TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Melinda Ademi lanson këngën e re “Pika Pika”, pjesë e klipit edhe Teta Gjyli

Telegrafi - 12.06.2019

Melinda Ademi e ka publikuar këngën më të re me titull “Pika Pika”, të cilën e ka shoqëruar me videoklip. Projekti është prodhim i Panda Music, me tekst të vet këngëtares dhe me ‘beat-in’ e ...

Melinda publikon “Pika pika”

Koha.net - 12.06.2019

Këngëtarja Melinda Ademi ka publikuar projektin e saj më të ri. “Pika pika” titullohet kënga e saj më e re. Kënga është prodhim i “Panda Music”, ndërsa për tekstin është kujdesur vetë këngëtarja e ...

Melinda Ademi po pohon se punon në projektin e ri

Telegrafi - 11.06.2019

Këngën e fundit këngëtarja e kishte sjell para një muaji dhe për të shkroi gazeta amerikane, “The New York Times”. Bëhet fjalë për Melinda Ademin, e cila ka marrë lëvdata të shumta dhe ka pasur ...

Pas suksesit të ‘Çifteli’, Melinda ka gati hitin e radhës

Botasot - 10.06.2019

Melinda paralajmëron fansat e saj për diçka speciale. Këngëtarja Melinda Ademi përmes një postimi në Instagram ka njoftuar se së shpejti do e shohim këngëtaren me një këngë të re.

Melinda, ju premton një këngë të nxehtë dhe seksi (FOTO)

Tetova Sot - 10.06.2019

Reperja Melinda Ademi ka paralajmëruar një hit të nxehtë për të gjithë fansat e saj, pak para verës Reperja ka postuar një foto në rrjetet sociale ku ka thënë se ajo është duke përgatitur diçka tepër ...