TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Shënkolli”/Zbulohen fotot e mikut të Shullazit dhe 5 të arrestuarve

Mapo - 15.04.2019

Tri ditë më parë në kuadër të operacionit “Shënkolli” në qytetin e Elbasanit u sekuestruan 550 gramë lëndë narkotike kokainë. Tashmë janë zbuluar fotot e 6 autoreve të arrestuar, ku ndër to, kreu i ...

Operacioni “Shënkolli”, një agjent i infiltruar shkatërroi grupin e kokainës në Elbasan dhe Tiranë

SOT - 14.04.2019

Një agjent i infiltruar ka shkatërruar grupin e Elbasanit dhe Tiranës të arrestuar dy ditë më parë në një lokal të qytetit të Elbasanit. Dy muaj hetime i kanë mjaftuar policisë që të vejë në pranga ...