TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

150 shishe speciale ‘ketchupi’, sipas tatuazhit të Ed Sheeran

Mapo - 14.08.2019

Është zbuluar së fundmi edicioni i kufizuar i shisheve të ‘ketchupit’, që lidhen me tatuazhin me logon e Heinzit që ka në krahë këngëtari i njohur britanik Ed Sheeran.

Heinz lanson shishet speciale të ‘ketchupit’ sipas tatuazhit të Sheeranit

Koha.net - 13.08.2019

Aferë dashurie mes Ed Sheeranit dhe ‘ketchupit’ të Heinzit, dhe bashkëpunimi biznesor me këtë kompani të salcave dhe erëzave, ka arritur lartësitë e reja: Disa muaj pas lansimit të “Edchupit” të ...