TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Besojeni ose jo, kaq vite ka ish i dashuri i Morena Tarakut

Lajmi.net - 11.07.2018

Lidhja dhe ndarja e modeles Morena Taraku bëri bujë në të gjithë mediat. Sasha Sobhani muaj më parë u zbulua se është i dashuri i modeles dhe këngëtares Taraku të cilët kishin bërë edhe tatuazh emrin ...

E dini profesionin e dytë të Morena Tarakut? Do të habiteni

Lajmi.net - 11.07.2018

Morena Taraku vazhdon të jetë në qendër të mediave. Modelja dhe këngëtarja e njohur, është tejet aktive në rrjete sociale e cila publikon imazhe dhe video të llojllojshme, shkruan lajmi net.

Kaq vjet i ka ish-i dashuri miliarder i Morena Tarakut

Gazeta Express - 11.07.2018

Lidhja-ndarja e Morena Tarakut me miliarderin nga Irani, Sasha Sobhani, ka qenë për disa javë në ballinat e mediave ...

Morena tregon se pse zgjodhi Turqinë për të jetuar

Botasot - 11.07.2018

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku tash e një kohë po jeton larg Kosovës, në Stamboll të Turqisë, ku ka krijuar një jetë të re. Morena u pyet nga fansat e saj në Instagram se ...

Si është mashkulli ideal i Morena Tarakut pas ndarjes nga iraniani- këngëtarja befason me përgjigje

Gazeta Express - 11.07.2018

​Këngëtarja Morena Taraku kohët e fundit është përfolur në media për lidhjen dhe ndarjen e befasishme të saj me miliarderin iranian, Sasha Sobhani. Në momentin që ajo e bëri publike lidhjen e saj dhe ...

Këngëtarja shqiptare përlot me rrëfimin e dhimbshëm për humbjen e nënës në moshë të re

SOT - 11.07.2018

Këngëtarja shqiptare Morena Taraku në jo pak raste publikon në rrjetet sociale foto me babanë e saj, me të cilin ka një marrëdhënie të veçantë, por ajo nuk harron të kujtojë në çdo moment edhe nënën ...

Morena Taraku flet për mashkullin ideal pas ndarjes nga miliarderi iranian

SOT - 11.07.2018

Këngëtarja Morena Taraku kohët e fundit është përfolur në media për lidhjen dhe ndarjen e befasishme të saj me miliarderin iranian, Sasha Sobhani. Në momentin që ajo e bëri publike lidhjen e saj dhe ...

Morena Taraku tregon arsyen e zhvendosjes së saj në shtetin turk

Lajmi.net - 11.07.2018

Edhe modelja e njohur, Morena Taraku u është përgjigjur shumë pyetjeve në Instagram. Disa prej fansave u ka interesuar nëse ajo di Turqisht dhe se arsyen se përse e ka zgjedhur pikërisht këtë vend ...

“Kosova është Serbi”, Morena Taraku ia tregon vendin komentuesit serb

Tetova Sot - 11.07.2018

Morena Taraku është përfolur shumë javët e fundit për ndarjen nga miliarderi iranian, Sasha Sobhani, shkruan GazetaBlic. Lidhje kjo që edhe pse në fillim çifti u shfaqen tejet të dashuruar, ku dhe ...

Morena Taraku: Jam zhvendosur në Turqi, kam filluar edhe të mësoj turqisht

Telegrafi - 11.07.2018

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku ka qenë shumë e përfolur muajve të fundit. Lidhja me modelin iranian, Sasha Tobhani, bëri që Taraku të shndërrohet në një prej emrave më të përfolur në ...

Morena tregon se pse zgjodhi Turqinë për të jetuar (FOTO)

Tetova Sot - 11.07.2018

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku tash e një kohë po jeton larg Kosovës, në Stamboll të Turqisë, ku ka krijuar një jetë të re. Morena u pyet nga fansat e saj në Instagram se ...

Si është mashkulli ideal i Morena Tarakut pas ndarjes nga iraniani- këngëtarja befason me përgjigje

Ina - 11.07.2018

Këngëtarja Morena Taraku kohët e fundit është përfolur në media për lidhjen dhe ndarjen e befasishme të saj me miliarderin iranian, Sasha Sobhani. Në momentin që ajo e bëri publike lidhjen e saj dhe ...

Morena Taraku tregon arsyen e zhvendosjes së saj në shtetin turk

Zeri - 11.07.2018

Edhe modelja e njohur, Morena Taraku u është përgjigjur shumë pyetjeve në Instagram. Disa prej fansave u ka interesuar nëse ajo di Turqisht dhe se arsyen se përse e ka zgjedhur pikërisht këtë vend ...

Mashkulli ideal i Morena Tarakut pas ndarjes nga miliarderi iranian, këngëtarja befason me përgjigje (FOTO)

Tetova Sot - 11.07.2018

Këngëtarja Morena Taraku kohët e fundit është përfolur në media për lidhjen dhe ndarjen e befasishme të saj me miliarderin iranian, Sasha Sobhani. Në momentin që ajo e bëri publike lidhjen e saj dhe ...