TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pasi zbuloi të dashurën, Capital T bën komentin epik në foton e tij

Lajmi.net - 11.10.2018

Fotot e tij komentohen gjithmonë. Por sot, si rrallëherë më parë, reperi Capital T ka bërë një postim që i ka ndezur gjithë fansat e tij, sidomos ata të gjinisë femërore, shkruan lajmi.net Kjo se, ai ...

A është fejuar Capital T?Këngëtari publikon foton e ëmbël nga helikopteri

SOT - 11.10.2018

Capital T apo në emin real të tij, Trim Ademi ka postuar dy foto ku në njërën shihet në një helikoper me një femër mjaft simpatike brune dhe në foton tjetër shihet që kanë lidhur duart bashkë.

Capital T më në fund zbulon të dashurën, publikon foto me të

Lajmi.net - 11.10.2018

Reperi Capital T më në fund na ka njoftuar me të dashurën e tij. Trim Ademi, i njohur për publikun e gjerë si Capital T, ka marrë ‘guximin’ që me ndjekësit e shumtë ta ndajë më në fund një fotografi ...

Capital T më në fund zbulon të dashurën, publikon foto me të

Lajm - 11.10.2018

Trim Ademi, i njohur për publikun e gjerë si Capital T, ka marrë ‘guximin’ që me ndjekësit e shumtë ta ndajë më në fund një fotografi me vajzën që ia ka rrëmbyer zemrën, shkruan lajmi.net Në foton e ...

Capital T më në fund zbulon të dashurën, publikon foto me të

Botasot - 11.10.2018

Reperi Capital T më në fund na ka njoftuar me të dashurën e tij. Trim Ademi, i njohur për publikun e gjerë si Capital T, ka marrë ‘guximin’ që me ndjekësit e shumtë ta ndajë më në fund një fotografi ...