TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Detaje të reja/ Si u pre copa-copa gazetari, fjalët e tij të fundit

Mapo - 11.09.2019

Gazeta turke “Daily Sabah” ka publikuar transkripte të bisedës mes personave që ekzekutuan në mënyrë të pamëshirshme gazetarin Jamal al Khashoggi, dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekzekutorëve, ...

Zbulohet biseda e fundit mes Khashoggit dhe vrasësve: Trupin ta presim dhe fusim në valixhe

Zhurnal - 11.09.2019

Në regjistrimet e marra brenda konsullatës Saudite në Stamboll, pak minuta para krimit, vrasësit e Jamal Khashoggi e përshkruanin gazetarin si ‘një kafshë që duhet të flijohet’.

Zbulohet biseda e fundit mes Khashoggit dhe vrasësve: Trupin ta presim dhe fusim në valixhe

Top Channel - 11.09.2019

Në regjistrimet e marra brenda konsullatës Saudite në Stamboll, pak minuta para krimit, vrasësit e Jamal Khashoggi e përshkruanin gazetarin si ‘një kafshë që duhet të flijohet’.

Gazeta turke: Kështu u vra gazetari Jamal Khashoggi

Portalb - 11.09.2019

Një gazetë turke ka botuar detaje të reja, të një regjistrimi, që raportohet se kapi momentet e fundit të gazetarit saudit të zhdukur, Jamal Khashoggi.

Gazeta turke: Kështu u vra gazetari Jamal Khashoggi

Evropaelire - 11.09.2019

Një gazetë turke ka botuar detaje të reja, të një regjistrimi, që raportohet se kapi momentet e fundit të gazetarit saudit të zhdukur, Jamal Khashoggi.

“Mos ma mbyllni gojën”! Dalin bisedat horror, si u vra dhe pre copa-copa gazetari. Fjalët e tij të fundit

BalkanWeb - 11.09.2019

Gazeta turke “Daily Sabah” ka publikuar transkripte të bisedës mes anëtarëve të “bandës” saudite, që ekzekutoi pamëshirshëm gazetarin Jamal al Khashoggi, dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ...

Gazeta turke: Kështu u vra gazetari Jamal Khashoggi

Botasot - 11.09.2019

Një gazetë turke ka botuar detaje të reja, të një regjistrimi, që raportohet se kapi momentet e fundit të gazetarit saudit të zhdukur, Jamal Khashoggi.

Mediat turke zbulojnë detaje të reja nga vrasje e Khashoggit

Zeri - 11.09.2019

Një gazetë turke ka botuar detaje të reja, të një regjistrimi, që raportohet se kapi momentet e fundit të gazetarit saudit të zhdukur, Jamal Khashoggi.

Ngjarja makabre: Publikohen audiot e bisedave të vrasësve të gazetarit Khashoggi

Gazeta Express - 11.09.2019

Gazeta turke Daily Sabah ka publikuar transkripte të bisedës mes anëtarëve të skuadrës saudite që ekzekutoi gazetarin Jamal al Khashoggi dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekzekutorëve pak ...

Fjalët e fundit të Jamal Khashoggi, transkripti i audio-incizimit të gazetarit që u vra në konsullatën saudite në ...

Telegrafi - 10.09.2019

E përditshmja turke Daily Sabah , ka publikuar dje transkriptin e audio-incizimit të bisedës së fundit të gazetarit Jamal Khashoggi me pjesëtarët e njësisë saudite të vdekjes, të cilët besohet se e ...

Publikohen audiot e bisedave të vrasësve të gazetarit Khashoggi

Respublica - 10.09.2019

Gazeta turke Daily Sabah ka publikuar transkripte të bisedës mes anëtarëve të skuadrës saudite që ekzekutoi gazetarin Jamal al Khashoggi dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekzekutorëve pak ...

Ja si u vra dhe u pre copa-copa gazetari Khashoggi, publikohet biseda horror

Shqipmedia - 11.09.2019

Gazeta turke “Daily Sabah” ka publikuar transkripte të bisedës mes anëtarëve të “bandës” saudite, që ekzekutoi pamëshirshëm gazetarin Jamal al Khashoggi, dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ...

Zbulohet biseda mes gazetarit dhe vrasësve: Trupin ta presim dhe fusim në valixhe

Botasot - 11.09.2019

Në regjistrimet e marra brenda konsullatës Saudite në Stamboll, pak minuta para krimit, vrasësit e Jamal Khashoggi e përshkruanin gazetarin si ‘një kafshë që duhet të flijohet’.

Zbulohet biseda mes Khashoggit dhe vrasësve: Trupin ta presim dhe fusim në valixhe

Koha.net - 11.09.2019

Në regjistrimet e marra brenda konsullatës Saudite në Stamboll, pak minuta para krimit, vrasësit e Jamal Khashoggi e përshkruanin gazetarin si ‘një kafshë që duhet të flijohet’.

Zbulohet biseda e fundit mes gazetarit Khashoggi dhe vrasësve: Trupin ta presim dhe fusim në valixhe

Gazeta Tema - 11.09.2019

Në regjistrimet e marra brenda konsullatës Saudite në Stamboll, pak minuta para krimit, vrasësit e Jamal Khashoggi e përshkruanin gazetarin si ‘një kafshë që duhet të flijohet’.

‘Unë di si t'i pres mirë kufomat’, dalin bisedat horror mbi vrasjen e gazetarit të njohur, kush e preu copa-copa ...

SOT - 11.09.2019

Gazeta turke “Daily Sabah” ka publikuar transkripte të bisedës mes anëtarëve të “bandës” saudite, që ekzekutoi pamëshirshëm gazetarin Jamal al Khashoggi, dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ...