuk i shpëtoi dot pyetjeve lidhur me vogëlushin ...

Kate Middleton dhe Princ William takojnë Archie-n, fëmijët e dyshes mungojnë në takim

Botasot - 15.05.2019

Të hënën e javës që shkoi, në datë 6 maj, Meghan Markle dhe Princ Harry u bënë prindër për herë të parë me një djalë të quajtur, Archie. Familja mbretërore publikoi disa foto të vogëlushit, pranë ...

Disney lanson filmin e animuar për djalin e Meghan Markle dhe Princ Harry

Telegrafi - 14.05.2019

Kompania e famshme e filmave, “Disney”, e ka bërë pjesë të filmave edhe fëmijën e princit Harry dhe Meghan Markle. Ky film i shkurtër është krijuar për të festuar ardhjen në jetë të foshnjës ...

Princ Harry rrëfen netët me djalin: Mbrëmë më la pa gjumë

Alsat - 14.05.2019

Princi Harry ka rrëfyer se nuk mund ta imagjinojë jetën pa djalin e tij Archie, por pranon se foshnja e ka mbajtur zgjuar mbrëmë. Duka i Sussexit u bë baba për herë të parë të hënën e kaluar, ndërsa ...

'Disney' sjell filmin e animuar kushtuar bebes mbretërore (VIDEO)

Albeu.com - 14.05.2019

Vetëm pak ditë pas lindjes, bebja mbretërore gëzon filmin e parë kushtuar tërësisht ardhjes së tij në jetë. Në videon e publikuar nga kompanie gjigande e filmave 'Disney', arushi Pooh drejtohet me ...

Princi Harry tash nuk mund ta imagjinojë jetën pa djalin e tij

Telegrafi - 14.05.2019

Javën e kaluar Princi Harry dhe dukesha e Sussexit, Meghan Markle, u bënë prindër për herë të parë. Çifti mirëpriti në jetë djalin e tyre, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Archie Harrison ...

Çmendet hoteli: Fjetje dhe ushqim falas për këdo mban emrin ‘Archie’ dhe ka lindur në maj

Tetova Sot - 14.05.2019

Promovimi i ‘Mercure London Hyde Park Hotels’ synon të festojë ardhjen e fëmijës mbretërore në një mënyrë krejt të rrallë. Por rezulton se ka një lajm shumë të mirë lidhur me ngjarjen e vitit pasi ...

Thomas Markle nuk ka hequr dorë nga vajza e tij, ja si shprehet pas ardhjes në jetë të Archie-t

Tetova Sot - 15.05.2019

Babai i Meghan Markle, Thomas Markle nuk nguroi të urojë vajzën e tij në datë 6 maj kur ajo solli në jetë fëmijën e saj të parë. Ai u shpreh për revistën ‘The sun’ se është i lumtur që Meghan dhe ...

Princ Harry gjithë natën pa gjumë, zbuloni arsyen

Botasot - 15.05.2019

Princi Harry ka rrëfyer se nuk mund ta imagjinojë jetën pa djalin e tij Archie, por pranon se foshnja e ka mbajtur zgjuar mbrëmë. Duka i Sussexit u bë baba për herë të parë të hënën e kaluar, ndërsa ...

Nuk kanë kaluar shumë ditë dhe Disney sjell filmin e animuar për bebushin mbretëror (VIDEO)

Tetova Sot - 14.05.2019

Vetëm 8 ditë pas lindjes kompania gjigande e filmit ‘Disney’ ka bërë pjesë dhe bebushin mbretëror. Në videon e publikuar, arushi Pooh drejtohet me një libër në dorë drejt kështjellës Windsor.

Hoteli ofron fjetje dhe ushqim falas për këdo që ka emrin “Archie” dhe ka lindur në maj!

Antpress - 14.05.2019

Promovimi i ‘Mercure London Hyde Park Hotels’ synon të festojë ardhjen e fëmijës mbretërore në një mënyrë krejt të rrallë. Por rezulton se ka një lajm shumë të mirë lidhur me ngjarjen e vitit pasi ...

Princ Harry rrëfen netët me djalin: Mbrëmë më la pa gjumë

Durres Lajm - 15.05.2019

Princi Harry ka rrëfyer se nuk mund ta imagjinojë jetën pa djalin e tij Archie, por pranon se foshnja e ka mbajtur zgjuar mbrëmë. Duka i Sussexit u bë baba për herë të parë të hënën e kaluar, ndërsa ...

Nuk kanë kaluar shumë ditë dhe Disney sjell filmin e animuar për bebushin mbretëror

Antpress - 14.05.2019

Vetëm 8 ditë pas lindjes kompania gjigande e filmit ‘Disney’ ka bërë pjesë dhe bebushin mbretëror. Në imazhin e publikuar arushi Pooh drejtohet me një libër në dorë drejt kështjellës Windsor.