TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mot i keq në Evropë, bie borë në Korsikë!

Top Channel - 16.05.2019

Një rekord i ri për temperaturat e ulëta në muajin maj është vendosur në ishullin francez në Mesdhe, Korsikë, ku reshjet e borës ranë me shumicë dhe mbuluan shpejt rrugët. “Ne po habitemi jo pak.

Çka po ndodh kështu me motin në Evropë?

Botasot - 16.05.2019

Një rekord i ri për temperaturat e ulëta në muajin maj është vendosur në ishullin francez në Mesdhe, Korsikë, ku reshjet e borës ranë me shumicë dhe mbuluan shpejt rrugët. “Ne po habitemi jo pak.

“Çmendet” moti në pranverë, merrni masat për në fundjavë/ Nuk do ta besoni ku ka rënë borë dje

SOT - 16.05.2019

Moti i keq ka përfshirë të gjithë Evropën dhe duket se vera po refuzon të vijë. Një rekord i ri për temperaturat e ulëta në muajin maj është arritur në ishullin francez në Mesdhe, Korsikë, ku reshjet ...

Çka po ndodh kështu me motin në Evropë?

Gazeta Express - 16.05.2019

Një rekord i ri për temperaturat e ulëta në muajin maj është vendosur në ishullin francez në Mesdhe, Korsikë, ku reshjet e borës ranë me shumicë dhe mbuluan shpejt rrugët. “Ne po habitemi jo pak.

Mot i keq në Evropë, bie borë në Korsikë!

Telegrafi - 16.05.2019

Një rekord i ri për temperaturat e ulëta në muajin maj është vendosur në ishullin francez në Mesdhe, Korsikë, ku reshjet e borës ranë me shumicë dhe mbuluan shpejt rrugët. “Ne po habitemi jo pak.