TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Khabib nuk më mahnit, ai e bën me delet”

Tetova Sot - 11.09.2019

Colby Covington është kandidati kryesor për të sfiduar kampionin Kamaru Usman në peshën velter. Luftëtari amerikan ka mundjen si disiplinë kryesore dhe, kur pyetet për paraqitje e Khabib Nurmagomedov ...

“Khabib nuk më mahnit, ai e bën me delet”

Gazeta Express - 11.09.2019

Colby Covington është kandidati kryesor për të sfiduar kampionin Kamaru Usman në peshën velter. Luftëtari amerikan ka mundjen si disiplinë kryesore dhe, kur pyetet për paraqitje e Khabib Nurmagomedov ...

Ferguson: Khabib është një mundës, por jo edhe gjuajtës i aftë

InfoSport - 10.09.2019

Toni Ferguson pritet të jetë rivali i ardhshëm i kampionit të botës në peshën e lehtë, rusit Khabib Nurmagomedov. Në një intervistë të dhënë për “ESPN”, luftëari amerikan u shpreh se ka ndjekur ...

Ferguson: Khabib një mundës, e jo gjuajtës i aftë

Alsat - 10.09.2019

Toni Ferguson pritet të jetë rivali i ardhshëm i kampionit të botës në peshën e lehtë, rusit Khabib Nurmagomedov. Në një intervistë të dhënë për “ESPN”, sportisti amerikan u shpreh se ka ndjekur ...

“Khabib nuk më mahnit, ai e bën me delet”

Botasot - 11.09.2019

Colby Covington është kandidati kryesor për të sfiduar kampionin Kamaru Usman në peshën velter. Luftëtari amerikan ka mundjen si disiplinë kryesore dhe, kur pyetet për paraqitje e Khabib Nurmagomedov ...