TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

FSHF njofton për biletat e ndeshjes Shqipëri – Francë

Gazeta Express - 19.10.2019

Biletat për dy ndeshjet e ardhshme të Shqipërisë do të dalin në shitje të martën, më 22 tetor. Këtë lajm e ka bërë të ditur Federata Shqiptare e Futbollit përmes një njoftimi të lëshuar në faqen ...

“Arena Kombëtare” gati për Francën, mësohet çmimi i biletave

SOT - 18.10.2019

Stadiumi i ri kombëtar, "Arena Kombëtare" do t’i hapë zyrtarisht dyert në nëntor dhe ndaj Francës do të luhet në shtëpinë e re për herë të parë. Çmimet e biletave do të nisin nga 1500 lekë të reja, ...

Ja kur inaugurohet “Arena Kombëtare” caktohen edhe çmimet

Zeri - 18.10.2019

Tifozët shqiptarë do të kenë mundësinë që të shohin Kombëtaren kuqezi në një nga stadiumet më të mira në Ballkan. Bëhet fjalë për “Arenën Kombëtare” do t’i hap dyert e saj në nëntor.

“Futbolli nuk është për hallexhinjtë”, FSHF mbështet deklaratën e Dervishit dhe vijon me çmimet e kripura të biletave

Gazeta Tema - 18.10.2019

Ditën e sotme është raportuar se inagurimi i stadiumit “Arena Kombëtare” do të bëhet në takimin e muajit nëntor që Shqipëria do të zhvillojë kundër Kombëtares së Francës, e vlefshme për eleminatoret ...

Shqipëri-Francë inaguron “Arenën Kombëtare”

Flaka - 18.10.2019

Shqipëri-Francë do të jetë ndeshja e parë zyrtare dhe inaguruese në stadiumin më të ri në vendin tonë, në “Arenën Kombëtare” të kryeqytetit. ​Ndërkohë që kanë mbetur edhe dy ndeshjet e fundit për ...

Zbulohet data e inagurimit të "Arenës Kombëtare", caktohen edhe çmimet e biletave

Albeu.com - 18.10.2019

Tifozët shqiptarë do të kenë mundësinë që të shohin Kombëtaren kuqezi në një nga stadiumet më të mira në Ballkan. Bëhet fjalë për “Arenën Kombëtare ” do t’i hap dyert e saj në nëntor.

Ja kur inaugurohet “Arena Kombëtare”, caktohen edhe çmimet

InfoSport - 18.10.2019

Tifozët shqiptarë do të kenë mundësinë që të shohin Kombëtaren e Shqipërisë në një nga stadiumet më të mira në Ballkan. Bëhet fjalë për “Arenën Kombëtare”, e cila do i hap dyert e saj në muajin ...

Inagurimi i “Arenës Kombëtare”, ja sa do të kushtojnë biletat për Shqipëri-Francë

Java News - 19.10.2019

Shqipëri-Francë do të jetë ndeshja e parë zyrtare dhe inauguruese në stadiumin më të ri në vendin tonë, në “Arenën Kombëtare” të kryeqytetit. Ndërkohë që kanë mbetur edhe dy ndeshjet e fundit për ...

Inagurimi i “Arenës Kombëtare”, ja sa do të kushtojnë biletat për Shqipëri-Francë

Durres Lajm - 19.10.2019

Shqipëri-Francë do të jetë ndeshja e parë zyrtare dhe inauguruese në stadiumin më të ri në vendin tonë, në “Arenën Kombëtare” të kryeqytetit. Ndërkohë që kanë mbetur edhe dy ndeshjet e fundit për ...

Shqipëri-Francë, FSHF njofton për biletat

InfoSport - 19.10.2019

Biletat për dy ndeshjet e ardhshme të Shqipërisë do të dalin në shitje të martën, më 22 tetor. Këtë lajm e ka bërë të ditur Federata Shqiptare e Futbollit përmes një njoftimi të lëshuar në faqen ...

FSHF njofton për biletat e ndeshjes Shqipëri-Francë

Telegrafi - 19.10.2019

Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) ka bërë njoftimin e zyrtare zyrtar për ndeshjet e Kombëtares së Shqipërisë ndaj Andorrës dhe ndaj Francës. Shqipëria do të luajë edhe dy ndeshje eliminatore në ...

FSHF njofton për biletat e ndeshjes Shqipëri – Francë

Lajmi.net - 19.10.2019

Shqipëria do të ketë një nga testet më të vështira të kësaj kampanje eliminatore të Kampionatit Evropian 2020, kur përballë do të ketë Francën. ‘Kuqezinjtë’ synojnë befasinë në shtëpinë e tyre, ...

FSHF njofton për biletat e ndeshjes Shqipëri-Francë

Botasot - 20.10.2019

FSHF ka lëshuar një njoftim të rëndësishëm lidhur me biletat e ndeshjes Shqipëri – Francë. Shqipëria do të ketë një nga testet më të vështira të kësaj kampanje eliminatore të Kampionatit Evropian ...

Shqipëri – Francë në ‘Arenën Kombëtare’, zbulohet çmimi i biletave

Zeri - 20.10.2019

Shqipëri-Francë do të jetë ndeshja e parë zyrtare dhe inauguruese në stadiumin më të ri në vendin tonë, në “Arenën Kombëtare” të kryeqytetit. Ndërkohë që kanë mbetur edhe dy ndeshjet e fundit për ...

Negociatat, tifozët bëjnë thirrje për “hakmarrje”, FSHF njoftim për biletat me Francën

Java News - 20.10.2019

Për shkak të bllokimit të Shqipërisë në samitin e Brukselit, në vendimin që u shoqërua me refuzimin e negociatave me BE-në, zhgënjimi dhe zemërimi i shqiptarëve është rritur ndjeshëm ndaj Francës.