TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

FOTO/ Integrimi, ish-kryeminstri suedez Bildt, drekë pune me ministrin Bushati: Ballkani prioritet!

Java News - 13.01.2018

Ministri për Evropën dhe Punët e jashtme Ditmir Bushati ka pasur nje drekë punë me ish-kryeminstrin dhe ish ministrin e jashtëm të Suedisë, Carl Bildt.

Bushati drekë pune në Suedi me ish-ministrin e Jashtëm, Bildt: Çështjet e Ballkanit, prioritet i axhendës së BE

BalkanWeb - 13.01.2018

SUEDI – Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Ditmir Bushati, ka zhvilluar një drekë pune me ish-kryeministrin dhe ish-ministrin e Jashtëm të Suedisë, Carl Bildt.

Bushati takohet me ish-kryeministrin suedez, zbardhen detajet

SOT - 13.01.2018

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Ditmir Bushati, ka zhvilluar një drekë pune me ish-kryeministrin dhe ish-ministrin e Jashtëm të Suedisë, Carl Bildt.